Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2009-06-16 16:47:13

...K...
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 1

Ból, skrzepy krwi w moczu... !!!

Czy ktoś jest w sanie napisac mi co to za choroba... i czy w ogóle to choroba...

ObudziÅ‚ mnie peÅ‚ny pÄ™cherz...  (Å›niÅ‚o mi siÄ™ ze w kolko siusiaÅ‚am...) Gdy popÄ™dziÅ‚am do ubikacji... chciaÅ‚am siÄ™ wysiusiać ale nie mogÅ‚am ! "parÅ‚am" ale nic nie chcialo wylecieć czuÅ‚am tylko potworny ból chyba na pecherzu...   zrezygnowaÅ‚am... lecz po chwili wróciÅ‚am ponieważ miaÅ‚am wrażenie ze siÄ™ zsiusiam w Å‚ożko.  Nie udalo sie. UdaÅ‚am sie do kuchni aby wypic dużo pÅ‚ynu aby wspomóc wydalenie.... po jakiejÅ› godz poszÅ‚am skorzystać z ubikacji i udao sie... jednak pod sam koniec dopadl mnie taki potworny bol ze zrobilo mi sie szaro przed oczami.... strwierdzilam ze za dlugo trzymalam mocz i to przez to ten bol...
nic z tym nie zrobilam czekalam az przejdzie... jednak nic nie przechodziÅ‚o ;/  trwa to juz 6 dni i przez caly czas obserwowalam swoj mocz poniewaz sie balam...

zawsze brÄ…zowy, bardziej brazowy pod koniec siusiania.... (chyba obecność krwi)... a ostatnio pojawily sie skrzepy krwi i taka jak by bÅ‚onka ;/  !!!  CO TO?  (i oczywiscie potworny ból przy samym koÅ„cu wydalania moczu)

Offline

 

#2 2009-06-16 19:25:30

evi.wl
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: Ból, skrzepy krwi w moczu... !!!

dziewczyno leć biegiem do lekarza!! na pewno jakieś zakażenie, ale krew w moczu to nie przelewki! szybko lekarz i badania!

Offline

 

#3 2009-06-16 19:42:33

Nawie
Użytkownik
SkÄ…d: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2008-11-10
Posty: 1268

Re: Ból, skrzepy krwi w moczu... !!!

Offline

 

#4 2009-06-16 19:42:53

mamba
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-11-05
Posty: 539

Re: Ból, skrzepy krwi w moczu... !!!

masz zapalenie - zrob badanie ogolne moczu i posiew, zeby dobrac leki
jak nie mozesz wyrobic to wez chociaz urosept

Offline

 

#5 2009-06-16 20:14:38

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: Ból, skrzepy krwi w moczu... !!!

Skoro jutro badanie, to może lepiej bez uroseptu?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#6 2009-06-18 12:17:34

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: Ból, skrzepy krwi w moczu... !!!

Zwracam waszą uwagę na to, że jest to KOLEJNY post na tym forum, wskazujący na ostre i dość niespodziewane zapalenie w układzie moczowym.
Wygląda na to, że mamy w kraju coś na kształt epidemii w tym zakresie.
Jednocześnie, wiele osób choruje teraz na dziwne przewlekłe stany "niewiadomo jakie" z objawami zapalenia zatok lub z objawami oskrzelowymi. Gorączki nie ma wcale, natomiast objawy ciągną sie tygodniami i wahają się. Myśle ,że ten sam wirus wywołuje ostre stany zapalne takie--jak to opisano wyżej.. Istnienie takich epidemicznych sytuacji jest "ulgą' dla przerażonych pacjentów, którzy w kilka godzin miewają nagle krew w moczu lub--u facetów--w spermie. Przynajmniej wiadomo ,że to rzecz o charakterze "ogólnopopulacyjnym".
Na szczęście ten "wirus" nie daje dużych zmian i sprawa potrafi  ( w ukÅ‚. moczowym) wygasnąć po kilku dniach.
Oczywiscie-----badania jak najbardziej, antybiotyki jak najszybciej.
CIEKAWE ŻE ŻADNEJ INFORMACJI NIE MA ZE STRONY MIN. ZDROWIA. Owszem--pisuje sie o świńskiej grypie !!!!!

Offline

 

#7 2009-06-18 15:39:20

Nawie
Użytkownik
SkÄ…d: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2008-11-10
Posty: 1268

Re: Ból, skrzepy krwi w moczu... !!!

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson