Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2008-04-26 19:31:55

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Powody do dumy

Bardzo, bardzo cieszę się, słysząc, że kolejna osoba wraca do zdrowia. Jeśli udział serwisu pecherz.pl jest istotny w tym procesie - cieszę się jeszcze bardziej. Możecie się śmiać, że jestem próżna, ale jakie to piękne uczucie, gdy czytam, że zdrowieje kolejna osoba, na której lekarze postawili już krzyżyk.
Życzę Wam, żebyście wszyscy byli zdrowi. No i zaglądajcie na forum, dawajcie nadzieję innym.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#2 2008-04-26 22:30:19

ifea7
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-11-02
Posty: 1379

Re: Powody do dumy

Redakcjo nie jestes prozna smile. Ja do Was zagladam dosc czesto mimo ze sie nie wypowiadam, ale jesli ktokolwiek bedzie chcial jakiejs pomocy z mojej strony to niech sie nie zastanawia a pisze na maila, odpisze na pewno smile.
Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson