Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2009-09-04 22:52:36

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Oficjalne zapytanie

Witaj Karolinko , zwracam się do Ciebie z oficjalnym zapytaniem czy jest mozliwość za właściwą odpłatnością otrzymania kopi zapisu moich postów które pisłam , ponieważ dzisiaj otrzymałam pismo z sądu że 26 - 10 - 2009 roku w Sądzie  w Łomży odbedzie sie pierwsza sprawa dotycząca mojego przypadku . Nie zamieżam sie bawić w kotka i myszkę tylko bardzo dobrze przygotowac sie do procesu . A dlaczego pytam Cię o to ? ponieważ w odpowiedzi na umorzenie napisałam że o tym co sie ze mną działo w tamtym czasie jak i gdzie byłam opisywałam tu na forum . Pozdrawiam wszystkich bardzo cieplutko . pa

Offline

 

#2 2009-09-05 09:49:16

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Oficjalne zapytanie

Ja Ci to wydrukuję, ale czy to będzie jakikolwiek dowód dla sądu sad? Poza tym nie wiem, czy nie musiałyby wyrazić zgody wszystkie osoby, które z Tobą rozmawiały - myślę, że się zgodzą, ale to chwilę potrwa... Na pewno nie byłoby tego aspektu, gdyby sąd oficjalnie zgłosił się do mnie po udostępnienie. Chyba że chcesz tylko dla siebie, to nie ma problemu.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#3 2009-09-05 14:56:40

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: Oficjalne zapytanie

dziekuje Karolinko , jesteś kochana , ale mi są potrzebne tylko moje posty , wypowiedzi innych osob nie są mi potrzebne . Ale wrazie czego zapytam sie czy wyrazaja zgode  Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje .

Offline

 

#4 2009-09-05 18:43:35

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Oficjalne zapytanie

A, to nie ma sprawy. Napisz na priv, co i jak.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#5 2009-09-07 15:12:01

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: Oficjalne zapytanie

Karolina , zrobiłam pierwszy swój film z mojego pobytu w Krynicy Zdroju , to zobaczycie jak wyglądam .
http://www.youtube.com/watch?v=wdasqstPB9Y

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson