Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#51 2006-11-17 17:23:25

Sky
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-08-31
Posty: 1223

Re: Mam_dosc23- mój wątek

a pozatym ja niemowie ze zle ze niema leukocytow,to poprostu wynika z samego charakteru choroby.poprosyu niema,gdyby byly swiadczylyby ze organizm stara sie zwalczyc infekcje.w formie przewleklej raczej tego niebedzie.poprostu to wynika ze stanu przewleklego..

Offline

 

#52 2006-11-17 17:28:39

Mam dosc23
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-11-02
Posty: 1118

Re: Mam_dosc23- mój wątek

Sky wiem ze nie karzesz komukolwiek wierzyc:) ale jak sie czyta posty o roznych stwierdzeniach to mozna zglupiec lekko:/
No nic sprobuje sie nie zamartwiac:( zobaczymy co bedzie w srode.
Dzieki jeszcze raz i pozdrawiam

Offline

 

#53 2006-11-17 18:01:41

Sky
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-08-31
Posty: 1223

Re: Mam_dosc23- mój wątek

szczerze mowiac to gdy czytam niektore pomysly na kafeterii to sam sie boje.na kafeterii jest kilka osob wiedzacych "co w trawie piszczy" ale przewijaja sie rowniez b.dziwne stwierdzenia i jeszcze dziwniejsze pomysly hmm ,pozatym to nietylko moje odczucia.Ja swoje pomysly,stwierdzenia itd z regoly staram sie opieram na literaturze no ale badacze publikujacy swoje prace maja prawo sie mylic...

Offline

 

#54 2006-11-17 18:24:51

Mam dosc23
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-11-02
Posty: 1118

Re: Mam_dosc23- mój wątek

Masz racje ze niekotre dziewczyny wypisuja rozne rzeczy, ale jak widac kazdy sie lapie wszystkiego aby sie w koncu wyleczyc:(((
Co do Twojej wiedzy jestem pod wrazeniem:) piszesz jak lekarz? a moze ty jestes tym ktory nas wyleczy, ale byloby fajnie....;/

Offline

 

#55 2006-11-17 18:41:10

Sky
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-08-31
Posty: 1223

Re: Mam_dosc23- mój wątek

hej bez przesady smile ja jedynie staram sie podsunac jakis pomysl ewentualnie cos naprostowac ewentualnie podpowiedziec ze czasem ktorys tam"lekarz" to konowal bo niestety wielu "lekarzy" niebardzo wie oczym mowi czego efektem jest tyle osob choych przewlekle co w duzej czesci jest zasluga wlasnie tych "lekarzy" i leczenia na oko zamiast odrazu (niemowie dac skierowanie) powiedziec o mozliwosciach diagnostyki a wtedy wiekszosc tych "dziwnych" przypadkow niemialaby miejsca.ja jedynie moge cos podpowiedziec bo leczenie zalezy od lekarza ale najwazniejse to znalezc takiego ktory chce pomoc.Moim zdaniem jakas tam czesc dziewczyn na kafe grzyb pogarsza swoj stan czepiajac sie czego popadnie niestety bo jak czytam o pomyslach wlewania sobie do pochwy nadmanganianem potasu to sam niewiem za co sie zlapac ,takich pomyslow jest tam wiele a najgorsze ze spora czesc z nic jest podsowanych przez  "moja gin" a pacjent slucha bo skad ma wiedziec co z czym i jak wkoncu idzie do lekarza i wierzy...

Offline

 

#56 2006-11-17 18:47:38

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: Mam_dosc23- mój wątek


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#57 2006-11-17 18:58:42

Sky
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-08-31
Posty: 1223

Re: Mam_dosc23- mój wątek

no mniejwiecej to napisalem moze w inny sposob,wszystko zalezy z ktorej strony sie patrzy.obecnosc leukocytow jest zla przy niewystepowaniu jakich kolwiek objawow bo swiadczy wtedy o zakarzeniu i jednoczesnie obronie organizmu,przy obecnosci objawow nadal swiadczy otym samym ale przy obecnosci objawow i braku leukocytow swiadczy o "olaniu" przez organizm calej sytuacji i "przyzwyczajeniu sie " do sytuacji i odpuszczeniu sobie obrony a to juz stan przewlekly wlasnie gdy objawy sa mniej nasilone,jak pisalem stan ostry i przewlekly niezalezy tylko od czasu choroby, stan przewlekly moze wystapic, sam bez poprzedzajacego go stanu ostrego a dzieje sie tak gdy bekterie potrafia uposledzic system immunologiczny-wystepuje brak reakcji gospodarza=brak leukocytow lub w sytuacji o ktorej piszesz Karolino czyli gdy organizm jest zbyt slaby aby sie bronic i ta sytuacja tj brak sily do obrony moze wystapic po stanie ostrym ale itak wszystko sprowadza sie do tego ze wystepuje stan przewlekly gdzie organizm sie niebroni wiec niema leukocytow :8

Offline

 

#58 2006-11-17 19:06:22

Mam dosc23
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-11-02
Posty: 1118

Re: Mam_dosc23- mój wątek

Sky
Powiem szczerze ze z jednej strony zgadzam sie ze dziewczyny z forum( a nawet ja) probuja wszystkiego, to normalne ze kazdy wierzy w zloty srodek ze kiedys sie wyleczy.Ale z drugiej strony rozne rzeczy sobie wlewaja, jedza, smaruja i wogole.Ale co do nadmagnianu potasu to sie pomyliles:)?? ja robilam nasiadowki i sie podmywalam ale nie wlewalam sobie.I to jest propozycja lekarza.Wiec skad ja moge wiedziec czy to jest dobre czy zle dla mnie, jak wiekszosc lekarzy to same konowaly:(!! niestety ale tak jest tym bardziej mam doswiadczenie!! olewaja jak moga;/ Tak jak wspomniales idzie sie do :mojej gin" a pacjent slucha niestety.. taka jest prawda lekrze to takie konowaly ze glowa mala;(

Offline

 

#59 2006-11-17 19:22:46

Sky
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-08-31
Posty: 1223

Re: Mam_dosc23- mój wątek

Offline

 

#60 2006-11-17 19:28:27

Mam dosc23
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-11-02
Posty: 1118

Re: Mam_dosc23- mój wątek

Masz racje ze sluzy do przemywania ran,owrzadzen itp tak jest napisane w ulotce.A ja sie podmywalam i robilam nasiadowki wlasnie. Nie wlewalam sobie go do srodka;/ ale wiesz niektore dziewczyny jak pisalam wczesniej lapia sie wszystkiego ( i ja je bardzo, ale to bardzo rozumiem) gdy nie mozna wysiedziec w miejscu, spodnie obcieraja,wszystko piecze, swedzi i boli:((((( wiec probuja szukac czegos na wlasna reke gdy lekarz( a bardziej powinien sie nazywac konowal) nie umie i niechce pomoc:(((( taka jest rzeczywistosc
pozdrawiam

Offline

 

#61 2006-11-17 19:37:21

Sky
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-08-31
Posty: 1223

Re: Mam_dosc23- mój wątek

tak masz racje tylko ze czasem chwytanie sie tego "wszystkiego " moze szkodzic bardziej niz pomagac bo np podrazniona slozowka stwarza lepsze warunki do rozwoju bakteri i grzyba a iw wiecej chemii(niewlasciwej) tym wieksza szansa ze sluzowka wkoncu sie "zepsuje" bardziej i powstaje bledne kolo,dziwne to czasy  niestety ale swojadroga "lekarz" zadko choruje bo jak cos sie zadzieje to wie dobrze co robic...

Offline

 

#62 2006-11-17 19:44:05

Mam dosc23
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-11-02
Posty: 1118

Re: Mam_dosc23- mój wątek

No masz racje ze jak sie wszystko bedzie pchalo w siebie to wynik moze byc odwrotny.Ale tak czy siak ja rozumiem te dziewczyny, moze gdyby mnie te choroby nie tyczyly to bym powiedziala ze sa idiotkami.
Co do lekarzy to powiem ci ze az bym ci piatke przybila:)ich coreczka gdyby byla chora bylaby wyleczona a miesiac!!!!!!!! i tego jestem pewna!!  oni wiedza co robic gdy sa sami chorzy, gdy ich to dotyczy!a tak olewka to malo powiedziene!! bardzo delikatnie sad!!!

Offline

 

#63 2006-11-17 19:53:46

Sky
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-08-31
Posty: 1223

Re: Mam_dosc23- mój wątek

nie niemozna powiedziec o kims ze jest taki czy inny,bo robi cos z nadzieja ze mu/jej pomoze, czasem niewiedzac ze moze to przyniesc negtywne efekty,bo skad ma wiedziec,tylko najgorsze ze czasto "lekarze" podsuwaja dziwne pomysly lub daja leczenie ktore niepomoze i maja tego swiadomosc,traktuja czlowieka jak przedmiot...

Offline

 

#64 2006-11-17 19:57:08

Sky
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-08-31
Posty: 1223

Re: Mam_dosc23- mój wątek

jeszcze co do lekarzy poprostu trzeba miec troszke informacji chocby poto zeby niedac wcisnac sobie byle czego,poprostu aby miec argumenty do dyskusji...

Offline

 

#65 2006-11-17 20:15:14

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: Mam_dosc23- mój wątek


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#66 2006-11-17 20:20:37

Sky
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-08-31
Posty: 1223

Re: Mam_dosc23- mój wątek

Swietne porownanie Karolino:)

Offline

 

#67 2006-11-17 20:28:49

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: Mam_dosc23- mój wątek

Dzięki smile. Wiesz, ja bardzo lubię zdobywać wiedzę, ale wkurza mnie maksymalnie, kiedy mówię urologom np. o cystistacie... a oni pytają "co to jest?" i z oczu im bije taka tęsknota za rozumem hmm ... Ja jestem prosty filolog wink, nie chciałam iść na medycynę, dlaczego muszę się obkuć z farmakologii, urologii i paru innych dyscyplin, by mieć szansę, że wyjdę żywa z konfrontacji ze służbą zdrowia?
Dlaczego z autorkÄ… wÄ…tku Ty rozmawiasz o bakteriach? Albo inaczej - rozmawiaj, ale dlaczego to jej lekarz inkasuje pieniÄ…dze za wizytÄ™?
Ech, próżne bicie piany...


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#68 2006-11-21 18:20:12

Mam dosc23
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-11-02
Posty: 1118

Re: Mam_dosc23- mój wątek

Witam wszystkich!!
Jutro jade na wizyte do urologa..3majcie za mnie kciuki zeby byl on prawdziwym, dobrym lekarzem, ktory mi pomoze...sad robie sobie  chyba za duze nadzieje..ale kto wie...sad
Odezwe sie po wizycie.
pozdrawiam

Offline

 

#69 2006-11-22 13:46:55

Mam dosc23
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-11-02
Posty: 1118

Re: Mam_dosc23- mój wątek

Hej.
Obiecalam ze sie odezwie po wizycie, wiec jestem, poprostu zalamana:(( Chce mi sie plakac i juz sobie nie daje rady:( mialam dzis isc do dobrego urologa ale nie moglam sie dostac do niego( historia jest dluga ale nie o tym chce wam pisac) i zapisalam sie do innego:(( To co sie dzis stalo to poprostu jakis koszmar:((( Tak jak mowilam za bardzo zrobilam sobie nadzieje, ze dostane sie do lekarza i bedzie wszystko dobrze:( a wcale nie jest!!!! u tego lekarza u ktorego bylam to jakis kolejny debil:(!!!! powiedzialam mu w skrocie o mojej chorobie a on: "Ja pani rowniez nie pomoge" pytam sie w takim razie to kto ma mi pomoc:( mowie ze lecze sie 2lata bylam u urologa, ginekologow i nikt nie jest mi w stanie pomoc:( A on: "To pomoc moze tylko jakis czarodziej" Do tego pokazalam mu ostatnie wyniki moczu gdzie wystepuje ENTERCOCCUS FAECALIS  10^6 to powiedzial ze normalne to jest ze sa bakterie:(((Pokazalam mu moje wszystkie wyniki a on ze wszedzie zawsze wychodzily bakterie:(( dalej mu tlumacze ale nie w takich ilosciach a on ze w takich:((!!tlumacze dalej i nic..;((( potem mowi ze jak urodze dziecko to przejdzie mi:(Boze mozna sie zabic!!! a ja mowie ze stosunki sa nie mozliwe z powodu bolu:((( Pokazalam mu liste antybiotykow ktore bralam dotychczas i ze moze autoszczepionke sama +antybiotyki!a on ze nie bo ona nie pomaga:(((( Przepisal mi wiec: FURAGIN 3x2 przez 4dni, a potem 3miesiÄ…ce po 2tab. na noc. UROVOXOM(moze pomylilam nazwe)jest to niby jakas szczpionka, i mam ja brac 1x przez 3miesiace, URINAL 3x2
Jak wyszlam z gabinetu to mialam ochote sie wyryczec;( nikt mnie nie rozumiem:((trafiam na samych szmaciarzy!!! do tego dobrego urologa mam dopiero wizyte na 24.01.2007r:((( tak jest zapelnione:( ale ja nie moge czekac:((( za bardzo mnie piecze zeby to olac:((((
Boze przeciez to sie nigdy nie skonczy...;((( jestem poprostu zalamana strasznie:(((((((((

Offline

 

#70 2006-11-22 14:00:46

Sky
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-08-31
Posty: 1223

Re: Mam_dosc23- mój wątek

fakt zwykly debil z tego goscia w dodatku zwykly cham i niedouczony konowal.ja bym proponowal zebys sobie furagine wykupila napewno bo to akurat niejest zly pomysl ale urowaxom odpusc sobie,szkoda pieniedzy i czasu bo urowaxom jest robiony ze szczepow e.coli wiec Tobie nic to nieda.urinal na faecalisa to takze sredni pomysl bo zurawina najlepiej dziala na coli.pozatym 10 do 6 to bardzo duzo.co do reszty to moze pozniej napisze bo mnie nosi jak czytam k9olejne historie osob tak potraktowanych przez niedouczonych konowalow,pozatym o kompetencjach tego "lekarza" niech swiadczy przepisanie wlasnie urovaxomu ktory tutaj niema przenajmniejszej szansy pomoc,najlepiej gdybus wyslala mocz do wawy na inzynierska i tam Pani Dorota zrobilaby szczepionke z Twoich prywatnych bakterii i w dodatku do tego lekarza opini niepotrzebujesz.

Offline

 

#71 2006-11-22 14:07:11

Mam dosc23
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-11-02
Posty: 1118

Re: Mam_dosc23- mój wątek

Jestem zbyt zdolowana by myslec co dalej mam robic:(( Boze czuje sie jak... niewiem kto:(( on do mnie z tekstem a gdzie antybiogram a qurwa gapi sie na niego:( normalnie nie moge:(( ja wiecej wiedzialam ( z tego forum) niz on z qurwa z tycj jeb.... studiow:((( Co oni robili na zajeciach??? nie rozumiem... boze brak mi slow brak poprostu:(!!!
sory ale nie moge:(( chce mi sie plakac bo mam juz dosc takiego traktowania;((((((((((

Offline

 

#72 2006-11-22 14:12:55

Sky
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-08-31
Posty: 1223

Re: Mam_dosc23- mój wątek

Offline

 

#73 2006-11-22 14:17:18

Sky
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-08-31
Posty: 1223

Re: Mam_dosc23- mój wątek

jeszcze co do wykonania autoszczepionki na inzynierskiej,tam niepotrzeba zadnej opini czy tez skierowania od lekarza, jedyny klopot to wysylka materialu i koszt niestety ale pomysl nad tym

Offline

 

#74 2006-11-22 14:19:12

Fala
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-06-17
Posty: 260

Re: Mam_dosc23- mój wątek

Słuchaj wszyscy to znamy aż za dobrze z autopsji, takie przypadki z lekarzami. Nie poddawaj się, mi tez mówiono, że minie mi to jak urodzę, znam ich dobre rady. Musisz koniecznie zrobić porządny posiew na Inzynierskiej, tak samo w dziale lekarze są podani specjaliści z Warszawy, pomyśl o tym, jeżeli ten do którego się umowilaś nie spełni twoich oczekiwań. Nie możesz się poddawać, ja tez byłam w takim stanie jak trafilam na to forum, uzyskałam tutaj nieocenioną pomoc i ty też nie możesz tracić nadzieji.

Offline

 

#75 2006-11-22 14:28:59

Mam dosc23
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-11-02
Posty: 1118

Re: Mam_dosc23- mój wątek

Dzieki, wiem ze tutaj mozna dostac wieksze wsparcie i cenniejsze rady niz od jednego lekarza!!!
Niewiem co mam zrobic teraz;/ bo piecze mnie, wynik posiewu moczu mam Entecococus faecelis 10^6 i nie wiem do kogo sie zwrocic:( a chce to zrobic jak najszybciej.Czy wykupic te leki co mi dal? ale jak pisze Sky i nie tylko to urowaxom jest na e.coli:(
Czy wykupic tylko furagine i ja stosowac:((?? Boze co za zycie, co za lekarze:( normalnie jakbym tego sama nie doswiadczyla nie uwierzylabym nikomu ze tak jest:(!!!

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson