Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#76 2009-08-15 19:10:37

Tosia
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-08-14
Posty: 347

Re: ciągłe parcie na pęcherz

Odezwij siÄ™ jak najszybciej
Chciałaby z Tobą pogadac na temat r.coli

Offline

 

#77 2009-08-31 10:31:46

silat
Użytkownik
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 70

Re: ciągłe parcie na pęcherz

Witam po dłuższym czasie.
Od wtorku jestem na augumentinie ponownie bo moja e.coli jest wrazliwa na niego prucz tego dostaÅ‚am uro-vaxom  antybiotyk sie konczy a poprawy niema mam straszne bole pecherza nie do wytrzymania od wczoraj. takie rwanie w pecherzu ,do wc czasto nie musze wszystko byÅ‚o by ok gdyby nie ten bol... ,robiÅ‚am wymaz na chlamydie i wyszÅ‚a ujemna,w wymazie z cewki wyszÅ‚a mi e.coli srednio liczna,enterococous pojedyncza i candida na ktora tez dostaÅ‚am lek... i jedynie doskwiera mi teraz cholerny bol w miednicy mniejszej jak nacisne to jest to az taki bol ze zlewam sie potem. Czy to mozliwe ze to od e.coli czy moze jest to cos innego juz? pozdrawiam

Offline

 

#78 2009-10-02 11:38:52

silat
Użytkownik
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 70

Re: ciągłe parcie na pęcherz

Witam ,juz dawno nie pisaÅ‚am a to nie dlatego ze jestem zdrowa dlatego ze niemam juz siÅ‚ walczyc z tym wszystkim:( e.coli mam 10 do 3 bez parcia na pecherz ,ale bol masakryczny byÅ‚am u ginekologa jak mi nacisneÅ‚a na macice to myslaÅ‚am ze umre wiec sadze ze to ona mnie tak boli i p.ginekolog stwierdziÅ‚a ze to skurcze macicy i mam sobie brac nospe ,ale mi przeciw bolowe nie pomagaja nic a nic:( w piatek jade do urologa i wezmnie mnie na cystoskopie. Juz nie wiem co to sa za bole skad to sie bierze sadze ze to juz wina ginekologiczna ale niemam juz siÅ‚ zeby szukac, stoje w martwym punkcie i zdycham z bolu myslaÅ‚am nad zapaleniem przydatków ale jajniki mnie pobolewaja czasem tylko:( heh.... 3majcie sie  a ja juz skacze po krzesle z bolu juz mi sie ryczec chce:( myslaÅ‚am ze te bole przez pecherz ale chyba jednak to bole macicy:( zobaczymy co wyjdzie w cytologi za pare dni.

Offline

 

#79 2009-10-02 12:41:13

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: ciągłe parcie na pęcherz

Nie musi być ból macicy, wystarczy, że masz tak ponapinane mięśnie i już będziesz odczuwała jako macicę.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#80 2010-01-07 14:46:47

silat
Użytkownik
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 70

Re: ciągłe parcie na pęcherz

Heh... postanowilam opisac dalsza czesc mojej meczarni!!! wiec od paru miesiecy parcia niemam:) ale mam straszne bole w pochwie... zrobilam posiew wyszłedł paciorkowiec jakis tam hemiolizujacy,i zaczeła sie kolejna kuracja antybiotykowa. Jestem na etapie ze napierdzielaja mnie jajniki i mam takie dziwne skurcze ich + te bole w pochwie...

Offline

 

#81 2010-01-07 17:40:46

Tosia
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-08-14
Posty: 347

Re: ciągłe parcie na pęcherz

Kurcze, a ja już miałam nadzieję, że wyzdrowiałaś i dlatego się nie odzywasz. 3maj się jakoś, ja mam teraz w pochwie 3 bakterie, zamiast 1, którą miałam przed kuracją Aveloxem (mikrofloksacyna). Teraz czekam na wyniki posiewu. Dokucza mi głównie cewka, zmieniłam już urologa nie wiem po raz który, bo ostatni jak zapytałam kiedy mam przyjść następnym razem, bo źle się czuję powiedział, że wypisał mi leki na dwa miesiące i że wyniki są dobre, a to że mnie boli to miejmy nadzieję, że będzie coraz lepiej itp. Wkurzyłam się i poszłam na konsultację do pani prof. Darewicz zobaczymy co z tego wyjdzie. Ona z kolei poleciła mi innego ginekologa i zobaczymy. Może ty też przejdz się do innego lekarza na konsultacje.

Offline

 

#82 2010-01-08 14:17:42

silat
Użytkownik
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 70

Re: ciągłe parcie na pęcherz

Tosia nie:0 poprostu siadł mi net w pracy przeinstalowali go i straciłam gg z numerami dlatego sie nie odzywałam ,jestem teraz na etapie szukania dobrego ginekologa w poznaniu ktory mi pomoze sie uporac z tym badziewiem tyle ze kazdy dobry lekarz ma dlugie terminy:/ wiec tragedia:(

Offline

 

#83 2010-01-08 15:53:06

Tosia
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-08-14
Posty: 347

Re: ciągłe parcie na pęcherz

Ja już chodzÄ™ prywatnie, nie patrzÄ™ na kasÄ™ bo szkoda mi zdrowia. Teraz za chlamydiÄ™  pcr 140 zÅ‚ zapÅ‚aciÅ‚am, a za wymaz 30 (to i tak tanio); za ostatniÄ… wizytÄ™ u prof. Darewicz - znany urolog 100+ leki 140. Już nie liczÄ™ ile kasy wydajÄ™ bo zawaÅ‚u bym dostaÅ‚a. Tylko myÅ›lÄ™, że jak chodziÅ‚am na NFZ to wszyscy mnie olewali, i traktowali jak intruza, a do tego że niby jestem przewrażliwiona, bo po poronieniu itp. A ja po Å›cianach chodzÄ™ z bólu jak mam atak i choćbym miaÅ‚a oddać wszystkÄ… kasÄ™ muszÄ™ siÄ™ wyleczyć.

Offline

 

#84 2010-03-15 11:40:51

silat
Użytkownik
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 70

Re: ciągłe parcie na pęcherz

Ponownie tu jestem i nadal mam problemy z moim pecherzem a raczej boli mnie cewka moczowa ale parcie niemam do tego strasznie mnie piecze cewka .Jutro smigam do lekarza;/

Offline

 

#85 2010-03-16 12:32:45

Tosia
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-08-14
Posty: 347

Re: ciągłe parcie na pęcherz

Hej!!! Już miaÅ‚am nadziejÄ™, że wyzdrowiaÅ‚aÅ›. Ja ciÄ…gle z problemami ze strony bakterii, objawy mam wyÅ‚Ä…cznie ze strony cewki czyli pieczenie i palenie.  Nie bÄ™dÄ™ zaÅ›miecać ci wÄ…tku, napisz co powiedziaÅ‚ lekarz.

Offline

 

#86 2010-03-28 18:09:34

sylwiajackowiak
Użytkownik
Skąd: poznań
Zarejestrowany: 2010-03-26
Posty: 25

Re: ciągłe parcie na pęcherz

czeÅ›c silat a do jakiego urologa chodzisz w poznaniu (bo ja ich bardzo duzo przerabiaÅ‚am )? jesli  chodzi o ginekologa Å›wietna kobieta pi dr  paczkowska  ..pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson