Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2006-09-15 13:17:34

ola1
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-09-15
Posty: 2

Urolog Kraków szukam!

Proszę o pomoc! mam wynik badania urodynamicznego-cechy czynnosciowej przeszkody w odpływie moczu, obnizone cisnienie spoczynkowe w cewce i skrócenie czynnosciowej dł cewki. Bez wskazań do leków antycholinergicznych- brałam je tyle lat nic nie pomagały...teraz mam miec cewkę podklejaną taśmą??? boje sie i b chciałabym skonsultowac to z naprawde dobrym urologiem prosze b o podpowiedz! Mam 42 lata, nie mieszkam w Krakowie , ale najłatwiej będzie mi tam dotrzec.

Offline

 

#2 2006-09-15 14:55:47

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Urolog Kraków szukam!

A gdzie mieszkasz? Może będzie łatwiej podpowiedzieć Ci urologa w innym mieście?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#3 2006-09-15 16:44:02

Dan-Rom
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-05-11
Posty: 513

Re: Urolog Kraków szukam!

Do oli 1 . poniewaz mieszkalam w Krakowie i pracowalam w szpitalu,  wiem, że w sprawach pecherza, jak rowniez IC, pomoże Ci Ordynator Urologii Pan doc. Marek Wyczółkowski. ZadzwoÅ„ do szpitala i poproÅ› o poÅ‚aczenie z sekretariatem urologii, tam napewno uzyskasz informacje, gdzie przyjmuje - pozdrawiam danrom

Offline

 

#4 2006-10-11 20:10:39

ola1
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-09-15
Posty: 2

Re: Urolog Kraków szukam!

Serdecznie dziekuje Dan-Rom za cenną informacje... jestem juz po zabiegu u docenta Wyczółkowskiego.Wspaniały specjalista i człowiek , a Szpital Rydygiera to troche jak Lesna Góra w "Na dobre i na złe"- to oczywiscie moje odczucia! POLECAM!

Offline

 

#5 2006-10-11 20:12:51

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Urolog Kraków szukam!

Ola, cieszę się, że wszystko poszło tak sprawnie i życzę Ci, żebyś jeszcze szybciej i sprawniej wróciła całkowicie do zdrowia smile


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#6 2006-10-12 01:09:16

Dan-Rom
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-05-11
Posty: 513

Re: Urolog Kraków szukam!

Cieszę sie Olu, ze jesteś już po zabiegu i dzięki za dobra opinię o moim szpitalu, w którym przepracowalam 14 lat. Odzial Urologii w tym szpitalu zyskal opinię wśród pacjentów, jako najbardziej przyjazny pacjentowi. W tym szpitalu mialam zrobioną cystoscopię z biopsją, bo w Warszawie lekarz nie mial dla mnie czasu, tam zrobiono mi badanie w nastepnym dniu, po moim przyjeździe. Pozdrawiam i chciałabym, aby na naszym portalu było więcej takich wpisów. Dan-Rom

Offline

 

#7 2006-12-12 16:06:57

edytka11
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-11-22
Posty: 3

Re: Urolog Kraków szukam!

Ja leczę się u dr Wojciecha Habrata, pracuje w Klinice Urologii na Grzegórzeckiej. Ale jeśli chodzi o specjalistę w sprawach IC, to jest nią niewątpliwie niejaka dr Skalska (Bielsko Biała). Początkowo leczy rozciągając pęcherz heparyną, a potem działa dalej. Ja chyba nie mam IC, ale te informacje opieram na znajomości z osobą, k. boryka się z tym schoprzeniem 10 lat. Ja mam ciągły problem z bakteriami, obraz w cystoskopii miałam jak na ic - krwawe wybroczyny w miąższu.
PS. Tuniu, miło Cię tu spotkać. Niewiele jest osób takich jak Ty!!!

Offline

 

#8 2006-12-12 16:17:46

edytka11
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-11-22
Posty: 3

Re: Urolog Kraków szukam!

Chyba zmieniłam nazwisko tej lekarce - Salska. Wiem, że bardzo pomogła tej osobie.

Offline

 

#9 2006-12-12 19:12:14

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Urolog Kraków szukam!

edytka - rozciągając pęcherz heparyną?? Na pewno heparyną rozciągała - czy heparyna na osłonę, a rozciąganie wodą pod ciśnieniem?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#10 2006-12-15 14:31:52

edytka11
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-11-22
Posty: 3

Re: Urolog Kraków szukam!

Być może coś mylę, ale raczej heparyną. Potem DMSO.

Offline

 

#11 2006-12-15 15:29:21

Dan-Rom
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-05-11
Posty: 513

Re: Urolog Kraków szukam!

metoda DMSO to metoda sprzed lat 30!

Offline

 

#12 2008-10-09 22:05:41

trusia
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-10-01
Posty: 63

Re: Urolog Kraków szukam!

a czy można u  wyzej wymienionych urologów pójść na wizytÄ™ prywatnÄ…???

Offline

 

#13 2008-10-22 16:21:31

gretel
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-09-05
Posty: 190

Re: Urolog Kraków szukam!

Trusiu, oczywiście: namiary na prof. Marka Wyczólkowskiego znajdziesz w internecie po jego nazwiskiem. W Rydygierze pracuje jeszcze inny dobry urolog dr Piotr Maciukiewicz. Przyjmuje teraz prywatnie w Krakowie w CenterMed.

Offline

 

#14 2008-11-13 19:59:58

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Urolog Kraków szukam!

Trusia, TU masz wątek dotyczący szukania krakowskich urologów hmm.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#15 2008-11-26 21:22:11

trusia
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-10-01
Posty: 63

Re: Urolog Kraków szukam!

Co do Maciukiwicza to byÅ‚am u niego i przyznajÄ™ jest miÅ‚y i sympatyczny, ale poniewaz wizyta trwa kilka minut tak na oko  i kosztuje 100 zÅ‚otych to nie spodobaÅ‚o mi siÄ™ to. Ja uważam żeby mi nie pomógÅ‚ z tego powodu że wizyta byÅ‚a za krótka, stwierdziÅ‚ że wyniki sÄ… o.k. i nie powiedziaÅ‚ co mam robić. Za to potem byÅ‚am u innego urologa i poÅ›wiÄ™ciÅ‚ mi bardzo dużo czasu.

Offline

 

#16 2008-11-26 21:23:22

trusia
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-10-01
Posty: 63

Re: Urolog Kraków szukam!

mogę polecić dr Fortunę, on się bardziej zajmuje stulejkami:-) tam go znalazłam na stulejka com ale nie żałuje czasu i nie zdziera.

Offline

 

#17 2009-03-29 13:03:40

kroll
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-03-29
Posty: 2

Re: Urolog Kraków szukam!

Ja się leczę u Dr n. med. Bohdan Pawlickiego, facet prowadzi prywatną praktykę w Podgórzu na Targowej 5. Tu masz namiary na niego <a href="http://www.urolog-krakow.pl" title="urolog Kraków"> Urolog Kraków</a> smile
Ceny ma spoko

Offline

 

#18 2009-03-29 13:07:15

kroll
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-03-29
Posty: 2

Re: Urolog Kraków szukam!

Offline

 

#19 2010-05-17 15:19:02

janczurek
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-03-07
Posty: 64

Re: Urolog Kraków szukam!

Sama teraz zaczelam sie rozgladac za odpowiednim urologiem w Krakowie (ewentualnie w maÅ‚opolskim)  i tak zebralam krakowskich lekarzy:
Wojciech Habrat (Klinika Urologii Grzegórzecka)
Piotr Maciukiewicz (Center med)
dr Fortuna (Ars Medica)
Bohdan Pawlicki
Marek Wczółkowski (Rydrygier)

i pytanie zadawane przez wszystkich i kogo wybrać...

Offline

 

#20 2010-05-17 15:21:06

janczurek
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-03-07
Posty: 64

Re: Urolog Kraków szukam!

Sprawdzam tez strone znany lekarz i wynalzalm tam:
Jacek Kotuła (NZOZ Raclawicka) czy ktos slyszal o nim...
Ma bardzo dobrą opinie - wiem ze trzeba uważać ale 'az' 46 postow i srednia ocena wyszla bardzo dobra...

Bede wdzieczna za wszelkie wskazowki

Offline

 

#21 2011-03-25 17:36:03

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Urolog Kraków szukam!

Niestety, krakowianie stracili jednego z polecanych urologów. Dr hab. Marek Wyczółkowski zmarł 18-tego marca...


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#22 2011-08-12 17:06:30

kamilka1212
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-01-14
Posty: 15

Re: Urolog Kraków szukam!

Witam. Czy ktoÅ› z PaÅ„stwa zna lekarz  OpÅ‚awskiego  z Krakowa., jest to ginekolog ale specjalizuje siÄ™ w leczeniu nietrzymania moczu. Polecono mi Go wczoraj...................jeszcze nie byÅ‚am.  Mam skierowanie na badanie urodynamiczne i dopiero  potem wybieram siÄ™ do niego.Podobno opisuje również wynika badania urodynamiki na Kopernika.

Offline

 

#23 2011-10-12 14:53:41

azi
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-10-12
Posty: 1

Re: Urolog Kraków szukam!

Witam. Omijajcie szerokim Å‚ukiem dr Jacka KotuÅ‚Ä™. Pracuje w Rydygierze, jak również na RacÅ‚awickiej prywatnie.  Lekarz maÅ‚o kontaktowy, w szpitalu nie rozpoznaje swoich pacjentów, którzy przychodzÄ… do niego prywatnie, tam rozpoznaje, bo otrzymuje pieniÄ…dze. Mój tato leczy sie u niego od poczÄ…tku tego roku i nic nie zrobiÅ‚ w tym kierunku żeby leczyć nowotwora prostaty. Na dodatek po drugim zabiegu, badanie histopatologiczne zgubiÅ‚ lub nie wysÅ‚aÅ‚ pobranego materiaÅ‚u. To jest nie dopuszczalne!!! Zapisuje tylko zastrzyki hormonalne, tak wyglÄ…da leczenie u niego raka prostaty. Lekarze z Garnacarskiej onkolodzy byli zbulwersowani takim leczeniem. PrzyjeżdżajÄ…c na SOR do Rydygiera, z powodu krwawienia, skrzepów w pÄ™cherzu, co uniemożliwiÅ‚o oddawanie moczu a trwa to już miesiÄ…c po zabiegu wykonanego przez lekarza KotuÅ‚Ä™, lekarz peÅ‚niÄ…cy tam dyżur byÅ‚ oburzony leczeniem i poderwaÅ‚ autorytet KotuÅ‚y (a przecież razem pracujÄ… na oddziale).  Na to krwawienie wczeÅ›niej KotuÅ‚a kazaÅ‚ pic 4 litry wody, co oczywiÅ›cie nie pomogÅ‚o i byÅ‚ oburzony że zawraca mu siÄ™ gÅ‚owÄ™ cytujÄ™ : "Co Pan ode mnie jeszcze oczekuje???" Jednym sÅ‚owem mogÄ™ powiedzieć : nie leczy dokÅ‚adnie, aby ludzie lÄ…dowali na zabiegach u niego prywatnie na RacÅ‚awickiej, a on na tym zbija kasÄ™. Jestem oburzona takim postÄ™powaniem, a również oburzeni inni specjaliÅ›ci znani i poważani urolodzy.

Offline

 

#24 2011-10-12 18:09:03

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Urolog Kraków szukam!

Azi, napisz ten post w odpowiednim wÄ…tku, a tutaj usunÄ™.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#25 2012-06-28 12:49:54

ninek
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-06-08
Posty: 41

Re: Urolog Kraków szukam!

Przeczytałam ten wątek i bardzo proszę o pomoc. Szukam pilnie dobrego urologa, najlepiej w Krakowie, ale może też być w okolicy (Wadowice, Zakopane, Katowice). Z wcześniejszych wypowiedzi wynika, że dr Wyczółkowski niestety zmarł, a był przez Was polecany. W wątku nie ma jednoznacznej informacji o innym dobrym lekarzu. Byłam już u doktora Handzlika (przyjmuje w Nowym Targu i Suchej Beskidzkiej), ale nie polecam. Zupełnie zignorował moje objawy, powiedział, że mam taką urodę i zapisał bez posiewu kolejny antybiotyk, który nic nie dał. Byłam też u doktora Handzlika, kazał mi brać jedną furaginę dziennie, miałam wrażenie, że nie ma w ogóle czasu, żeby mnie wysłuchać (a była to wizyta prywatna!). Furaginę brałam, po paru dniach musiałam wzywać pogotowie, bo dostałam zapalenia pęcherza z takim bólem, że nie mogłam chodzić. Dostałam Zinnat, scopolan i ketonal, mam wrażenie, że średnio to działa, bo po 6tej dawce nadal mam dolegliwości i zaczął się ból nerki. Mój lekarz rodzinny już rozłożył ręce i powiedział, że nie wie, jak mi pomóc (to on polecił mi dr Habrata).
Sprawa jest pilna, MUSZĘ znaleźć w końcu jakiegoś lekarza, bo nie mogę tak dalej. Proszę, wspomóżcie jakąś radą, bo już nie wiem gdzie szukać.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson