Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#101 2010-11-21 23:22:55

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: Laboratorium na Inżynierskiej/Lelka w Warszawie

Karolina puść każdej aktywnej osobie maila, kto bedzie chciał wspomoże. Taka jest moja propozycja.
Z laboratorium naszym dopiero teraz to wszystko przeczytałam. Nieźle naprawdę. A pamiętam gdy robiłam tam wymazy, oj dawno to było, pani D mówiła mi, ze gdzieś o niej piszą, tylko ona jeszcze nie wie gdzie, że na jakims forum. Swoją drogą teraz przyszło mi do głowy, że w zasadzie każdy gdzies sie leczy i pewnie zdarza się nam (mi często) wypowiadać dobrze o wspomnianym labie). Więc lista może rosnąć.

Offline

 

#102 2010-11-21 23:40:38

perkosia
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-11-28
Posty: 733

Re: Laboratorium na Inżynierskiej/Lelka w Warszawie

pulkos nie opowiadaj że w Warszawie tylko na Lelka robią dobre posiewy bo ja robię w innych laboratoriach i wyniki wychodzą dokładnie takie same jak u P.Doroty więc wcale tak źle nie jest. Do P.Doroty tylko jeżdżę wtedy kiedy potrzebuję autoszczepionkę.

Offline

 

#103 2010-11-22 09:03:17

Kalina383
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-05-11
Posty: 104

Re: Laboratorium na Inżynierskiej/Lelka w Warszawie

Ja też nie mam z tym laboratorium za dobrych doświadczeń. Raz zostałam odesłana z kwitkiem, bo na miejscu nie było nikogo kto mógłby mi pobrać materiał. Sprawdzałam stronę internetową, aby się upewnić, czy placówka jest otwarta. Niestety tygodniowa nieobecność pani magister z powodu jakiejś konferencji nie okazała się wystarczającym powodem aby zawracać sobie głowę aktualizacją strony. Straciłam 1,5 godziny na dojazd w każdą stronę.

Drugi raz poprosiłam o przesłanie wyników zarówno e-mailem, jak i pocztą polską. Zrobiłam to, bo mój lekarz rodzinny nie jest do końca normalny, i obawiałam się, że jak nie zobaczy pieczątki na wynikach, to może mówić, że sama je spreparowałam. Wyniki e-mailem dostałam po telefonicznym dopytywaniu się, pocztą polską oczywiście figę.

Jeden z prowadzÄ…cych mnie urologów chwaliÅ‚ magister KostrzeÅ„skÄ…, że jest dokÅ‚adna.  Ale podejÅ›cie tego laboratorium do klienta jest cieniutkie.

Offline

 

#104 2010-11-22 09:32:34

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Laboratorium na Inżynierskiej/Lelka w Warszawie

No, o tym, że prosiłam wyniki mailem i pocztą polską, z pieczątką, a tych drugich nie dostałam, chociaż dostałam fakturę, to już nawet nie wspomnę.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#105 2010-11-22 10:12:02

Kalina383
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-05-11
Posty: 104

Re: Laboratorium na Inżynierskiej/Lelka w Warszawie

Offline

 

#106 2010-11-22 10:19:47

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Laboratorium na Inżynierskiej/Lelka w Warszawie

Fundacji nie mogę założyć, bo mnie nie stać sad. A zabieram się źle, ponieważ ja nie umiem brać pieniędzy od użytkowników. Za pieniądze to mogę prowadzić serwis mojego wydawnictwa, bo książki są komercyjne, ale pecherz.pl ma służyć Wam, nie na Was żerować smile. Więc ciężko mi zainwestować w komercję dotykającą Was. Poza tym to nie takie hop siup. Ja jestem od prawie roku na zwolnieniu (nie zarabiam na działalności, bo czekam na tę operację, próbując się rehabilitować, nie doczekawszy się na nią), nie płacę ZUS-ów ani takich tam. Jeśli zacznę zbierać, jak piszesz, drobne, niezobowiązujące kwoty od Was - to kwota 800 zł dopiero pokryje mi ZUS.

Planuję od nowa wprowadzić reklamy komercyjne dla firm. Kiedyś takie były, potem je zawiesiłam, od niedawna jest nowy, korzystniejszy (bo zróżnicowany czasowo) cennik. No i przede wszystkim na razie jestem skoncentrowana na odzyskaniu pieniędzy od firm, które oszukując Was (i mnie, dopóki nie miałam 100% pewności), podszywały się pod chore osoby, otrzymywały od nas pomoc, a de facto okazały się nieujawnionymi pseudomarketingowcami firm farmaceutycznych. Trzy takie sprawy są wszczęte, jedna w toku.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#107 2010-11-22 11:39:31

wiktoria05146
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-10-22
Posty: 543

Re: Laboratorium na Inżynierskiej/Lelka w Warszawie

W takim razie powinnaś podać numer konta i każdy z chętnych może wpłacić jakąś dowolna kwotę, nawet nie dużą.
Ja się deklaruje do wpłaty (oczywiście nie jakiejś ogromnej kwoty) i proszę teraz innych o podpisanie się pod tym postem i poparcie.
Kochani musimy się zebrać i pomóc!!!

Offline

 

#108 2010-11-22 12:16:53

Wrocławianka
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-05-19
Posty: 1874

Re: Laboratorium na Inżynierskiej/Lelka w Warszawie

Ja się nigdy nie oferuję za bardzo, bo dysponuję groszami, ale może to i racja - lepszy rydz niż nic, więc moje grosze też się mogą przydać! smile

Offline

 

#109 2010-11-22 12:21:28

Kalina383
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-05-11
Posty: 104

Re: Laboratorium na Inżynierskiej/Lelka w Warszawie

Drodzy, jak nie to nie! Teraz będzie na mnie, że prowokuje bezsensowne dyskusje. sad

Offline

 

#110 2010-11-22 16:11:37

wiktoria05146
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-10-22
Posty: 543

Re: Laboratorium na Inżynierskiej/Lelka w Warszawie

kochani, jeżeli każdy z nas wpłaciłby 10zł na konto, to nikomu się krzywda nie stanie. Jak ktos ma więcej, to może więcej. Ale chyba wszyscy korzystamy z tego forum i należy pomóc:)

Offline

 

#111 2010-11-22 18:27:50

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Laboratorium na Inżynierskiej/Lelka w Warszawie

Prawdę mówiąc, ja bym wolała inaczej. Ja wolę np. sprzedawać Wam moje książki-cegiełki, bo wtedy primo: macie coś z tego (namacalną książkę, dedykacja autorki na życzenie wink), secundo: ja mam poczucie, że mimo choroby normalnie funkcjonuję zawodowo (piszę, wydaję, sprzedaję), tertio - nie mam poczucia takiego żebrania. Jestem do bólu samodzielna, nienawidzę wisieć na kimś finansowo i z tego powodu też mnie ta choroba dobija - bo straciłam tę moją dającą się zaplanować płynność i samodzielność finansową. Poza tym same wpłaty to darowizny, to się zupełnie inaczej rozlicza w PIT, jako działalność gospodarcza, a nie fundacja, będę miała kupę papierów z przewagą kupy sad. Jeśli więc poważnie myślicie o finansowym współudziale, to pomyślcie raczej np. o zarejestrowaniu się w moim wydawnictwie, wtedy uczestnicy programu mają duże opusty albo prezenty plus rabaty w sklepach partnerskich. Tak będzie formalnie łatwiej, dla Was korzystniej, a i dla mnie mniej emocjonalnie wink.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#112 2010-11-22 18:46:52

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: Laboratorium na Inżynierskiej/Lelka w Warszawie

Kurde mol, kobito , nie pie............, tylko podawaj numer konta w mailu pryw. tym userom którzy mają już staż np. 1 roczny i więcej.
Żadne tam PITy i inne rozliczenia !!! Ty jesteś strachliwa jak dziewica orleańska na widok.....(---)o !
Niech to będzie jednorazowa akcja w tym roku.
ProponujÄ™ tak::
"Serdeczne życzenia z okazji chorowania ponad rok dla naszego usera.  WydaÅ‚eÅ› pewnie kupÄ™ forsy już na leki. WiÄ™c dołóż jeszcze trochÄ™, ( konto) bo to już i tak twoja strata. ! "
podpisano.
AÅ‚Å‚a Pugaczowa.

Offline

 

#113 2010-11-22 19:01:50

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Laboratorium na Inżynierskiej/Lelka w Warszawie

Widzisz, Pulkos, w przeciwieństwie do Ciebie ja szanuję prawo, nawet jeśli ono nie szanuje mnie. Poza tym jestem osobą publiczną, pecherz.pl to tylko moje jedno, wcale nie najbardziej znane wcielenie, i nie podłożę się konkurencji czy skarbówce takim nieopłacalnym gestem. Jak już ryzykować, to za miliony, a nie kilkaset złotych wink.

Myślałam raczej o czymś takim - np. dla "moich" użytkowników pakiet moich powieści o wartości prawie 150 zł za 99 zł i rabaty w sklepach i placówkach partnerskich (ps. jedną z nich będzie nowa przychodnia mojego dawnego rehabilitanta albo już są - to głównie dla hejtojaa - w BiuBiu i dwóch sklepów z LB smile ). W ten sposób zyskuje klient (ma namacalny towar), zyskuję ja (mam normalną sprzedaż, chociaż jestem przyblokowana chorobą od jakiegoś czasu) i zyskuje forum (część zysków przeznaczam na jego rozbudowę, a mam parę nowości do wprowadzenia - zajrzyjcie do serwisu, do działu Zapowiedzi, co jeszcze szykuję w najbliższym czasie smile ).

A wracając do cudownego labo: miało być wysłane dzisiaj (czwarty przesunięty termin, czekam 5 tygodni!), miałam dostać numer przesyłki, cobym umówiła się z kurierem (nie siedzę cały dzień na tyłku). Oczywiście, informacji o wysyłce i numerze - ani widu, ani słychu. Jeleń wpłacił kasę, jelenia ma się w d...! Jeśli nie dostanę jutro tej autoszczepionki, albo każę sobie zwrócić pieniądze i rezygnuję za trzykrotne niedotrzymanie terminu umowy, albo zażyczę sobie wysłania na ich koszt i z rabatem za koszty przerwanej kuracji hmm.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#114 2010-11-22 19:18:23

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: Laboratorium na Inżynierskiej/Lelka w Warszawie

Ale my nie chcemy płacic 99 zł za książki bo nas nie stać.
My chcemy dać po piątaku od ogona.....tj. od cewki.

Offline

 

#115 2010-11-22 19:22:16

wiktoria05146
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-10-22
Posty: 543

Re: Laboratorium na Inżynierskiej/Lelka w Warszawie

heheh Pulkos ma racje, mniejsze kwoty może wpłacić każdy a może się z tego uzbierać.
a w tutule przelewu możemy wpisać co chcesz...albo po prostu nic czyli w tytule "przelew" i koniec. nikt sie nie będzie tym interesował.

Offline

 

#116 2010-11-22 20:25:18

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Laboratorium na Inżynierskiej/Lelka w Warszawie

Ale ja nie mogę przyjmować darowizn, nie będąc fundacją! Ja odliczam rehabilitację, ja mam niepojętą dla urzędów sytuację rozliczeń wielu podatków i innych społecznych haraczy, więc jestem częściej narażona na kontrole, wreszcie - ja nie działam nielegalnie. Jak ja wytłumaczę 10 przelewów od różnych osób z hasłem przelew? I dwa: jak ja rozliczę zakupy na pecherz.pl bez rachunków? Serwis pecherz.pl ma właściciela - firmę. Jako firma mogę sprzedawać, ale w obecnej sytuacji opłaca mi się sprzedawać cegiełki dopiero przy kwocie 1000 zł (800 z okładem zabiera ZUS, a jeszcze księgowość tego). Dzięki, ale to, co robię, robię legalnie. To są za małe pieniądze, żeby narażać na konflikt z prawem mnie i współpracowników smile.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#117 2010-11-23 21:44:36

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Laboratorium na Inżynierskiej/Lelka w Warszawie

OK, zdejmuję szlaban. Rozmawiałam dzisiaj z panią Dorotą. Najpierw okazało się, że labo jeszcze dodatkowo namieszało (na szczęście kurier był ugodowy smile), a pani Dorota w dodatku potraktowała mnie początkowo tak lekko lekceważąco, więc po prostu zrobiłam awanturę. No tośmy się ścięły, potem pani Dorota zaczęła mnie przepraszać, ja spuściłam z tonu, później już rozmawiałyśmy normalnie, chociaż uprzedziłam, że jeszcze się gniewam. Tak że nie uważam, żeby było ok, bo dalej nie czuję się dobrze potraktowana, ale możecie już znowu pisać o laboratorium wink.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#118 2010-11-23 23:59:46

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: Laboratorium na Inżynierskiej/Lelka w Warszawie

Sniatije zaprieszczenija ja prinimaju z udowolstwiem.
Po prostu nie stać NAS==forumowiczów, na latanie gdzie indziej ......efekt..........guzik jałowy. !!!!!!!
-------------------------------------------------------
Ja rozumiem twoje skrupuły finansowo--skarbowo--rachunkowe. Ale.....załóż se inne konto na nazwisko i papiery wójka Leona (koniecznie adres zameldowania wujka), i tam przyjmuj PRYWATNIE datki na cele sikające, wybierając kartą bankomatową szmal co kwartał..... :--)))
Czemu ja muszę pisać to co oczywiste :::
1--kraj jest pod okupacjÄ…
2---metody reakcji społeczeństwa muszą być okupacyjne.
3 --- miganie  siÄ™ finansowe jest formÄ… walki z okupantem
4---tylko Å›winie siedzÄ… w kinie (to trochÄ™ w przenoÅ›ni ale i tak wiadomo  o co idzie).

Offline

 

#119 2011-02-21 19:30:36

monka812
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-17
Posty: 915

Re: Laboratorium na Inżynierskiej/Lelka w Warszawie

czy w tym laboratorium można zrobić wymaz z pochwy i z cewki? i jak się do tego przygotować? będę w wawie, więc może by mi sie udało dotrzeć tam i zrobic badania? tylko ja będę popołudniu, jakbym chciała posiew moczu, to chyba nie bardzo? chyba, ze będę mieć pobrany rano?
i jak z cenami? ktoÅ› siÄ™ orientuje?


co nas nie zabije, to nas wzmocni.

Offline

 

#120 2011-02-21 20:11:39

evi.wl
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: Laboratorium na Inżynierskiej/Lelka w Warszawie

zrobisz wymaz z pochwy i cewki, nie musisz się jakoś specjalnie przygotowywać. Wymaz z szyjki 130 zł, mocz 110 zł + ogólny 10 zł , z cewki nie wiem ile

Offline

 

#121 2011-02-21 20:35:25

Amidala25
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-12-15
Posty: 785

Re: Laboratorium na Inżynierskiej/Lelka w Warszawie

Z cewki z tego co pamiętam to tyle co z szyjki. Musisz mieć pierwszy mocz oddany po nocy. Zależy ile wytrzymasz. Jak ja tam byłam w sierpniu, to dotarłam na 14 (a wstałam jakoś o 9, ostatnie sikanie około 23-północy, w nocy w ogóle), to właśnie o 14 wysikałam się dopiero po nocy, pani Dorota była pod wrażeniem;)

Offline

 

#122 2011-02-21 20:43:43

nadia
Użytkownik
SkÄ…d: Szczecin
Zarejestrowany: 2007-04-17
Posty: 1061

Re: Laboratorium na Inżynierskiej/Lelka w Warszawie

ja wiozÅ‚am mocz ze szczecina do warszawy,wymaz z cewki 130 zl,mocz wiozlam oblożony lodem.Pojemniczek,na zewnatrz lód a to wszystko wlozone w wiadereczko(takie po twarogu na sernik) wink  wszystko owiniete rÄ™cznikiem,5 godzinna wycieczka nawet nie ropzuÅ›ciÅ‚a kostki lodu,mocz byÅ‚ zimny,pani Dorota zadowolona smile co do wymazu z cewki,najlepiej 2-3 godziny przed badaniem nie oddawać moczu.

Offline

 

#123 2011-02-21 20:51:00

monka812
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-17
Posty: 915

Re: Laboratorium na Inżynierskiej/Lelka w Warszawie

dzieki dziewczyny smile
teraz myślę, ze nawet bez lodu by się obyło przy obecnych warunkach atmosferycznych.
zobaczymy, czy mi się to uda i czy zdążę, bo na 15 mam byc na ul.KEN, a jak daleko stamtąd na Lelka to nie sprawdzałam jeszcze.


co nas nie zabije, to nas wzmocni.

Offline

 

#124 2011-02-21 21:22:06

evi.wl
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: Laboratorium na Inżynierskiej/Lelka w Warszawie

z Ken to niedaleko, zależy gdzie wysiądziesz. Z Metra Wilanowska jedzie tam parę autobusów na Lelka, napisane masz na stronie labo jakie. Tylko, ze jak będziesz na tygodniu to musisz wziąć pod uwagę jeszcze ewentualne korki..

Offline

 

#125 2011-02-21 21:27:48

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Laboratorium na Inżynierskiej/Lelka w Warszawie

A wetka mojego psa, jak mieliÅ›my zawieźć jego mocz (psiakostka, zgodnie z teoriÄ…, że pies siÄ™ upodabnia do wÅ‚aÅ›ciciela, mój pies nabawiÅ‚ siÄ™ kÅ‚opotów z pÄ™cherzem i neuropatiÄ… sad...), powiedziaÅ‚a, żeby  wieźć ciepÅ‚y, bo zimno zabija bakterie i robi siÄ™ wynik niemiarodajny (faÅ‚szywie ujemne). Co o tym sÄ…dzicie?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson