Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2007-07-07 21:35:50

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Uronat - A Zakazenie

Chcialabym Podzielic Sie Z Wami Wrazeniami Z Brania Leku O Nazwie Uronat . Jest To Postac Kapsulek Ktore Stosuje Sie 3x2 Kapsułki . Juz Po Pierwszym Dniu Stosowania Jego Poczulam Prawdziwa Ulge , Ale I Zaczelam Oddawac Bardzo Duzo Mozcu , Mimo Ze Zakazenie Sie Utrzymuje Ale Teraz Nie Ma Przynajmniej Zalegania Moczu . Naprawde Polecam Wszystkim !!
Na Poczatku Roku Rowniez W Lekach Przeczytalam O Noni , Ktore To Kapsulki Czy Sok Mialy Pomoc W Zwalczeniu Choroby Pecherza . Zamowilam Te Kapsulki Ale Tu Nastapil Szok . Okazuje Sie Ze Moj Organizm Calkowicie Je Odrzuca I Mam Silne Wymioty , Chialabym Sie Spytac Czy Ktos  Z Was Mial Podobne Objawy I Jak Je Stosowaliscie. Z Gory Dziekuje Za Informacje . Kasia

Offline

 

#2 2007-07-08 11:02:55

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: Uronat - A Zakazenie

Kasiu, czemu piszesz każde słowo dużą literą, to jakiś szyfr wink?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#3 2007-07-08 13:13:52

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: Uronat - A Zakazenie

przepraszam , nawet nie zauwazylam ze mialam wlaczony capslok . nie chce mi sie juz zyc , wyczerpalam juz wszystkie sily zyciowe .

Offline

 

#4 2007-07-09 16:49:54

mała80
Użytkownik
Skąd: Trójmiasto
Zarejestrowany: 2007-01-17
Posty: 204

Re: Uronat - A Zakazenie

Hej. Ja piję Noni od kilku tygodni (4-5) i różnicy prawdę mówiąc jesli chodzi o pęcherz to nie widzę, ale te odruchy wymiotne to doskonale rozumiem - sok jest w smaku paskudny i w dodatku trzeba go pić przed jedzeniem. Teraz już się przyzwyczaiłam, ale na początku było ciężko. Nie wiem czemu az tak silna masz reakcję... może spróbuj po jedzeniu albo w trakcie to brać.

Offline

 

#5 2007-07-10 21:01:38

Dotka
Użytkownik
SkÄ…d: Gdansk / Irlandia
Zarejestrowany: 2007-07-04
Posty: 213

Re: Uronat - A Zakazenie

siostra przywiozla mi wlasnie z Polski uronat, to podobno jakis nowy lek (tak jej zareklamowano w aptece). Zobaczymy, opisze czy mi pomogl.


To już ponad trzy lata bólu

Offline

 

#6 2008-05-19 22:43:11

tersa
Zbanowany
Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 41

Re: Uronat - A Zakazenie

Ja mam zupeÅ‚niwe inne doÅ›wiadczenia z Uronatem.U mnie uronat zatrzymaÅ‚ mocz, w wyniku czego nastÄ…piÅ‚o zaleganie moczu i ogromna infekcja z którÄ… walczÄ™ już ponad dwa miesiÄ…ce.   Byc może leczenie byÅ‚o rozpoczÄ™te w niewÅ‚aÅ›ciwym momencie - bezpoÅ›redni po cystoskopii.

Offline

 

#7 2008-05-19 23:40:25

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: Uronat - A Zakazenie

Uronat dostałaś po cystoskopii?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#8 2008-05-20 22:50:40

tersa
Zbanowany
Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 41

Re: Uronat - A Zakazenie

Tak, zapisany przez lekarza wykonującego badanie, kte zresztą niczego nie wyjaśniło, błona śluzowa pęcherza bzm. Nie pobrano wycinków. Skończyłam brac trzeci antybiotyk, bo zostałam zaklażona pałeczką ropy błękitnej. Czekam 10 dni i potem jadę z moczem do p. Doroty. bo już nie wierzę naszym laboratorium ( jak jest laboratorium w liczbie mnogiej ?)_ Posiewy są jałowe, a ból utrzymuje sie nadal.

Offline

 

#9 2008-05-20 22:54:07

tersa
Zbanowany
Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 41

Re: Uronat - A Zakazenie

Zapomniałam dodac, że Uronat to nic innego tylko Ditriptane

Offline

 

#10 2008-05-21 11:12:35

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: Uronat - A Zakazenie

Jak bez biopsji, to zmarnowane badanie. Często nic nie widać, a w histopacie wychodzą złe komórki. Poza tym w sumie cysto powinno się robić 1-2 dni przed miesiączką (jeśli pacjentka jeszcze/już miesiączkuje), to od razu by się widziało, czy nie ma endometriozy.

Uronat to Driptane? Ha, nawet nie wiedziałam.

Liczba mnoga laboratoria, więc laboratoriom. Ból może wynikać ze stanu zapalnego śluzówki mimo pozbycia się patogenu.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson