Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2006-10-24 12:36:23

Lui
Użytkownik
Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2006-10-24
Posty: 3

co mi dolega, jestem powaznym przypadkiem??;)

hejcia
wlasnie odebrałam wynik moczu z labolatorium, jestem "nowa" w nowym miescie i jutro łapię lekarza i póki co mogę Was zapytać o zdanie? nie za dobrze to wygląda?
odczyn: zasadowy
białko:ślad
nabłonki:wielokatne 2-4 w polu widzenia, okrągłe 3-6 w polu widzenia
krwinki białe: 10-15 w polu widzenia
składniki miner.: fosforany bezpostaciowe pokrywaja całe pole widzenia
resztÄ™ mam w normie,
czasami mam sztywne-raczej ciężkie plecy z rana z dołu w okolicy korzonków jakby mi ktoś przywiesił ciężarek- od nie dawna i nie zawsze, więcej bólów nie pamiętam smile mam nadzieje, że nie zaśmieciłam nie trafionym tematem, pozdrawiam ciepło

Offline

 

#2 2006-10-24 13:02:21

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: co mi dolega, jestem powaznym przypadkiem??;)

Witaj. Czy jesteś "poważnym przypadkiem", dowiemy się za 5 lat bezskutecznego leczenia wink. A poważniej: Twoje wyniki wskazują na zp albo nerki, np. piasek w nerkach. Obecność białka świadczy o stanie zapalnym dróg moczowych, podobnie odczyn zasadowy (choć ten można "uzyskać" też dietą), nabłonkami się nie przejmuj. Fosforanów nie pamiętam, zdaje się, że to od nerek. Podobnie na to wskazywać mogą bóle w dolnej części pleców. Lekarz powie Ci, co dalej, może wystarczy "przepłukać" drogi moczowe i zmienić dietę. Napisz, skąd jesteś. Pozdrawiam.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#3 2006-10-24 13:39:02

Lui
Użytkownik
Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2006-10-24
Posty: 3

Re: co mi dolega, jestem powaznym przypadkiem??;)

przepłukać drogi??hihihi wesoło mi narazie, Białystok się kłania smile

Offline

 

#4 2006-10-24 14:06:52

Lui
Użytkownik
Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2006-10-24
Posty: 3

Re: co mi dolega, jestem powaznym przypadkiem??;)

chodzi o cyctoskopie?

Offline

 

#5 2006-10-24 14:41:24

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: co mi dolega, jestem powaznym przypadkiem??;)

e, na cystoskopię to trochę za wcześnie. Najpierw przydałby się posiew i USG jamy brzusznej (choć piasku w niewielkich ilościach to ono nie wykryje). Przepłukać - w zależności od przyczyny: jeśli tkwi ona w pęcherzu, to pewnie sporo pić, zakwasić drogi moczowe; jeśli w nerkach, to też coś na zwiększenie przepływu.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#6 2006-10-24 18:14:41

Sky
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-08-31
Posty: 1223

Re: co mi dolega, jestem powaznym przypadkiem??;)

fosworany-z nich powstaja kamienie(nietylko z fosforanow ale to niewazne tutaj) wiec nalezy zalozyc ze chodzi o "piasek".Tak jak pisze Redakcja nalezy wykonac usg i posiew i bedzie wszystko wiadomo, jesli to tylko piasek z ktorego nic sie "nieulepilo" to tak jak pisze moja przedmowczyni, duzo pic czyli wyplukac to wszystko a co do przyczyny wystepowania fosforanow to lekarz niech pomysli na podstawie calosci bo przyczyn moze byc wiele lacznie z dieta.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson