Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#51 2009-07-10 09:56:35

silat
Użytkownik
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 70

Re: ciągłe parcie na pęcherz

Metronidazol dostałam niby na jakies bakterie które moga nie wystąpic w posiewie a czesto przy infekcjach sa tak niby twierdzi moj urolog kuzwa biore ta ofloksacyne i mi sie wszystko nasila wczoraj pierwszy dzien na nowych antybiotykach i znowu mi sie nasiliło wszystko łacznie z bolem podbrzusza...miało pomuc a działa odwrotnie:(

Offline

 

#52 2009-07-10 10:02:46

silat
Użytkownik
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 70

Re: ciągłe parcie na pęcherz

kurde nie rozumiem dlaczego sie nasiliło przy antybiotyku na ktory moje bakterie sa słabe czy tak musi byc?

Offline

 

#53 2009-07-10 10:31:02

Nawie
Użytkownik
SkÄ…d: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2008-11-10
Posty: 1268

Re: ciągłe parcie na pęcherz

http://www.pecherz.pl/forum/viewtopic.php?id=135 może chodzi o to?

Offline

 

#54 2009-07-10 10:43:26

silat
Użytkownik
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 70

Re: ciągłe parcie na pęcherz

Dzieki Nawie, moze faktycznie to jest to skoro moje bakterie sa na to słabe moze sa likwidowane teraz i stad to nasilenie sie parcia na pecherz i bolu w bodbrzuszu:( oby to było to...

Offline

 

#55 2009-07-13 08:09:45

silat
Użytkownik
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 70

Re: ciągłe parcie na pęcherz

heh.... nadal mecze sie z bolem podbrzusza do tego dostałam grzybice... i mnie wszystko piecze no i ten moj nieszczesny pecherz... a juz zaczynało byc lepiej.... wczoraj cały dzien ryczałam rzoładek mnie juz meczy od antybiotyków od rana nadkwasota:( masakra czuje sie jak bym miała zaraz wykorkowac:( kiedy to sie skonczy!!!! jak wy dziewczyny sobie z tym radzicie!?! bo ja juz rady nie daje ulge mi przynosi jedynie sen... a od rana znowu to samo wszystko mnie boli tam na dole... juz sama niewiem co ze mna jest.. niby antybiotyk dostałam na moje bakterie odpowiedni 5 dzien go biore i ciagle ten bol... sama juz teraz niewiem co mnie boli czy pecherz czy znowu to jakies sprawy ginekologiczne...

Offline

 

#56 2009-07-13 19:47:28

nadia
Użytkownik
SkÄ…d: Szczecin
Zarejestrowany: 2007-04-17
Posty: 1061

Re: ciągłe parcie na pęcherz

a bierzesz coś osłonowo?acidolac,lacibio femina?jogurty naturalne?moim zdaniem coś jest nie tak skoro objawy się nasilają,to nie jest normalne,czasem fakt czytałam że to reakcja bakterii na antybiotyk(pozytywna). Grzybica to skutek antybiotyku,może jak dla Ciebie zbyt silny.

Offline

 

#57 2009-07-14 07:35:21

silat
Użytkownik
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 70

Re: ciągłe parcie na pęcherz

Biore osłonowo dicoflor 60 w proszku i trilak no + codziennie jogurt.Wczoraj nie wziełam jednej tabletki antybiotyku i bol mija jest o wiele mniejszy.. ale wczoraj pani ginekolog powiedziała mojej brarowej ktora u niej była ze bedzie musiała mnie na oddział gdzies wysłac skoro mi nic nie przechodzi...tylko ze wizyte u niej mam dopiero w czwartek...

Offline

 

#58 2009-07-14 09:12:36

t-43
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-09
Posty: 8

Re: ciągłe parcie na pęcherz

dziewczyny sorry ze pisze w tym watku, ale odebraÅ‚am wynik wymazu z pochwy i wyszÅ‚y  mi Å›rednio  obfite e. coli = antybiogram. zadzwoniÅ‚am od ginekolog a ona mi mówi, że to normalne i tylko mi jeszcze zaszkodzi antybiotykiem na flore w pochwie i dalej odsyÅ‚a mnie do urologa, ze to napewno problem urologiczny. ZadzwoniÅ‚am do urologa, dr. mi mówi żebym wzięł któryÅ› z antybotyków. Co wy na to , jestem caÅ‚kiem skoÅ‚owana!!!

Offline

 

#59 2009-07-14 14:20:57

nadia
Użytkownik
SkÄ…d: Szczecin
Zarejestrowany: 2007-04-17
Posty: 1061

Re: ciągłe parcie na pęcherz

silat moim zdaniem powinnaś odłożyć ten antybiotyk i poczekac na wizyte.

Offline

 

#60 2009-07-14 14:33:04

t-43
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-09
Posty: 8

Re: ciągłe parcie na pęcherz

Silat urolog nie wiedziaÅ‚a co mi przepisać, bo najpierw mówiÅ‚a o hormonach, ale w koncu przepisaÅ‚a mi czopki doodbytnicze distreptaze i to w chyba  w geÅ›cie rozpaczy, bo niewiedziaÅ‚ co ze mna zrobić i o dziwo po nich mi lepiej, może Tobie tez pomoże , to nie jest antybiotyk. Jak czytaÅ‚am pomaga w bólach zlokalizowanych w miednicy mniejszej nie wiadomego pochodzenia , tak można to nazwać

Offline

 

#61 2009-07-14 17:44:22

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: ciągłe parcie na pęcherz

A dlaczego piszesz w tym wątku o swoich problemach? Masz swój wątek.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#62 2009-07-15 07:28:22

silat
Użytkownik
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 70

Re: ciągłe parcie na pęcherz

Nadia odłozyłam ten antybiotyk i odziwo teraz mam tylko bol spowodowany miesiaczką smile jutro ide do ginekologa ale pewnie da mi tylko skierowanie na badanie na wirusy bo zagladac mi nigdzie nie bedzie bo "okres"a w poniedziałek ide na oddział na badania zeby wkoncu doszli co ze mna jest. t-43 czopki doodbytnicze też juz brałam co prawda łagodziły bol ale nie pomogły.

Offline

 

#63 2009-07-15 22:02:10

Wrocławianka
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-05-19
Posty: 1874

Re: ciągłe parcie na pęcherz

Na jakie wirusy silat?

Offline

 

#64 2009-07-16 07:45:06

silat
Użytkownik
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 70

Re: ciągłe parcie na pęcherz

Na hpv:( bo chyba u nie sa kłykciny ale ginekolog nie jest pewna,mało tego wczoraj wyczułam u mnie w pochwie jakies 3 krostki i to dosc duze:( cała noc przeryczałam znowu juz nie daje rady;(boje sie ze nie bede mogła miec dzieci a tak bardzo z moim facetem chcemy dziecko:(

Offline

 

#65 2009-07-16 12:21:13

nadia
Użytkownik
SkÄ…d: Szczecin
Zarejestrowany: 2007-04-17
Posty: 1061

Re: ciągłe parcie na pęcherz

kochana nie martw się, pójdziesz do ginekologa i niech on sam zobaczy co tam się dzieje,nie ma co panikować,my też chcemy dzidzię ale narazie to odpada przy lekach które biorę i będę brać,po podobno szczepionka uro vaxom ma wpływ na płód. Więc głowa do góry maleńka:)

Offline

 

#66 2009-07-21 07:32:28

silat
Użytkownik
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 70

Re: ciągłe parcie na pęcherz

Hej jutro  ide do szpitala z góry powiedziano mi ze  bede tam od 7-10 dni ;( masakra..ale cóż moze pzynajmiej dowiem sie co mi jest:) pozdrawam wszystkie walczÄ…ce odezwesie jak wroce:)

Offline

 

#67 2009-07-21 10:03:44

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: ciągłe parcie na pęcherz

Trzymam kciuki, żeby coś się wyjaśniło!


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#68 2009-07-21 10:32:19

nata79
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-09
Posty: 128

Re: ciągłe parcie na pęcherz

Mojej mamie Metrotrynidazol nie tylko nie pomogl, ale wprost zaszkodzil. Na zoladek(strasznie gorzka tabletka podobno) glownie, ale na pecherz tez niewiele pomoglo. Moze dlatego, ze musiala przerwac te kuracje, bo nie byla w stanie nic jesc...

Offline

 

#69 2009-08-03 07:39:13

silat
Użytkownik
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 70

Re: ciągłe parcie na pęcherz

Witajcie,wróciłam ze szpitala porobili mi rózne badania poczynajac od jelit nerek pecherza itd kączac na odbycie i wszystko jest ok jedynie w posiewie moczu wyszło mi e.coli na która dostałam antybiotyk, po przyjeciu antybiotyku jak zwykle ból sie nasilił tak mnie cholernie bolało ze tylko ryczec mozna boli nadal w podbrzuszu a lekarze twierdza ze powinno byc lepiej po antybiotyku jako tako siusiac zaczełam regularnie a wskazanie ze szpitala to dalsze leczenie w przychodni ginekologiczne bo podejrzewaja ze te bole to pd endometriozy!!!! i dzisiaj kolejna wizyta u ginekologa bol straszny co prawda flore bakteryjna po antybiotykach mam wyniszczona totalnie a jak wrociłam ze szpitala i włozyłam dopochwowo czopek od ginekolog to mi sie polepszyło.I pytanie czy jest mozliwe ze te silne bole zatrówajace mi zycie sa spowodowane infekcja pochwy???

Offline

 

#70 2009-08-03 19:22:53

Wrocławianka
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-05-19
Posty: 1874

Re: ciągłe parcie na pęcherz

Tak. Infekcje kobiecych narządow bywają bardzo uciążliwe. Ja podczas zapalenia przydatków chodziłam po ścianach, bolało strasznie, jakby mi miał ktoś brzuch wyrwać.

Offline

 

#71 2009-08-05 11:26:28

silat
Użytkownik
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 70

Re: ciągłe parcie na pęcherz

Jestem załamana nierozumiem dlaczego po kazdym antybiotyku nasilaja mi sie bule w miednicy w nocy nie moge spac bo gdy sie połoze objawy moje sie nasilaja czuje wtedy cholerny bol w miednicy skakam w łózku krece sie nie pamietam kiedy normalnie zasnełam niby dostałam antybiotyk który ma mi pomoc enterococous juz sie pozbyłam i teraz e coli pewnie tez bo brałam antybiotyk na ktory jest słaba ale antybiotyki nasilaja mi bole w miednicy niewiem dlaczego??? czy ktos z Was miał podobnie ?? dzisiaj pierwszy dzien bez antybiotyków ,jutro do szpitala ide na wycinek bo wyszło mi cos w pochwie i przy wejsciu do pochwy podejrzewaja kłykciny ale czy to bedzie to? sama niewiem juz za co mam sie zabrac.. napewno za 10 dni zrobie badanie na bakterie w moczu i moze wymaz z pochwy w kierunku chlamydi bo cos mi sie nie chce wierzyc ze mimo iz biore antybiotyki mam tak silne bole podbrzusza sadze ze bakterie swoja droga ale te bole w miexnicy sa spowodowane czyms innym tymbardziej ze w nocy promieniuje mi to az do jajników> Czy któraś z Was miała podobnie??

Offline

 

#72 2009-08-05 16:51:49

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: ciągłe parcie na pęcherz

Wiesz, antybiotyki powodują wyrzut histaminy. Zdrowy tego nie czuje, ale my mamy uszkodzoną śluzówkę pęcherza, gdzie jest uszkodzona śluzówka, przy podrażnieniu toksynami z moczu masz kolejny wyrzut histaminy, a histamina drażni zakończenia nerwowe. Ból neuropatyczny skorelowany z nieustannymi parciami powoduje przewlekłe napięcie mięśni dna miednicy, w efekcie zaś - nasilenie bólu. I koło się zamyka.

SwojÄ… drogÄ… - czy robienie wycinka 2 dni po antybiotykach ma sens?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#73 2009-08-13 08:48:07

silat
Użytkownik
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 70

Re: ciągłe parcie na pęcherz

heh.. własnie sie doczytałam na wypisie ze szpitala ze oprucz e.coli mam w moczu gronkowca złocistego ale o tym to juz mi zaden mądry nie powiedział dopiero teraz wpisałam w google co to jest i wyszło:(poprostu bosko... juz sama niewiem na co sie leczyc:( ciagle wychodzi mi w moczu cos innego:(sadsad

Offline

 

#74 2009-08-13 09:57:40

silat
Użytkownik
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 70

Re: ciągłe parcie na pęcherz

Mam tez pytanie czy P.Dorota z inżynierskiej robi szczepionki na różne bakterie czy tylko na jedną? i jak mozna sie z nią skontaktować? pozdrawiam

Offline

 

#75 2009-08-15 19:09:23

Tosia
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-08-14
Posty: 347

Re: ciągłe parcie na pęcherz

Silat to ja Tosia znalazłam Ciebie pisałaś na mego bloga
podajÄ™ ci numer gg 5981216

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson