Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2009-04-24 13:53:47

agalid
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-04-24
Posty: 16

!dziecko - botox ostrzykiwanie pecherza

witam
jestem mamą dziecka 7 -letniego które ma pęcherz nadreaktywny od 3-4 lat?
Jest na leku driptane przez te kilka lat. Szukam informacji od rodziców których dzieci miały ostrzykniety pęcherz botoxem. Powiedzcie proszę o efektach leczenia, gdzie robiliście zabieg, lekarz wykonujacy zabieg itp. Proszę o info. Jestem z Wrocławia i w perspektywie czeka nas ten zabieg sad
cos słyszałam o klinice w Lublinie która juz wiele lat wykonuje zabiegi dla kobiet dorosłych ale namiarów nie moge znaleźć. Szukam jednak specjalisty dla dzieci. Z tego co wiem wrocław nie jest znany z tej metody a lekarze obserwują dzieci którym to podają (sami się uczą sad ).
zmartwiona mama

Offline

 

#2 2009-04-24 14:37:47

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: !dziecko - botox ostrzykiwanie pecherza

Dobrze, ale czy to jest NA PEWNO pęcherz nadreaktywny bez innych przyczyn? Masz wykluczone patogeny (z chlamydią włącznie, bo i ona pojawia się u maluchów), podłoże hormonalne (z moczówką włącznie), cukrzycę, anatomiczne i mechaniczne zaburzenia ze strony układu nerwowego?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#3 2009-04-26 19:16:10

aberade
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-12-17
Posty: 99

Re: !dziecko - botox ostrzykiwanie pecherza

dr Paweł Kroll, Poznań - tel. 501069396

Offline

 

#4 2009-04-27 14:34:00

agalid
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-04-24
Posty: 16

Re: !dziecko - botox ostrzykiwanie pecherza

dzięki za odpowiedzi
chlamydie będę robic bo nikt dotąd mi tego nie proponował... ostatnio byłam u ginekologa z córa "zapobiegawczo" żeby sprawdzic czy wsztystko ok i ona zasugerowała badania na chlamydię.

cukrzyca wykluczona, układ nerwowy niby badany i ok (3 rezonanse magnetyczne całego kręgosłupa - ale badań nikt z lekarzy nawet z płytki nie odczytywał tylko bazował na 1 zdaniu opisu badania!!!), od 3 miesięcy czekam na wizyte u endokrynologa bo córka ma podwyższone TSH ( nie wiem czy zwiazane jest to z pęcherzem i na ile?).
wÅ‚aÅ›nie szukam specjalisty który wnikliwie i dokÅ‚adnie przeanalizuje  wszystkie badania dziecka i postawi precyzyjna diagnozÄ™. Rózne okreslenia wystepujÄ… w tych kartach konsultacyjnych  i tak naprawdÄ™ każdy lekarz patrzy na poprzednika opiniÄ™ i mam wrażenie że jÄ… bezmyslnie przepisuje bez wnikania w temat i bez zbednych analiz sad  Jestem z WrocÅ‚awia, cenie sobie tych lekarzy ale czy napewno postawiono peÅ‚nÄ… diagnozÄ™? Przeciez pÄ™cherz nadreaktywny to nie to samo co neurogenny i sÄ… różne ich rodzaje a żaden lekarz nie umie sprecyzować pojÄ™cia w stosunku do mojego dziecka?

Ostatni jest gorzej z posikiwaniem (5-6 razy mokra), mocz dobry, psychicznie tez dziecko nie ma powodów do takiego zachowania. Czuje że zbzikujÄ™, bo nie potrafie pomóc wÅ‚asnemu dziecku... boje sie też tych zakażeÅ„ bo wizyty w szpitalu nas wykaÅ„czajÄ…. Ostatnio mocz byÅ‚ dobry i po tygodniu od badaÅ„ wylÄ…dowalismy w szpitalu sad  Dlatego rozważamy botox i szukamy informacji od innych rodziców lub osób które to braÅ‚y.

dzięki za wszystkie wpisy

Pozdrawiam
aga

Offline

 

#5 2009-05-22 10:07:09

agalid
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-04-24
Posty: 16

Re: !dziecko - botox ostrzykiwanie pecherza

chlamydia wykluczona - badania metodÄ… PCR z porannego pierwszego strumienia moczu

prosze o wpisy rodziców dzieci z ostrzykiwanym pęcherzem - powiedzcie coś na ten temat

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson