Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2008-05-03 11:44:55

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

WÄ…tek towarzyski

Złamałam się i zapisałam na Naszą Klasę. Skoro tyle już tu o sobie piszemy, może warto przynajmniej netowo się poznać? Proponuję wątek na forum NK, gdzie będziemy się dopisywać, podając swoje nicki stąd. Ponieważ NK jest nader publiczna i, jak mówią socjolodzy, służy temu, żeby się pochwalić - niekoniecznie należałoby identyfikować, w jakich okolicznościach się zetknęliśmy. Może więc będziemy używać dyskretnych nazw Bordowe forum (tak żartobliwie nazywamy pecherz.pl) wymiennie z np. p-forum. Co Wy na to? Założyć taki wątek? Muszę przyznać, że założyłam dla forum pisarskiego i efekt był bardzo sympatyczny.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#2 2008-06-12 18:49:29

Joanna
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-06-09
Posty: 362

Re: WÄ…tek towarzyski

Jestem za!!!!

Offline

 

#3 2008-06-12 20:22:14

Wrocławianka
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-05-19
Posty: 1874

Re: WÄ…tek towarzyski

O, jakoś uciekł mi ten post hmm Czemu nie. Myślę, że to ciekawy pomysł. smile

Offline

 

#4 2008-09-21 21:27:56

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: WÄ…tek towarzyski

czesc Karola , mam nadzieje ze glowe mi nie urwiesz ale rozmawialam teraz ze swoim bardzo serdecznym przyjacielem , kawalerem z lomzy i jak sie okazalo nadal jest samotny , a na dokladke mieszka tak samo w tym samym miescie co i Ty , kiedy powiedzialam ze mam swietna dziewczyne bardzo chcial cie poznac dlatego podalam mu twoj meil , ale jednego nie podalam bo mam nowa komorke i twoj telfon mialam wpisany w w pamiec tamtego , jak zmienilam , szlag trafil numer . jak mozesz napisz mi w meilu jeszcze raz swoj telefon . buziaki dla wszystkich a zwlaszcza samotnych .

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson