Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2007-06-29 09:33:26

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Ginekolog Białystok odradzam

jezeli chodzi o moje spotkanie z dr. tomaszewskim to niestety pozostanie w mojej glowie jako najbardziej przykre spotkanie. po raz 1 w zyciu ktos w ten sposob mnie potraktowal i chyba tylko fakt ze bylam zbolala i zmeczona jazda w slizgawicy , bylo to wlutym tego roku , niedlugo przed ostatnia operacja sopwodowalo ze puscilam riposty . jak byscie sie poczuly gdyby idac do lekarza nie panstwowo tylko prywatnie juz od progu dostajecie wizanke ze miacie np. 4 dzieci . sory ale nie jest to problem lekarza tylko moj i mojego meza , po primo nie jestem jedyna kobieta w polsce ktora ma 4 dzieci , secundo nie wszystkie kobiety maja komplikacje po cesarkach tak jak ja . w pewnej chwili puscily mi nerwy i powiedzialam ze radzilabym spuscic nieco z tonu bo on jest od spraw medyczny a nie etyki moralnej . rzeczywiscie nieco zbastowal ale wychodzac z kliniki bylam tak wsciekla ze moja mame i osoby siedzace w poczekalni porostu zatkal moj widok . po tym spotkaniu zdecydowalam sie ze nigdy wiecej nie odwiedze tej kliniki , byc moze trafilam na jego zly dzien , ale nie takiego zachowania sie po nim spodziewalam .

Offline

 

#2 2007-06-29 10:01:09

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: Ginekolog Białystok odradzam

Matko zaszokowalas mnie tym tomaszewskim, ja tez go nie milo zapamietalam ale to co piszesz przekracza ludzkie pojecie. Znam ludzi ktorzy maja po 8 dzieci i jakos sa szczesliwi i zdrowi! Co to kogo obchodzi? I to jest wlasnie nasza Polska. Z drugiej strony kasiu ja slyszalam ze mam 30 lat i to moj ostatni dzwonek na dziecko bo jestem stara. Ale parkowa w mojej opinni zasluzyla na szacunek, nie dlatego ze maja tam ful wypas, bo mnie to wtedy nie bylo potrzebne wcale ale wlasnie za opieke. Poniewaz nie spalam cala noc pielegniarka zagladala doslownie co chwile po cichutku. Niestety w bialymstoku w panstwowych szpitalach juz nie jest tak "milo"

Offline

 

#3 2007-06-29 21:04:00

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: Ginekolog Białystok odradzam

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson