Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2008-06-19 08:05:39

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

kolejny zwyciezca !

Witam! dziekuje wszystkim a zwlaszcza naszej administratorce za stworzenie tego forum . Kazdy kto choc raz w zyciu zachorowal na pecherz wie co to bol , a jesli do tego dochodza inne choroby sytuacje nie trudno o zalamanie . Coz , ja dostalam drugie zycie i wiem jak go doceniac , wierze ze moj koszmar juz nigdy nie powroci a ja bede mogla zrewanzowac sie pomoca innym ludziom w propagowaniu tego forum i profilaktyki leczenia pecherza moczowego . Karolino jesli pozwolisz co jakis czas bede tu zagladac , a prywatnie bedziemy pisac na meila . dziekuje za pomoc !

Offline

 

#2 2008-06-20 13:36:53

Hanah
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2008-04-08
Posty: 78

Re: kolejny zwyciezca !

Kasiu dużo zdrówka życzę i trzymam kciuki. Powodzenia !! :*

Offline

 

#3 2008-06-20 13:44:54

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: kolejny zwyciezca !

No następna, co zdrowieje i znika!
Żadne co jakiś czas, życzę sobie regularnych odwiedzin smile
Falę, Malka, Ajpinusa, Dan-Rom, Ifeę i wszystkich, którym lepiej, a którzy zaprzestali częstych odwiedzin, też to dotyczy - dajcie nam trochę nadziei smile!


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#4 2008-06-20 14:56:42

nata
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-07-25
Posty: 19

Re: kolejny zwyciezca !

Kasiu, ja dołączam się do tego co napisała Redakcja, żadne co jakiś czas, życzę sobie regularnych odwiedzin :-)
Trzymaj siÄ™ cieplutko .

Offline

 

#5 2008-06-25 22:20:36

ifea7
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-11-02
Posty: 1379

Re: kolejny zwyciezca !

Redakcjo ja zagladam na forum dosc regularnie, ale to jest ostatnia rzecz na jaka ma sie ochote. Prawda jest taka, ze jak bylam chora to 90% wolnego czasu spedzalam tutaj i szukalam rozwiazania, ryczalam, wyrywalam wlosy z glowy, a teraz ten czas i czas stracony na chorobe chce wykorzystac jak najlepiej. Poza tym jesli ktos bedzie cos chcial ode mnie to pisalam, ze bardzo chetnie odpowiem na maila. Jednak jest cos takiego, taka blokada fizyczna po wyzdrowieniu, ze uwazam, ze powinno sie jak najmniej myslec i czytac o pecherzu bo wtedy znowu wlacza sie stres, wyobraznia i jest po prostu gorzej. To glupio brzmi, ale przynajmniej u mnie tak to dziala, dlatego wrzucam sie w wir codziennosci, starajac sie nie myslec o pecherzu czy o chorobie w ogole. Moja cala historia jest, wszystkie specyfiki i rady jakich moglam udzielic sa na forum i jesli bede wiedziec cos nowego to napewno napisze, a na chwile obecna to Was moge tylko pozdrowic i zyczyc duzo zdrowia smile.

Offline

 

#6 2008-06-25 22:27:04

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: kolejny zwyciezca !

To ciekawe, co napisałaś. Czyżby rodzaj wyparcia?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#7 2008-06-26 21:42:28

Fala
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-06-17
Posty: 260

Re: kolejny zwyciezca !

Ja z kolei ogarnelam wszelkie sprawy w moim zyciu i na forum od kilku miesiecy wchodze praktycznie codziennie. I gdy moge pomoc, czy cos mnie poruszy, to pisze. Jednak w wiekszosci spraw jestem "zielona", gdyz ja po prostu malo co robilam, by sie wyleczyc, tak we wlasnym zakresie. Po prostu zastosowalam sie do popularnego na forum polaczenia-Inzynierska + dr Malczyński i zaskoczylo ( chociaz pisanie tego moze byc w nowych warunkach zle widziane, badz uznane za kryptoreklame ). Totez nie mam sama zbyt wielkiej wiedzy, jedyne co zawsze podkreslalam, to zeby sie nie zrazac i nie poddawac chorobie, ale kazdy to chyba wie. Pozdrawiam

Offline

 

#8 2008-06-28 08:56:03

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: kolejny zwyciezca !

witaj falo , w jakims stopniu rozumiem ifea7 , kazdy ktokolwiek ma jakis problem stara sie albo zrozumiec przyczyne , albo szuka rozwiazania . Znam to z wlasnej autopsji rowniez jako wrozki , kazdy kto do mnie przychodzi przynosi swoja ksiege zycia a ja wrod tych wszystkich kartek ja czytam i kiedy mam juz rozlozony uklad widze co naprawde jest zrodlem problemu , wowczas staram sie zawsze dokladnie wytlumaczyc takiej osobie jaka powinna wybrac droge , nie narzucam jednak niczego bo to tylko ta osoba moze decydowac czy isc za rada tarota czy wybrac wlasne zupelnie inne rozwiazanie . Itak samo jest z tym forum , generalnie nie zagladaja tu ludzie zdrowi , bo ci nie potrafia w wiekszosci ogarnac rozmiaru problemu pecherza , ale ci ktorzy juz weszli na wojenna sciezke by odzyskac zdrowie . Winternecie jest multum stron poswiaconych temu problemowi , ale ok. 40 procent to suche ksiazkowe informacje na temat leczenia , zawilosci terminologiczne sprawiaja ze niestety duzo ludzi czytajacych zasadniczo traci chec na dalsza dyskusje , a tylko nieliczni szukaja dalej . Karolina stworzyla miejsce gdzie mozna nie tylko przeczytac ale i wynienic sie informacjami ktore sa pomocne w leczeniu , to miejsce gdzie tworza sie przyjaznie i grupy wsparcia , tak bardzo potrzebne do codziennej walki . Kazdy z nas ma jakas wiedze na ten temat , ale i na inne sprawy wiec dzieki temu mozna wspolnie znalesc rozwiazanie . Wreszcie kiedy czlowiek zdobywa mete czesto odchodzi od miejsca z ktorego zaczal swoja linie stratu . J rzeczywiscie wygralam dostalam nowe zycie , ale do konca swoich dni bede bala sie o nawrot choroby , natew teraz ogarniaja mnie watpliwosci co to oznacza , bo z jednej strony strony wyleczylam sie z pecherza , ale z drugiej strony pojawil sie problem natury gastrologicznej . Przedwczorajsza noc i dzien , byl dl mnie jak prawdziwy horror , nie wiedzac czemu dostalam takich boli brzuch i jelit ze przez kilkanascie godzin wymiotowalam , wreszcie o wczoraj o 14 podjechalam na oddzial ratunkowy i dostalam zastrzyk przeciwwymiotny i elektrolity , lekarz nie potrafila podac mi racjonalnego wytlumaczenia na te problemy , byc moze ma to zwiazek ( i napewno ) z przebyta operacja z faktem ze mam usuniete dwa fragmenty jelit a wiec i zaburzona gospodarke jelitowa , stres , alergia . Boje sie ze bede musiala miec jeszcze jedna conajmniej jedna operacje i nie bardzo wiem jak to zniose . Dziewczyny tyle razy bylyscie ze mna w trudnych chwilach wiec teraz ja ilekroc bedde tu pisac bede powtarzac do znudzenia ze nie mozna sie poddawac ,gdyz kazdy kolejny dzien to zwyciestwo . !!

Offline

 

#9 2008-06-28 14:27:47

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: kolejny zwyciezca !

OT: skutkiem ubocznym pęcherza jelitowego są zrosty, problemy z jelitami i reakcja jelitowa, ale od strony tego pęcherza. Bo struktura jelita ma wchłaniać, a kiedy w tym miejscu jest mocz, to drażnienie jego toksynami jelita jest bolesne. Dlatego tam czasem tworzą się wrzody czy jakieś zmiany. I tu lekarz nie ma co się dziwić, tylko niech wyjdzie od tego. A alergia pewnie dodatkowo daje kopa, przecież to agresja autoimmunologiczna.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson