Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2008-05-19 15:45:56

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Pomożmy Karolinie !!!!

Słuchajcie Każdy Z Nas Kto Miał Czy Ma Problemy Z Pęcherzem Stara Się Otrzymac Jakieś Informacje Na Ten Temat . Karolina Stworzyła Cudowne Miejsce Jakim Jest To Forum Ktore Pozwala Na Wymiane Doswiadczen I Iwelu Innych Kwestii . Nie Wiem Czy Wiecie Ale Karolina Jest Naprawde Bardzo Ciezko Chora , Niedlugo Moze Byc Tak Ze To Forum Nie Bedzie Moglo Dalej Istniec , Bo Przestanie Widziec . Dlatego Tez Otworzyla Sklep Internetowy Z Ksiazkami Rowniez Z Jej Autorstwem . Jestem Pod Ogromnym Wrazeniem Jej Wiedzy I Determinacji , Czuje Sie Tez W Obowiazku Pomoc Jej W Zdobyciu Pieniedzy Na Leczenie , Te Ksiazki Naprawde Nie Sa Drogie A Taka Osoba Jak Karolina Zasluguje By Jej Pomoc , Tak Jak Ona Pomaga Nam . W Zwiazku Z Tym Zamawiam Juz U Niej 5 Ksiazek , Na Swojej Stronie Rowniez Wstawie Link Ktory Bedzie Odsylal Na Strone Księgarni , Po Za Tym Na Allegro 4 Z Nich Wystawie Na Licytacje I Wszystkie Pieniadze Ktore Beda Pochodzic Ze Sprzedazy Bede Kierowac Na Adres Naszej Przyjaciułki . Nie Wiem Co Tym Myslicie , Ale Mysle Ze Nie Jest To Glupi Pomysl .
W Zasadzie Jestem Zwycięscą , Choc Troche Drogi Przede Mna . Mam Jednak W Glowie Slowa Piosenki Seweryna Krajewskiego " Nie Jestes Sama "
Nie Jestes Sama , Nie Jestes Sama , Uwierz W Siebie , Uwierz W Ludzi , Uwierz W Nas "............
To Dla Ciebie Karolinko

Offline

 

#2 2008-05-19 20:33:39

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Pomożmy Karolinie !!!!

Dzięki bardzo. No, mam nadzieję, że jednak mój organizm wytrzyma i jeszcze chociaż trochę coś tam powidzę. Ale dzięki za wsparcie i bardzo cieszę się, że masz tyle energii mimo tego, co przeszłaś smile


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#3 2008-05-20 09:40:05

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: Pomożmy Karolinie !!!!

big_smile , Karolinko , musisz wytrzymac , poprostu nie masz innego wyjscia , tacy ludzie jak ty ,czy ja uusza istniec dla innych

Offline

 

#4 2008-05-20 10:10:03

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Pomożmy Karolinie !!!!

A co ja robiÄ™ big_smile?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#5 2008-05-26 09:13:30

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: Pomożmy Karolinie !!!!

hej ! Karolinko wysłałam ci dzisiaj priorytetem THIAGAMMA 600 . Mam nadzieje ze tobie pomoga , bo mi niestety nie , mam bardzo silne uczulenie , zreszta nie wiem czy jest jeszcze jakis lek ktory toleruje moj organizm ?sad i
3maj sie cieplutko i nie poddawaj sie , jestes slina .pa

Offline

 

#6 2008-05-26 15:10:35

dana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-06-04
Posty: 564

Re: Pomożmy Karolinie !!!!

Kasia jak sie czujesz ?????????????????/ i co siÄ™ z tobÄ… dzieje ????????????????????

Offline

 

#7 2008-05-26 18:08:44

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Pomożmy Karolinie !!!!

Dzięki za wysyłkę, mnie się chyba przyda smile


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#8 2008-05-28 14:23:22

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: Pomożmy Karolinie !!!!

Karolinko niech ci te leki pomoga stanac na nogi , a w kwestii twojej choroby bede w nastepna sobote  rozmawiac z ndrzejem , wiec potem napisze ci wszystko w meilu , te trzy twoje ksiazki ktore u ciebie zamowilam zamowil juz moj proboszcz z mojej parafii i wszystkie te pieniazki przesle ci na konto . buziaczki

Offline

 

#9 2008-05-28 14:51:36

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Pomożmy Karolinie !!!!

Leków na razie nie biorę, do biopsji jelit i wyników mam dietę bezlaktozową i w ogóle bez. A Th., jak wszystkie prawie inne leki, zawiera laktozę sad. Poza tym mnie już kwas alfa nie pomaga, brałam go pod koniec tylko odżywczo. Obawiam się więc, że Cię rozczaruję smile
No, ja nie wiem, czy proboszcz powinien czytać "Plagiat" smile. Tam środowiska skrajnie prawicowe trochę oberwały, to w końcu satyra polityczna big_smile.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson