Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2006-08-15 09:40:04

kincer_bueno
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-08-15
Posty: 1

Caly czas sie mecze...co mi jest?

Witam!
Moje przygody z pecherzem zaczely sie w listopadzie kiedy to mialam ostre zapalenie pecherze, nastepnie w tym samym czasie mialam kamienie w lewej nerce...usuneli mi je. Myslalam ze na tym wszystko sie skonczy i juz nie bede miec problemow z oddawaniem moczu, ale sie mylilam...gdyz po listopadzie oddaje bardoz czesto mocz....czasem nawet co 5-10 min, co jest bardzo meczace. Poszlam z tym do lekarza w kwietniu...zostawili mnie w szpitalu....powiedzieli ze mam zwezenie podmiedniczkowe moczowodu i dlatego tak czesto oddaje mocz...zrobili operacje...poprawa z oddawaniem moczu byla widoczna tylko przez pierwszy tydzien po operacji, a potem nadal oddaje mocz bardzo czesto. Bylam u lekarza powiedzialam ze poprostu jest zapalenie pecherza...no ale ja sie nie zgadzam bo oddaje mocz czesto i duza ilosc bez bolu. Wiec czy ktos moze powiedziec co mi jest? Dlaczego tak czesto oddaje mocz?

Offline

 

#2 2006-08-15 11:00:06

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: Caly czas sie mecze...co mi jest?

A podaj dodatkowe szczegóły odnośnie wyników badań, najlepiej zacytuj wszystkie, które miałaś robione przy okazji pęcherza... Mówisz, że nie masz bólu, ale częste oddawanie moczu wynika z parcia, jak mniemam? Próbowałaś mierzyć ilość dobowego wydalania moczu? Ta duża ilość - to ile? Obserwowałaś jego wygląd? Być może, jeśli wszystkie wyniki i parametry są w normie, to jest efekt osłabienia układu moczowego po interwencji chirurgicznej, ale potrzebuję więcej danych, by snuć jakiekolwiek rozważania...


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson