Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#326 2008-02-13 22:30:31

Fala
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-06-17
Posty: 260

Re: Co mi jest? wÄ…tek Fali

Hej! Niestety ja ciÄ…gle sie boje , ze to powroci. Wystarczy lekki dyskomfort w tej okolicy i juz sie zaczynam bac, ze znowu zacznie sie koszmar. Ja to wlasciwie caly czas sie dziwie, ze dziewcztny chodza w krotkich kurtkach i chocby nic, nawet moja wspolokatorka. Czuje sie jakos naznaczona tym pecherzem , czuje ze to zawsze juz bedzie nade mna wisialo. Teraz dalej w tych sprawach zyje mi sie dobrze, nie narzekam jest spoko. Teraz jestem na okresie probnym w gazecie. Nie wiem jak bym wczesniej wytrzymala, pewnie by mi sie udalo, ale teraz sama sobie tego nie wyobrazam. Trzeba nagle jechac na konferencje, czy napisac material z terenu, szybko cos zredagowac, nei ma czasu na szukanie toalety. Tymczasem u mnie dalej jest wszystko ok spokojnie robie co do mnie nalezy i nie mysle o sikaniu smile. Do toalety uczeszczam srednio 4 czy 5 razy dziennie, to chyba normalne. W sumie tak to czuje, normalnie po pracy moge isc zrfobic zakupy itd, a nie jak dawniej biec do domu. Chociaz jak jest zimniej to zaczynam sie bac ze mnie przewieje itd, wiecie o co chodzi. Nie mozna sie poddawac, poki jest nadzieja sa srodki to trzeba walczyc. Pozdrawiam.

Offline

 

#327 2008-02-14 14:57:02

evi.wl
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: Co mi jest? wÄ…tek Fali

do Fali: wiesz generlanie jest tak, że jak już miałaś problemy z pęcherzem to niestety rzeba uważać przez całe życie, mini w zimę, zimny mód do siedzenia odpadają. Wiem o co Ci chodzi też mam wrażenie, że zawsze to wraca i się boję, ale najlepiej chyba przestać tak się nad tym zastanawiać bo można zgłupieć wink

Offline

 

#328 2010-01-14 17:58:33

Tosia
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-08-14
Posty: 347

Re: Co mi jest? wÄ…tek Fali

Fala pisałaś o prof. Darewicz, że to była jedyna sensowna lekarka w Białymstoku ( w dziale lekarze), czy chodziłaś do niej prywatnie?? Bo ja byłam na wizycie prywatnie i prof. powiedziała, że na następną wizytę to mam przyjść do PSK, tylko z tego co wiem ona nie przyjmuje w poradnii, a jest ordynatorem urologii. Napisz mi proszę, czy ona ci pomogła, bo przeczytałam cały twój wątek i nie wspominasz o niej ani słowa.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson