Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2006-08-16 13:45:52

marta
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-07-25
Posty: 72

mam już dość

czesc dziewczyny aż czasmi trudmo i uwierzyć ze ktoś tak samo odczuwa ten ból jak ja przeczytałam wszystkie info chyba już próbowałam wiele metod najpierw leczenie antybiotykami wley do pęcherza cystoskopia, wycinek posiewy badanie urodynamiczne itd, no i ciągle ten sam ból

obecnie biorę driptane 3 razy dziennie niestety efektu brak gdy robili mi cystoskpie stwierzdili że pecherz jest barzo ładny to dlazego tak mnie boli uciska piecze i wszystko raze.
zdarz się ze w pracy idę nawe 15 razy do toalety poradźcie co mam dalej robić już wydałm tyle pieniędzy i nic. Wbadaniu urodynamicznym stwierdzono nadreaktywność pęcherza tzw. przeczulicę cewki.

Proszę pomożcie dajcie namiary na jakiegoś dobrego lekarza a może jakieś tabletki typu relanium pomagają przez to wszysstko czasami nie chce mi się żyć

czekam na wieści

Offline

 

#2 2006-08-16 14:11:16

Dan-Rom
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-05-11
Posty: 513

Re: mam już dość

Marto, jesli wykonałas tyle badań, to podaj wyniki - dosłownie tak , jak zostało tam napisane, kolejno, każde badanie osobno, spóbujemy pomóc. Napisz , gdzie mieszkasz i jak daleko to jest od Warszawy, bo w Twoje jałowe posiewy zadna z nas nie uwierzy. Wszystkie dziewczyny, które miały jałowe posiewy (wykonane w róznych laboratoriach w Polsce i to po kilkanascie razy) maja bakterie w pęcherzu, jesli nie w moczu, to w osadzie moczu, który w innych laboratoriach jest wylewany do zlewu. Wejdź w temat "Badania" i tam jest podany adres do laboratorium, oraz możliwość wysłania moczu do badania przesyłka kurierską. To jest podstawa. Na temat nadreaktywnego pęcherza napewno wypowie się Redaktor tego portalu, bo zna bardziej ten temat. Jeśli bedziesz znała wyniki posiewu moczu, a być może bakterie możesz mieć w pochwie, to musisz także zrobić posiew z pochwy - napisz, czy masz jakieś dolegliwości z tym zwiąazane. Jeśli po kuracji antybiotykowej odczuwasz poprawę, a po pewnym czasie dolegliwości powracają, musisz rozważyć badanie partnera, gdyż czasami dochodzi do wtórnych zakażeń, nawet jeśli on nie odczuwa żadnego dyskomfortu. Po tym wszystkim możesz podjąć decyzję co do dalszego sposobu leczenia, podpowiemy Ci, ale musisz to wszystko dokładnie opisać, bo to, że cierpisz, to już wiemy i znamy ten ból i jego konsekwencje, ale zeby pomóc, to za mało - czekamy wiec na szczegóły - pozdrawiam dan-rom

Ostatnio edytowany przez Dan-Rom (2006-08-16 14:13:19)

Offline

 

#3 2006-08-16 18:03:43

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: mam już dość

Nie, no, jałowe posiewy są możliwe, ale... najpierw trzeba to sprawdzić w jedynym miejscu, które nie psuje badania. Dan ma rację, Marta, napisz, co masz dokładnie w wynikach, a zwłaszcza te odnośnie pojemności pęcherza, parć, równieżnaglących, nietrzymania moczu, koordynacji wypieracz-zwieracz i te wszystkie rzeczy, które pozwoliły postawić diagnozę. Na marginesie: przeczulica cewki - tak masz wpisane w opis badania?
Jeżeli masz coś z cewką, to może Cię kłuć i piec. Jeśli Cię stać, zamień Driptane na Vesicare - silniej działa, tj. bardziej rozkurcza pęcherz, więc ma lepszy efekt, nie ma takich skutków ubocznych, jak oksybutynina, ale jest drogie... Na temat lekarza załóż temat w dziale Lekarze, będzie lepiej widoczny.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson