Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#76 2008-08-03 23:06:19

beata82
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-01-19
Posty: 48

Re: Choroba ktora mnie dobija!!!!!!!!

Redakcjo  tak prolaktyne mam ponad norme  no ige tez (Ige ciagle rosnie) Ajpinus tak powiedzial mi urolog bo pytalam o cwiczenia, a sory nie jestem lekarzem a kadzy gada z nich gada co innego i nie jestem biegla w tych tematach wiec z nim nie dyskutowalam. Zobacze co jutro powie mi taka babka wlasnie do niej robilam te badania, ja podalam te co nie mieszcza sie w granicach. Hej

Offline

 

#77 2008-08-03 23:53:48

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Choroba ktora mnie dobija!!!!!!!!

O ile wiem, prl ma wpływ na pęcherz. Co lekarze na to?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#78 2008-08-04 06:42:39

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: Choroba ktora mnie dobija!!!!!!!!

Beato napisz do Dany maila ona juz zjadla zeby na podwyzszonej prolaktynie i jest biegla w temacie

Offline

 

#79 2008-08-11 14:57:45

beata82
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-01-19
Posty: 48

Re: Choroba ktora mnie dobija!!!!!!!!

Mam do was pytanie a szczegolnie do osob z warszawy czy ktos leczyl sie u prof borkowskiego? co o nim sadzicie? i ile kosztuje wizyta? Ja dowiedzialam sie narazie tylko tyle ze ma byc po 19tym bo narazie na urlopie. Acha bylam u tej lekarki co leczy ziolami mowila ze tamtym razem nie chiala nic mowic aby mnie nie dobijac ale mialam fatalna krew, na ciaze zareagowala ze ekstra wymyslili ze ja moglabym poronic:( Powiedziala ze u mnie jest pecherz ale tez i jajnik. Acha to IgE dotyczy bakterii. Kazala mi zrobic testosteron gdy biore omnic. Kurde po tych ziolach lot wc i bola jajniki, a w mopczu rzeczywiscie jak mowila jest osad i cos plywa . Ale okropnie mnie piecze cala cewka przy sikaniu i wogole. Bede wdzieczna za odpowiedzi.

Offline

 

#80 2008-08-11 15:54:32

ajpinus
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-11-09
Posty: 138

Re: Choroba ktora mnie dobija!!!!!!!!

Po co lekarka co leczy ziolami kazala ci sprawdzic hormony??? Bo bierzesz Omnic??? Ten lek nie ma wplywu na gospodarke hormonalna tylko na wybiurcze rozkurczenie cewki i szyjki pecherza.

Offline

 

#81 2008-08-11 20:58:18

beata82
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-01-19
Posty: 48

Re: Choroba ktora mnie dobija!!!!!!!!

W sumie nie tylko ona mito mowila tylko pare innych lekarzy tez ze czeba sprawdzic hormony biorac ten lek. Ja pisze tylko to co mi mowia a szczerze nie znam sie. Tak samo nieweim co robic z ta leukoplakia bo wyszla wtedy z cysto mialam pare wlewek (urolog mowil ze one sa na leukoplakie) ale wydaje mi sie ze powinien mi zrobic teraz tez czy cos sie zmienilo a tu cisza. Ja juz szczerze wysiadam doslownie. Acha ta lekarka leczy ziolami ale tez i wypisuje leki.Obecnie bede probowac wszystkiego tylko nieweim czy jechac do tego prof Borkowskiego, ktorego mi polecal urolog, czy moze do dr zajdy? Bo jezeli czeba bedzie to chyba tam tez wykonuja te cwiczenia. W sumie troche daleko ale coz obecnie zrobie wszystko, wyzywam sie doslownie na wszystkich i wszystkim.

Offline

 

#82 2008-08-12 06:35:40

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: Choroba ktora mnie dobija!!!!!!!!

Beata ja bralam omnic i hormony jednoczesnie, bralam uroton i hormony tez razem, nic mi ginek nie mowil, ze te leki jakos na nie wplywaja. Nie wiem moze cos zostalo przeoczone u mnie. W sumie nie obilo mi sie o uszy nic w sprawie omnicu i wplywu na hormony

Offline

 

#83 2008-09-19 01:50:01

gretel
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-09-05
Posty: 190

Re: Choroba ktora mnie dobija!!!!!!!!

Beata, co to za wlewki na tÄ™ leukoplakiÄ™?

Offline

 

#84 2008-09-19 08:52:18

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Choroba ktora mnie dobija!!!!!!!!

Pewnie azotan srebra hmm


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#85 2008-09-19 16:29:30

gretel
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-09-05
Posty: 190

Re: Choroba ktora mnie dobija!!!!!!!!

Znowu zapytam o leukoplakię. Redakcja napisała gdzieś na wiosnę, że na na to schorzenie pomaga dobra dieta i HA. Ta dobra dieta to pewnie zalecenia dietetyczne dla chorych na IC. A co to jest HA?

Offline

 

#86 2008-09-19 22:30:58

MAdzia
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-04-17
Posty: 290

Re: Choroba ktora mnie dobija!!!!!!!!

Gretel myślę, że chodzi o kwas hialuronowy. HA to skrót od angielskiej nazwy.

Offline

 

#87 2008-09-22 13:00:06

beata82
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-01-19
Posty: 48

Re: Choroba ktora mnie dobija!!!!!!!!

Gretel nieweim  z czego mialam te wlewki. Obecnie bylam w wawie u prof ogladal wyniki i w sumie na ta leukoplakie nie zwrocil uwagi tylko na urodynamike stwierdzil ze moj problem polegana tym ze w czasie mikcji nie otwieraja mi sie zwieracze. Mam isc do szpitala i jakies oklady na poecherz ale kurde czeka sie z 2,3 miechy. Najgorzej wkurza mnie to ze jest czasamilepiej pare dni a za chwilke pogorszenie. Ja juz powoli doslownie nie daje rady z tym wszystkim. Dlaczego te cholerne zwieracze sie nie otwieraja? Pozdrawiam smile

Offline

 

#88 2008-09-22 20:15:13

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Choroba ktora mnie dobija!!!!!!!!

Beatka, spoko, trzy miesiÄ…ce przy naszej gehennie to chwilka smile. Wytrzymasz smile.
A - bo nie pamiętam - miałaś RM?

Gretel, tak kwas hialuronowy, ja już skrótem piszę wink


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#89 2008-09-26 14:59:11

ajpinus
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-11-09
Posty: 138

Re: Choroba ktora mnie dobija!!!!!!!!

beata82: tak jak myslalem twoj problem nie jest natury urologicznej a neuromuskularnej. Masz to samo co ja, przewlekly skurcz miesni dna miednicy, prawdopodobnie nie tylko zwieraczy ale calego dzwigacza odbytu. Dluga droga przed Toba, mnostwo popraw i nawrotow. Musisz byc obserwatorem samej siebie i nie podchodzic do problemu emocjonalnie, kilka lat moze tylko miesiecy i z tego wyjdziesz.

Offline

 

#90 2008-10-01 10:51:58

beata82
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-01-19
Posty: 48

Re: Choroba ktora mnie dobija!!!!!!!!

Hej! Redakcjo nie mialam RM. Ja juz doslownie nie daje rady z tym ciagle czuje w tej cewce parcie i mocz (wtedy takie glupie uczucie jest przy oddychaniu ze onpoleci) Pomaga mi troche wtedy pokrzywa. Juz wolalam  jak czulam to parcie w pecherzu. Oby mi w tej warszawie pomogly  te zabiegi. Ten prof pisal rozpoznanie cos wypieraczowo- zwieraczowe ale tego pierwszego slowa nie zauwazylam. Tak bardzo bym chciala uslyszec ze szybko to wylecze. Jeszcze wkurzaja mnie ludzie bo zadaja pytania dlaczego nie chce brac slubu jak tyle juz ze soba jestesmy, abym pomyslala o dziecku a ja poprostu narazie skupiona jestem na tej cholernej chorobie. Pozdrawiam obysmy wszyscy jak najszybciej sie pozbyli tych dolegliwosci:)

Offline

 

#91 2008-10-02 07:59:13

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: Choroba ktora mnie dobija!!!!!!!!

To cos zwieraczowo wypieraczowe Beata to pewnie dyssynergizm. Pewnie cos takiego ze jak sikasz i wypieracz wypycha mocz to zwieracz powinien sie otworzyc a u Ciebie moze sie zaciskac. Takie jakby brak wspoldzialania z ich strony. Z mego rozumowania wyszlo takie tlumaczenie bo ja niby tez cos takiego mam. No i niby one wracaja do normy i ucza sie wspoldzialania. Pomyslalam ze moze w Twoim przypadku chodzi o to samo.

Jak dobrze Cie rozumiem z tymi tlumaczeniami innym ludziom, ktorzy wiecznie chca zebym gdzies poszla pojechala a wiadomo ze nie wszystkim opowiem o swych dolegliwosciach. Strasznie to przykre ze czlowiek zyje inaczej, mnie zaczyna to teraz doskwierac i kolezanki odzywajace sie raptem po paru latach wydzwaniaja do mnie drazniac mnie.  Mam takie nieodparte wrazenie, ze nagle wsz o mnie sobie przypomnieli a ja nic innego nie robie tylko wymiguje sie. Jakos tak mi sie wsz uklada ostatnio ze wiecznie musze sciemniac a bardzo tego nie lubie. Do tego jeszcze gadanie w stylu jak bardzo mi zazdroszcza urlopu zdrowotnego (na takim jestem obecnie) i jak to dobrze mi tak nie zrywac sie rano do pracy. Chryste zabilabym za to i chetnie zamienila z nimi

Offline

 

#92 2008-10-24 01:11:05

ajpinus
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-11-09
Posty: 138

Re: Choroba ktora mnie dobija!!!!!!!!

Tak jak pisze Magdalena, ale do przywrocenia  odpowiedniej koordynacji miesniowej bedziesz potrzebowala terapii manualnej perrectum i przewaginalna. Tutaj zadne pigulki i operacji ci nie pomoga a raczej tylko zaszkodza. Masz najkrocej mowiac dysfunkcje neuromuskularna miesni dna miednicy. Od prawie roku stosuje Stanford protocol i jako jedyna metoda przynosi mi ulge. Moze kiedys nawet sie wylecze calkowicie.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson