Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#26 2006-10-22 17:41:51

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: Kącik zdołowanych

To miałeś fajną niedzielę...


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#27 2006-10-22 18:17:25

Sky
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-08-31
Posty: 1223

Re: Kącik zdołowanych

bywaly jeszcze lepsze w negatywnym sensie niestety:(ja sie jedynie utwierdzilem ze to bylo oszustwo ze strony ich wszystkich bo jak ktos jest uczciwy i prawdziwy to taki jest calyczas a nie tylko jak jest dobrze i cos sie robi dla takich osob...
Ps Karolina sprawdz majla

Ostatnio edytowany przez Sky (2006-10-22 18:20:39)

Offline

 

#28 2006-10-22 18:37:31

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: Kącik zdołowanych

Sprawdziłam, odpisałam smile


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#29 2006-10-22 19:52:31

Sky
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-08-31
Posty: 1223

Re: Kącik zdołowanych

ja rowniez odpisalem:)

Offline

 

#30 2006-10-26 20:22:06

scania420
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-09-24
Posty: 26

Re: Kącik zdołowanych

witam,dawno mnie nie bylo,moze ja akurat nie jestem teraz "w dolku",bo jakos sie pozbieralem po wypadku,choc nie ukrywam ze nie bylo to latwe,ale tez mialem podobny przypadek jak sky i wiem ze to bardzo boli.postanowilem jednak o tym zapomniec i chyba sie udalo,moja recepta byla taka,ze postawilem sobie rozne cele i zajecia,ktore staram sie spelniac i wykonywac,krotko mowiac zeby sie nie nudzic i czerpac z tego przyjemnosc,pewnie ze chcialbym poznac nowa niewiaste,ale jestem jeszcze dosc mlody,takze moze bedzie dobrze.
aga ma racje ze to taka dziwna choroba ktorej tak naprawde nie widac,a zarazem jest bardzo uciazliwa,praktycznie kazda osoba spotkana na ulicy bedzie miala ten problem co my i pewnie sie o tym nigdy nie dowiemy.ja moze troche sie roznie od was problemami pecherzowymi,bo tak do konca nie rozumie waszych problemow,np tego czemu sie musicie cewnikowac,no i te ogromne bole skad sie biorÄ… itd.,ale moje problemy wcale nie sa mniej uciazliwe,tzn mnie w sumie nic nie boli,alkohol moge spozywac bez ograniczen,nie mam tez bakterii,jednak kiedy kicham,kaszle lub przy wiekszym wysilku to juz mam problem z utrzymaniem moczu i wogole jak mnie "przycisnie"to tylko mi zostaje sprint.
drodzy forumowicze,w zwiazku z tym,ze dzielicie sie tutaj swoimi problemami,to ja wam na rozluznienie napisze taki maly patent jaki wymyslilem,zeby zdarzyc na czas do lazienki,z gory jednak uprzedzam ze jest to troche smieszne i krepujace,a wiec jak gdzies siedze w towarzystwie i musze do lazienki i zeby nie popuscic,to wpadlem na taki pomysl,ze w lewej kieszeni zrobilem sobie dziure i jak ide do lazienki to wkladam reke do kieszeni i sobie lapie za "ptaszka"i bez problemu ide do lazienki bez obawy ze nie zdarze.dlatego zrobilem w lewej,bo najpierw mialem dziure w prawej kieszeni,ale jak kiedys szedlem do lazienki to spotkalem znajomego i nie mialem za bardzo sie z nim jak przywitac,no bo prawa reka mialem zajetÄ….ostatnio bylem na weselu i jedna osoba spytala sie czemu ciagle trzymam reke w kieszeni jak wstaje od stolu to odpowiedzialem ze spodnie mam za luzne i mi spadaja i wcale sie nie zoorientowal.takze widzicie co czlowiek nie wymysli zeby tylko sobie radzic z chorobÄ….Dla kobiet to jest malo pomocna porada,bo wiadomo nie maja za co sie zlapac.wiem ze to jest malo estetyczny patent,ale mi bardzo pomaga.
jestem dosc rzadko na forum ale jak widzicie mam troche inny problem i nie mam za bardzo co pisac,ale jak tylko mam czas z ciekawosci sledze wszystkie posty.pozdrawiajac wszystkich to mam takie pytanko na koniec,czy wy sie wogole spotykacie,a moze macie  takÄ… wiedze gdzie spotykaja sie pacjeci z problemami takimi jak moje.

Offline

 

#31 2006-10-26 21:09:32

Aga
Zbanowany
Zarejestrowany: 2006-06-16
Posty: 210

Re: Kącik zdołowanych

Do Scania: wysłałam Ci posta na priva.

Offline

 

#32 2006-10-26 22:21:37

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: Kącik zdołowanych

Scania, rada jest mało praktyczna również i przy nietrzymaniu moczu (nie tylko parciach jako takich) - pomijając aspekt płci smile - co by mi to dało, skoro mocz sobie cieknie i nie mam na to wpływu, bo tak mi się porobiło, że kompletnie nie jestem w stanie kontrolować swojego układu moczowego... czasami czuję się jak sparaliżowana, jakby ta część ciała od pasa do, powiedzmy, ud nie była moja sad. Poza tym nie wiem, jak Ty, ale ja często potrzebuję obu rąk - i co wtedy? Niemniej - każdy patent ma sens, jeśli może ułatwić życie...


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#33 2006-10-27 16:13:26

scania420
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-09-24
Posty: 26

Re: Kącik zdołowanych

Administrator,ja pisalem ze tylko wtedy wkladam reke do kieszeni jak np gdzies dluzej siedze i powiedzmy ze mam bardzo pelny pecherz i bym nie zdarzyl do wc i uwierz ze mi to bardzo pomaga,tym bardziej ze nieraz lazienka jest zajeta,albo gdy wysiadam z auta w miescie i trzeba poszukac wc,logiczne ze nietrzymam caly czas reki w kieszeni,bo to by byla katastrofa i by mi chyba reka zdretwiala.to nie tyle byla porada,tylko smieszny moj patent ktory wymyslilem w sumie przypadkowo,bo jak raz bylem na imprezie,to juz taki mialem pelny pecherz i tak mi sie chcialo siusiu,ze musialem cos wymyslec zeby nie dac plamy i w sumie sie udalo.dlatego z tego czesto korzystam,a przy okazji znajomi maja niezly ubaw.

Offline

 

#34 2006-10-27 17:37:54

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: Kącik zdołowanych

Z ciekawości: Scania, czemu Ty do mnie mówisz per "administrator"?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#35 2006-10-27 19:29:18

Aga
Zbanowany
Zarejestrowany: 2006-06-16
Posty: 210

Re: Kącik zdołowanych

Scania przeczytałeś posta, tam masz informacje, co zrobic zeby np. zamienic ten Twój sposób na inny, np. uroprezerwatywy. Moze coś sobie doczytasz przed wizyta na Lindleya.

Offline

 

#36 2006-10-27 20:05:53

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: Kącik zdołowanych

Uroprezerwatywy... ciekawe... a dla pań czegoś takiego nie ma smile?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#37 2006-10-27 20:55:19

Aga
Zbanowany
Zarejestrowany: 2006-06-16
Posty: 210

Re: Kącik zdołowanych

chyba nie, my mozemy jedynie chodzić z pampersami

Offline

 

#38 2006-10-27 21:53:48

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: Kącik zdołowanych

Jak zwykle - dyskryminacja sad


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#39 2006-10-27 22:31:07

scania420
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-09-24
Posty: 26

Re: Kącik zdołowanych

a jakos tak wyszlo,bo patrzylem na miejsce gdzie jest login i tak mi juz weszlo w nawyk ze pisze administrator

Offline

 

#40 2006-10-27 23:05:35

scania420
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-09-24
Posty: 26

Re: Kącik zdołowanych

tak aga czytalem,ale dla mnie to nie bedzie za bardzo praktyczne,bo to chyba trzeba nosic caly czas,a ja mam problem z dojsciem do wc,to juz raczej by pasowaly te jakies zaciski ale nie wiem jak to wyglada i jak to sie zaklada,musze sie dowiedziec.pewnie ze  mam tez problem jak np kaszle czy kicham czy jakis wysilek,a to juz wole sobie zalozyc taka malÄ… wkladke,bo zaraz po operacji na pecherz jak zaczalem juz chodzi to oni mi zalozyli te uroprezer...poniewaz na poczatku jak mi zszyli ta cewke to prawie caly czas chcialo mi sie siusiu,i ci powiem ze nie sa te uroprez...zbyt wygodne,ale ogolnie pomysl jest dobry.na lindley to bede dopiero w listopadzie,bo przez swieta listopadaowe wszystko sie pozmienialo.pozdrawiam,dzieki za maila i pomoc.

Offline

 

#41 2006-10-28 12:39:21

Julka
Użytkownik
SkÄ…d: Olsztyn
Zarejestrowany: 2006-05-31
Posty: 135

Re: Kącik zdołowanych

ja juz nie mam na nic siły sad mam wszystkiego dosyc sad

Offline

 

#42 2006-10-28 12:45:23

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: Kącik zdołowanych


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#43 2006-10-28 14:15:40

Dan-Rom
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-05-11
Posty: 513

Re: Kącik zdołowanych

A gdzie jest napisane, jak Administrator ma na imię? No i pewnie dlatego, że Administrator nigdy sie nie podpisuje, no to niech raz sie podpisze, to będzie wiadomo, ja to wiem, ale scania pewnie nie wiedział i dlatego tak do Ciebie oficjalnie wystartował.

Ostatnio edytowany przez Dan-Rom (2006-10-28 14:37:21)

Offline

 

#44 2006-10-28 14:30:25

Dan-Rom
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-05-11
Posty: 513

Re: Kącik zdołowanych

Julka, czego masz dosyć? boli Cie tak bardzo, czy chcesz być szybko zdrowa? Do tego nie dochodzi siÄ™  nagle, masz taki problem, jak scania? napewno nie taki, myÅ›le, że on jest w gorszej sytuacji, a jednak potrafi wykrzesać z siebie odrobinÄ™ optymizmu i jeszcze poÅ›miać siÄ™ ze swoich kÅ‚opotów. Karolina ma też napewno znacznie gorzej, niż my wszyscy, nie zaÅ‚amuj siÄ™, leczenie trwa dÅ‚ugo, wydaje mi sie, że jakaÅ› poprawa jest, bo unormowaÅ‚y siÄ™ (prawie) hormony. Ja wiem, że każdy ocenia sytuacjÄ™ w jakiej sam sie znajduje, ale po to tu jestesmy, żeby przynajmniej podnieść siebie na duchu, jak już nic nie da sie zrobić. Po poÅ‚udniu pogadamy, jestem juz w domu, nie spadaj z ducha.dan

Offline

 

#45 2006-10-28 14:39:16

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: Kącik zdołowanych


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#46 2006-10-28 17:49:20

Dan-Rom
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-05-11
Posty: 513

Re: Kącik zdołowanych

No to ma jeszcze do wyboru "Redakcja", teraz już wiesz, co mialam na mysli, ja siÄ™ podpisuje  danrom, albo krócej dan, to każdy mnie nazywa po nicu, a Ciebie jak mamy nazywać?. Ci, którzy z Toba korespondujÄ… dÅ‚użej wiedzÄ…, a reszta, pewnie nie i stÄ…d wynikaÅ‚ mój post.

Offline

 

#47 2006-10-28 18:33:16

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: Kącik zdołowanych

E, stwarzasz problemy smile. Większość osób zwraca się do mnie po imieniu, więc widać, jak mam na imię (przejrzenie portalu też jest wskazane), Sky mówi do mnie albo "redakcjo" albo też po imieniu - więc nie sądzę, żeby to była jakaś trudna kwestia. Ale dość dyskusji na ten temat, bo nam się robi offtop i będę musiała sama sobie dać ostrzeżenie wink.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#48 2006-10-28 21:35:35

Dan-Rom
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-05-11
Posty: 513

Re: Kącik zdołowanych

No dobrze, już koniec .Córeczka mego syna ma na imię Caroline i bardzo mi się to imię podoba.

Offline

 

#49 2006-10-29 14:05:10

scania420
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-09-24
Posty: 26

Re: Kącik zdołowanych

dobrze administrator teraz bede pisal do ciebie karolino,jak dobrze sie dopatrzylem,takze mysle ze bedzie ok.

Offline

 

#50 2006-10-29 14:08:23

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: Kącik zdołowanych

OK smile


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson