Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2007-11-03 09:32:29

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Ginekolog Zbigniew Nizik - Podlaskie - Odradzam !!!!!

Offline

 

#2 2007-11-03 11:16:51

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: Ginekolog Zbigniew Nizik - Podlaskie - Odradzam !!!!!

Kasiu, wiem, że dokładnie opisujesz swoją historię w wątku, ale - dla prawnego zabezpieczenia - dopisz, co takiego zrobił, że go odradzasz, również tutaj.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#3 2007-11-03 12:06:26

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: Ginekolog Zbigniew Nizik - Podlaskie - Odradzam !!!!!

To Jest Z Punktu Widzenia Medycznego Niemozliwe , Jednak Ten Lekarz
Przeszedl Wszystich I Samego Siebie. Podczas Cesarskiego Ciecia 3 ,5 Roku Temu Przysyl M
I Macice Z Pecherzem . W Wyniku Tego Kardznalnego Bledu Doszlo U Mnie Do Marskosci Pecherza I W Tym Miesiacu Operacji Cystoileoplastyki. Dlatego Chce Ostrzec Inne Kobiety Przed Tym Lekarzem

Offline

 

#4 2008-01-03 17:49:18

5472830
Other
Zarejestrowany: 2008-01-03
Posty: 2

Re: Ginekolog Zbigniew Nizik - Podlaskie - Odradzam !!!!!

Szanowne Panie, jako lekarz ginekolog znający tę sprawę, chciałbym wyjaśnić kilka kwestii. Pani Szamanka nie do końca wyjaśniła swój problem. Zrzuca winę na lekarza, który wykonał jej trzecie cięcie cesarskie, które przebiegło bez powikłań. Zaszła po nim w kolejną ciążę i pęcherz moczowy funkcjonował bez zarzutów. Dopiero kolejne - czwarte cięcie cesarskie wykonane w innym szpitalu doprowadziło do opisanego powikłania. W przypadku nieprawidłowości podczas trzeciego cięcia cesarskiego powikłania wystąpiłyby kilka dni po przebytej operacji a nie 3,5 roku później, z czego wynika wyraźnie, że przyczyną powikłań jest czwarte cięcie cesarskie. W tym wszystkim co Pani Szamanka opisała jedno zdanie jest prawdziwe: z medycznego punktu widzenia jest to niemożliwe i pozbawione logiki i sensu aby przyczyną jej problemów było trzecie cięcie cesarskie. Opiera się ona na tłumaczeniu się lekarza, który nieprawidłowo wykonał czwarte cięcie cesarskie.

Offline

 

#5 2008-01-03 19:52:16

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: Ginekolog Zbigniew Nizik - Podlaskie - Odradzam !!!!!

Szanowny Doktorze - jako moderator niniejszego forum muszę wtrącić dwa słowa od siebie, choć nie są one związane bezpośrednio z tematem:
- lekarzy obowiązuje konkretna zasada rejestrowania się na forum. Od zasady tej mogę dokonać odstępstwa, jeśli lekarz miałby z tego powodu nieprzyjemności. Ale muszę zostać o tym powiadomiona, a nie zostałam,
- jeśli rejestruje się Pan w celu odparcia zarzutów, logowanie się pod takim nickiem i pisanie o sobie w formie, że tak ujmę, bezosobowej może zostać odebrane jako co najmniej brak odwagi.

Z całym szacunkiem do Pana wiedzy medycznej:
- okaleczenie jest okaleczeniem. Jeżeli powikłania wystąpiły dużo później, to tylko podziw dla organizmu użytkowniczki. Nie zaprzeczam, że i następne działania miały niebagatelny wpływ. To z pewnością rozstrzygną odpowiednie instytucje sądowe - jeśli tak boleśnie okaleczona Szamanka zechce wystąpić na drogę sądową. Niemniej teza, że zszycie macicy z pęcherzem nie było przyczyną póżniejszych problemów zdrowotnych układu moczowo-płciowego, jest, moim zdaniem, dość karkołomna. Oczywiście nie moje zdanie tu jest istotne... Jeżeli jednak Pana samochód zostanie uszkodzony przez mechanika w trakcie banalnej naprawy, a Pan nie zginie na pierwszym zakręcie za warsztatem, tylko pojeździ jeszcze jakiś czas - nie umniejsza to wagi uszkodzenia, nieprawdaż?
- pęcherz nie funkcjonował bez zarzutów, o czym autorka pisze w swoim wątku.
- jako lekarz zapewne Pan wie, że medycyna musi być ostrożna w używaniu słowa "niemożliwe". Z punktu widzenia logiki ja nie żyję, bo moje przeżycie było tak samo niemożliwe. A jednak - jak mawia mój ginekolog - "ludzki organizm to nie maszyna", urolog zaś dodawał - "i nie można zastosować do niego logicznych czy matematycznych wzorów".

Skoro jednak zechciał Pan włączyć się do dyskusji nad dysfunkcją zdrowotną naszej bardzo cierpiącej forumowej koleżanki, a w dodatku zna Pan sprawę - nomen omen - od środka - ufam, że oprócz wyrażenia protestu, do którego ma Pan prawo, zechce Pan również wykorzystać swoją wiedzę do pomocy pacjentce, która tej pomocy bardzo teraz potrzebuje.

Nadmienię również, że jakkolwiek treść postów jest wyrazem poglądów forumowiczów, jako właścicielka forum odpowiadam za nie prawnie. Gdyby uznał Pan, że Pana niezgoda z poruszanymi tu kwestiami wymaga rozstrzygnięć nieco bardziej formalnych - proszę o kontakt. Podobnie proszę o kontakt Szamankę.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#6 2008-01-05 17:37:20

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: Ginekolog Zbigniew Nizik - Podlaskie - Odradzam !!!!!

Offline

 

#7 2008-01-06 18:48:42

5472830
Other
Zarejestrowany: 2008-01-03
Posty: 2

Re: Ginekolog Zbigniew Nizik - Podlaskie - Odradzam !!!!!

Witam Panią. Jest sprawą oczywistą, że każda kolejna operacja w tym samym polu operacyjnym jest trudniejsza z uwagi na zmienione warunki anatomiczne. Jednak doświadczony operator powinien poradzić sobie w każdych warunkach. Elita profesorska widziała jak to wygląda po czwartym, a nie .po trzecim cięciu cesarskim. Zdarza się,że podczas operacji może dojść do uszkodzenia sąsiedniego narządu, ale trzeba to rozpoznać i zaopatrzeć samemu, lub poprosić specjalistę z innej dziedziny.. W tym przypadku urologa, gdyż wykonując zabieg nie jest błędem powikłanie, lecz jego nie rozpoznanie, lub niewłściwe zaopatrzenie. Nie wie Pani jaka była sytuacja w polu operacyjnym podczas trzeciego, czy drugiego cięcia cesarskiego.
Nie ulega jednak wątpiwości, że po wcześniej wykonanych cięciach cesarskich nie było konieczności interwencji specjalistów z dziedziny urologii, czyli żadnego uszkodzenia być nie mogło. Komentarza ostatniego operatora nie można nazwać inaczej, jak
okazanie zdenerwowania, iż zorientował się że przeciął pęcherz moczowy, który zawsze anatomicznie leży przed macicą. Do martwicy tkanki (pęcherza moczowego) dochodzi tylko po jej odcięciu. Podczas cięcia cesarskiego nigdy nie przayszywa się pęcherza moczowego do macicy, gdyż on jest zawsze ściśle zespolony z dolnym odcinkiem przedniej ściany macicy.
Doskonale rozumiem Pani problem i szczerze wsółczuję, jednak nie rozumiem dlączego utwierdziła się Pani w przekonaniu,
że uszkodzony narząd może funkcjonować przez 3,5 roku po trzeciej operacji. To dlaczego przestał funkcjonować po czwartej
operacji ?. Uważam, że dalsza polemika w tej kwestii nie ma sensu i niech to rozstrzygnie kto inny. Niech sprawiedliość zwycięży. Zyczę pomyślności i powodzenia.

Offline

 

#8 2008-02-10 12:47:20

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: Ginekolog Zbigniew Nizik - Podlaskie - Odradzam !!!!!

Uprzejmie informuję PT. Forumowiczów, że w związku z faktem, iż p. Zbigniew Nizik zagroził mi procesem sądowym z powodu niniejszego wątku, w razie konieczności (wymogów procesu lub prośby adwokatów) wszystkie treści tego forum będą przekazywane sądowi. Nie wykluczam też wezwania paru osób z niniejszego forum na świadków. Ponieważ w przypadku procesu będę na bieżąco informować w nieodpłatnych artykułach i raportach media, również brukowe, zastrzegam sobie prawo wykorzystania treści niniejszego forum (oczywiście w ramach obowiązującego prawa). Jako że p. Nizik czuje się wyjątkowo obruszony reakcją forumowiczki Szamanki, do tego stopnia, że łamie tajemnicę lekarską, przekazując mnie, obcej kobiecie, dokumentację medyczną swojej pacjentki oraz szczegóły prywatnych rozmów prowadzonych ze swoją pacjentką w trakcie konsultacji i terapii, a także pozwala sobie na naruszenie dóbr osobistych Kasi, co zresztą sam zarzuca jej i mnie - nie jest wykluczone, że każdy Wasz komentarz spotka się z podobną akcją odwetową.
Pozdrawiam wszystkich i przypominam, że:
- jestem kaleką, bo zaufałam lekarzom,
- wciąż żyję, bo w pewnym momencie przestałam im ufać. Umiem patrzeć lekarzom na ręce, znam prawo, które mnie obowiązuje, pisałam już wykładnia językowe w pewnym głośnym przed kilku laty procesie sądowym - nie dam się zastraszyć. Powtarzam też publicznie to, co napisałam grożącemu: ze spokojem czekam na proces w czasie strajków lekarskich, myślę, że Ministerstwo Zdrowia żywo zainteresuje się faktem, że w Polsce z powodu zaniedbań chorób układu moczowo-płciowego może i nawet kilkaset tysięcy kobiet w wieku rozrodczym nie rodzi dzieci i wypada z aktywności zawodowej, tracąc ciągłość pracy i składki. Ciekawe, w jak głęboka euforię wpadną odpowiedzialni za system emerytalny, którzy zapewne nie mają dostępu do takich danych, bo o tym się nie mówi...


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#9 2008-02-10 19:21:55

dana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-06-04
Posty: 564

Re: Ginekolog Zbigniew Nizik - Podlaskie - Odradzam !!!!!

ŁOOO
Ja się akurat zaliczam do tych kilkuset tysięcy kobiet którym niewyedukowani ginekolodzy, pewni siebie i swojej marnej wiedzy , a przede wszystkim  rządni pieniędzy spaprali życie pod każdym względem, gdyby nie nasze kulawe prawo by się działo.
A tak siedzę z dwoma fakultetami w domu i jakoś wegetuje dzięki wsparciu wspaniałej rodziny( kochanego męża) i zaprzyjażnionych medyków.

Offline

 

#10 2008-06-25 09:34:56

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: Ginekolog Zbigniew Nizik - Podlaskie - Odradzam !!!!!

Offline

 

#11 2008-06-25 09:43:03

dana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-06-04
Posty: 564

Re: Ginekolog Zbigniew Nizik - Podlaskie - Odradzam !!!!!

Kaśka o co chodzi ??? sad

Offline

 

#12 2008-06-25 09:48:05

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: Ginekolog Zbigniew Nizik - Podlaskie - Odradzam !!!!!

W tym  miejscu mowie tu do p.Nizika , popełniłam bardzo wazny bład , ale w przeciwienstwie do pana srodowiska , mam odwage powiedziec przepraszam . Odradzajac pana jako lekarza w dziale poswieconym lekarzom , powinnam zachowac daleko idacy obiektywizm i poczekac na rostrzygniecie tej kwestii przez odpowiednie instytucje , niestety bol , zmeczenie psychiczne i coraz bardziej szokujace fakty z mojego klinicznego przypadku , sprawily ze emocje wziely gora . Teraz kiedy mimo wszystko jestem zdrowa , bo mimo iz wiele osob doprowadzilo mnie nieomal do smierci zyje , na swoje zycie patrze zupelnie inaczej z innej perspektywy . Nie mniej jednak faktem tu niezaprzeczalnym jest to iz padlam ofiara kardynalnych bledow pana srodowiska i mam w 100 procentach prawo do odszkodowania za swoje krzywdy . Wiem ze nie zwroci to mojego zdrowia , ale i dzieki temu poznalam swoje prawa i kilku cudownych lekarzy ktorzy pomogli mi wrocic do zdrowia.

Offline

 

#13 2008-06-25 10:02:42

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: Ginekolog Zbigniew Nizik - Podlaskie - Odradzam !!!!!

Teraz , kiedy szok minal i patrze obiektywnie na to wszystko , to jestem Panu nawet wdzieczna ze wowczas w gabinecie nie wypisal pan mi zadnych srodkow na wywolanie ciazy , bo dzieki wlasnie temu ostatniemu synkowi wszystko wyszlo na jaw . Mam nadzieje ze jesli Bog naprawde istnieje wybaczy mi tamte mysli , a Jerzyk jako aniol bedzie ze mna zawsze , bo chyba tylko dzieki niemu mam teraz sily by dojsc do prawdy . No coz zycze Panu bardzo wielu sukcesow w leczeniu nieplodnosci i par ktore moga sie cieszyc z cudownych malenstw jakie przyjda na swiat . Akwestie konsekwencji ponosi kazdy , ja pan i wszyscy ludzie .
z wyrazami szacunku
katarzyna boguska

Offline

 

#14 2008-06-25 13:40:04

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: Ginekolog Zbigniew Nizik - Podlaskie - Odradzam !!!!!

Musze wam cos wyjasnic , kiedy rok temu pisalam iz po udanej operacji zamierzam wytoczyc proces o odszkodowanie , nie rzucalam slow na wiatr . Teraz nadszedl wlasnie ten moment i po wczorajszej rozmowie ze swoim prawnikiem uslyszalam sluszna uwage od niego pod swoim kontem , mianowicie mimo ze w moim wypadku , przy posiadanej przeze mnie dokumentacji oraz calego tego obrazu jasno wynika ze poczatkiem moich komplikacji jest ow Pan , to jednak do zakonczenia procesu powinnam sie wstrzymac od wszelkich uwag na jego temat , dopiero kiedy bede miec odpowiednie postanowie podam wszystko do wiadomosci publicznej . Dlatego zacisnelam zeby i napisalam to oswiadczenie . w zasadzie w ciagu tygodnia , powinnam miec juz przygotowany material procesowy i w lipcu zaczne nowy rozdzial mojego zycia . ze bedzie ciezko to wiem , ale gdybym sie teraz poddala nie umialabym spojrzec sama sobie w lustro , bo widzialabym w nim tylko tchurza ktory robi duzo smrodu , ale stoi w miejscu . Ja tak nie umiem jestem konsekwentna w tym co robie . Moze wlasnie dlatego dalej zyje aby to wszystko wyjasnic do konca , w kazdym razie bede wam pisac na bierzaco o tej sprawie w mediach zreszta tez . Trzymajcie za mnie kciuki i buziaki dla wszystkich chorych i zdrowych .

Offline

 

#15 2008-06-25 15:16:14

dana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-06-04
Posty: 564

Re: Ginekolog Zbigniew Nizik - Podlaskie - Odradzam !!!!!

tak pomyslałam smile  jak przeczytałam "przeprosiny"  Kasiu b. db. popieram póki nie masz prawomocnego ostatecznego wyroku sądu nic nie pisz na ten temat , wiesz o co mi chodzi ,aby Twoje zarzuty okazały  się w pełni udowodnione i zasadne, ja wpradzie jestem biegła w prawie administracyjnym ale pewne zasady wszedzie są takie same. Trzymam mocno kciuki i wprawdzie różnie to bywa z naszą Temidą wierzę w Ciebie i sprawiedliwy wyrok w tym przedmiocie ( tylko wiesz ,że to może potrwać długimi latami znając nasze ułomne ustawodastwo i trwajace latami rozprawy sądowe).
Jestem z Tobą smile

Offline

 

#16 2015-11-29 13:30:43

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: Ginekolog Zbigniew Nizik - Podlaskie - Odradzam !!!!!

Treść wpisów #1 i #6 zostały zmienione na prośbę Szamanki. Polecam lekturę.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson