Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#101 2008-03-03 20:15:37

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: Andrzej 29 lat

nie jem teraz slodyczy ale czekolada tez mi nigdy nie przeszkadzala, przez jakis czas ziemniaki przeszkadzaly ale podejrzewam ze to z powodu wzdec jakie u mnie powoduja od zawsze

Offline

 

#102 2008-04-26 19:12:48

ajpinus
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-11-09
Posty: 138

Re: Andrzej 29 lat

Witam ponownie, po dlugiej nieobecnosci. Po pol rocznym stosowaniu Stanford Protocol (likwidacji punktow spustowych dzwigacza odbytu, rozciaganiu miesni dna miednicy i odpowiedniej relaksacji) jestem w 80% wyleczony. Parcie na mocz zaczynam odczuwac po uzbieraniu sie conajmniej 200 ml w pecherzu. Oczekiwanie na rozpoczecie mikcji nie przekracza 10 sekund. Nie musze wspomagac strumienia przepona i strumien jest calkiem mocny i przedewszystkim pojedynczy. Co moge dodac?? Nie ufajcie urologom. Gdybym obral sciezke leczenia wskazana przez tych debili prawdopodobnie bylbym na etapie z przed roku kiedy zdychalem na to gowno. Co jeszcze moim zdaniem posiewy na inzynierskiej o niczym nie swiadcza a jedynie wprowadzaja was w blad. Jezeli ktos chcialby sie dowiedziec dokladnie w jaki sposob sie leczylem pytajcie sie na moim watku, chetnie sluze pomoca.
Redakcja: daje sobie uciac glowe ze Twoj dzwigacz odbytu jest caly w punktach spustowych powodujacych Twoje dolegliwosci. Mozesz sie smiac ze jak masaz i ucisk jakis punktow moze Cie wyleczyc, ale mysle ze powinnas sprubowac. Za kilka lat powstanie nowa jednostka chorobowa nazywajaca sie mniej wiecej: zespol chronicznego napiecia miesni dna miednicy i wtedy ludzie nie beda juz tak sceptycznie nastawieni do  czegos o czym 99% urologow nie ma zielonego pojecia, a my bezgranicznie im ufamy popelniajac wielki blad.

Offline

 

#103 2008-04-26 19:29:06

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: Andrzej 29 lat

Już jest: zespół bolesnego dna miednicy. To chyba to samo?
Cieszę się, że czujesz się lepiej smile.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#104 2008-04-26 21:33:22

gosia69
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-09-26
Posty: 21

Re: Andrzej 29 lat

Witaj,
Twój przypadek budzi nadzieje. Napięcie w podbrzuszu, miednicy odczuwam non stop, mogłbyś udzielic mi informacji jak zacząć z Stanford Protocol?
Pozdrawiam,
gosia.

Offline

 

#105 2008-04-26 23:46:11

ajpinus
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-11-09
Posty: 138

Re: Andrzej 29 lat

Redakcja: niby jest ale nadal ta jednostka chorobowa traktowana jest po macoszemu. Kazdy urolog ktoremu sugerowalem ze moge to miec kwitowal to smiechem i mowil ze nie ma czegos takiego. W USA stanford protocol staje sie najpowszechniejsza metoda leczenia chronic prostatitis i IC, to chyba o czyms swiadczy, dotychczas chorob niezrozumialych i o nieznanej genezie.

Gosia69: napisz mi na priva  andrzejperski@wp.pl jakie masz objawy, opisz wszystko dosc obrazowo jak najwiecej mozesz. Z tego co wiem masz okresy remisji. Wiem rowniez ze robili ci biopsje i wykryto IC. Powiem Ci, ze zaden urolog nawet po zmodyfikowanym tescie potasowym nie bedzie w 100 procentach pewny co do tej choroby bo oni sami jej nie rozumieja. Napisz mi po czym czujesz sie lepiej po czym gorzej. Ja np. po wytrysku czuje sie gorzej, robi mi sie rozdwojony strumien moczu i zwieksza parcie na mocz. Opisz mi dokladnie mikcje, strumien, ile musisz czekac na rozpoczecie sikania itp. wszystko dokladnie. Czy po wyproznieniu sie czujesz sie gorzej itd. Wszsytko co dotycczas zaobserwowalas. Jak to przeczytam to napisze Ci w jaki sposob zaczalem sie leczyc.

Offline

 

#106 2008-05-13 21:13:33

ajpinus
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-11-09
Posty: 138

Re: Andrzej 29 lat

Strona mojego przypadku juz gotowa.

www.cpps.szu.pl

Znajdziecie na niej szczegoly przebiegu mojej choroby, diagnozy, badania, leki ktore bralem, opis metody ktora sie lecze, przebieg terapii, wszystko co przezylem przez ostatni rok i jak udaje mi sie z tego wychodzic, wskazowki odnosnie stosowania Stanford Protocol itp.

Offline

 

#107 2011-08-25 16:59:05

Ania27
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-08-10
Posty: 239

Re: Andrzej 29 lat

Stronka nie działasad Ajpinus nie pojawiał się tu od czerwca 2009. Czy ktoś ściągnął informacje ze stronki i mógłby mi je przesłać?

Offline

 

#108 2011-09-02 12:15:33

nif
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-03-26
Posty: 197

Re: Andrzej 29 lat

stronka działa smile

Nie mogÄ™ wkleić bo niby spam poszukaj w gogle-  trydent78 -jeden z przypadków ccpsa

Offline

 

#109 2011-09-02 13:21:50

Ania27
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-08-10
Posty: 239

Re: Andrzej 29 lat

Dzieki:)

Znalazłam stronkę z cwiczeniami. Generalnie z tego co widze to po prostu joga. Od 2 tyg. ćwicze właśnie w ten sposób i czuję się o wiele lepiej, mimo że u mnie to problem z urea i myko. Ale ćwiczenia rozluźniają więc łagodzą dolegliwości.

Podobny zestaw ćwiczeń dostalam również od rehabilitanta przy problemach z dyskiem.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson