Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2009-01-09 19:58:58

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Rejestracja w serwisie - WAŻNE!

Ze względu na liczne zakusy spamerów zostanie wprowadzona blokada domen niepolskich. Użytkownicy mający konta e-mail w takich domenach proszeni są o podawanie innych adresów e-mail przy rejestracji, inaczej mogą mieć problemy z aktywowaniem konta.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#2 2009-01-27 21:41:37

jolanta
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-01-27
Posty: 5

Re: Rejestracja w serwisie - WAŻNE!

Nie rozumie o co Ci biega  zadałam pytanie z prośbą o odpowieć .  o badania , przecierz to Portal o chorobachpęcherza  czy coś nie tak zrobiłam .jakaś dziwna ta odpowiedż. Może nie jestem biegła w sprawach komp. ale   komp. ma od niedawna   . i natrafiłam na ten portal bo mam problem. Proszę o poważne potraktowanie tego pytania. Chyba że pomyliłam portale . jolanta

Offline

 

#3 2009-02-01 14:51:19

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: Rejestracja w serwisie - WAŻNE!

Sugeruję trochę więcej szacunku do osób, które tworzą ten serwis. Od umieszczania pytań są odpowiednie działy, wątki. Ten wątek NIE DOTYCZY badań, tylko DOTYCZY prośby o odpowiednią rejestrację w celu osiągnięcia - powiedzmy - lepszej ochrony przed robotami, które upodobały sobie pecherz.pl (wiele osób nie pisze postów, ma nic niemówiące nicki, jeśli do tego dojdzie obcy serwer z kontem e-mail - mogę go nie odróżnić od spamera i zablokować/usunąć z automatu). I bez fochów, moja droga, Twoją obecnością łaski nikomu nie robisz. Przypominam też, że to forum jest wymienne - prosi się o rady i udziela pomocy innym.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#4 2009-02-19 21:08:10

tersa
Zbanowany
Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 41

Re: Rejestracja w serwisie - WAŻNE!

nIE ROZUMIEM W JAKI SPOSÓB ZNIKNĄŁ MOJ post. Jolanta nie przejmuj się, ja zniknęłam z tego forum po serii wyzwisk skierowanych pod moim adresem przez Panią Administrator ; powtarzam jeżeli będziesz niepokorna a Twoje poglądy nie będą tożsame z poglądami niektórych osób piszącyuch w tym portalu może spotkac Cię to samo.
                               
Pozdrawiam , trzymaj się.

Offline

 

#5 2009-02-19 22:11:55

mamba
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-11-05
Posty: 539

Re: Rejestracja w serwisie - WAŻNE!

tersa, nie przesadzasz troche ? jestem tu juz od wielu miesiecy i nie widzialam, zeby ktos kogos wyzywal hmm

Offline

 

#6 2009-02-20 09:08:30

machok
Użytkownik
Skąd: Marki
Zarejestrowany: 2009-02-14
Posty: 114

Re: Rejestracja w serwisie - WAŻNE!

Tersa, po tym co piszesz, dwukrotnie przeczytałam wszystkie wątki, w których brałaś udział. Zrobiłam tak, bo jestem nowa i nie chciałabym być na forum gdzie ludzie się nie szanują i poziom rozmowy schodzi w ordynarne rejony.
Muszę powiedzieć, że nikt Cię nie wyzywał. Wyrażane były opinie o Twoich poglądach, a nawet sugestie co  do Twoich emocji (np. ze jesteś "zeźlona") ale NIKT nie wyzywał Cię.

Mogłaś poczuć się urażona oceną, ale nie pisz nieprawdy, że były serie wyzwisk.
Moim zadniem rozmowy z Tobą na forum nie przekroczyły granicy obrażania kogoś celowo.

Offline

 

#7 2009-02-24 20:21:37

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: Rejestracja w serwisie - WAŻNE!

Proponuję nie ciągnąć tej "dyskusji". Że sparafrazuję pewnego ministra - "ta pani już nigdy nikogo nie obrazi". No, niestety, na pewien typ ludzi nie ma rady smile.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson