Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2007-07-27 06:48:20

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Bioenergoterapeuta

DZIEWCZYNY W TYM MIEJSCU PODAJE STRONE INTERNETOWA DO DOKTORA HENRYKA SŁODKOWSKIEGO
www.noy.ig.pl

Offline

 

#2 2007-08-29 20:16:43

dago_a
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 61

Re: Bioenergoterapeuta

ok, ale czy On komus pomogl w problemach urologicznych, ze go reklamujesz?

Offline

 

#3 2007-09-13 17:50:32

kaja
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-07-18
Posty: 26

Re: Bioenergoterapeuta

mieszkam w tym mieście co doktor Słodkowski i nie słyszałam o nim niczego pozytywnego po za tym że kasuje dużo pieniędzy. Mój kolega stracił tam 500 zł. i niestety jego stan zdrowia nie poprawił się. Ciekawa jestem szamanko co Ty słyszałaś, czy ktoś z Twoich znajomych wyzdrowiał ?

Offline

 

#4 2007-11-08 23:07:07

Dotka
Użytkownik
Skąd: Gdansk / Irlandia
Zarejestrowany: 2007-07-04
Posty: 213

Re: Bioenergoterapeuta

przepraszam, ze odpowiadam za Kasie (Szamanke), ale czuje sie w obowiazku, poniewaz to ja zachecilam ja do podania tych namiarow. Kasia u tego pana byla - poczytajcie jej watek. wrazenie pozytywne:) Nie, nie wyzdrowiala jeszcze, ale jej problem jest o wiele bardziej zlozony niz wiekszosci z nas.
kiedy wszystko inne zawiedzie, i ja wezme sie za medycyne alternatywna:)


To już ponad trzy lata bólu

Offline

 

#5 2007-11-13 06:47:34

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: Bioenergoterapeuta

dziekuje dotko!. moje wrazenia ze spotkania z panem doktorem Slodkowskim sa jak najbardziej pozytywne . jak kazdy czlowiek ktory jest powaznie chory szuka metod , ktore u niektorych wywoluja smiech na twarzy , ale kiedy zawioda wszelkie metody zaczynamy siegac po te niekonwencjonalne . sama zajmuje sie medycyna niekonwencjonalna i wiem co potrafi zdzialac . czasem i ta zawiedzie a tedy trzeba zastosowac bardziej drastyczne srodki takie jak operacja . Jadac do niego mialam nadzieje ze mi pomoze , choc zdawalam sobie sprawe z tego iz moj przypadek nie miesci sie w ramach medycznych i potrzeba bylo prawdziwego cudu by to naprawic . co do ceny , to rzeczywiscie jest bardzo drogi , ale patrzac na to z innej strony teraz nawet zwykly konowl bierze podobna cene a zamiast pomoc robi jeszcze wieksza szkode . utrzymanie gabinetu , personelu przeciez kosztuje . gdyby nie potrafil leczyc , nie mialby tylu ludzi do siebie i to nawet z zagranicy . widzialam wpisy ludzi ktorym pomogl , ale by tak sie stalo potrzebny jest jeszcze jeden element : WIARA ze nie wszystkie mosty zostaly spalone i zostala jeszcze kladka po ktorej mozna przejsc na druga strone rzeki. pozdrawiam was wszystkich .

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson