Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#26 2010-01-29 10:34:51

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: pomocy!

OczywiÅ›cie--Redakcja + userki majÄ… racjÄ™, ale nie bierzecie pod uwagÄ™ tzw. statystyki. Bo wiÄ™kszość przypadków tego typu to jednak nie chlamydia i nie hormony. WiÄ™c w tym zidiociaÅ‚ym Å›wiecie nie uruchamia siÄ™ wielkiej maszyny badawczej dla każdego lecz wali siÄ™ w ciemno. O ile nie pomoże po 2--3 próbach, no to wtedy oczywiÅ›cie--urolog. A badania i tak trzeba robić samemu za forsÄ™, bo te ze skierowania  robione sÄ… zwykle na sprzÄ™cie parowo-żaglowym z epoki Gomółki i takie wyniki sÄ… na nic (vide....USG na przykÅ‚ad).

Offline

 

#27 2010-01-29 11:00:50

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: pomocy!

Twoja koncepcja byłaby słuszna, gdyby system był normalny. Tzn. lecimy z furaginem, ew. antybiotykiem o szerokim spektrum, jeśli nie pomoże w standardowym czasie - odczekujemy i zaczynami diagnostykę, od bakteryjnej począwszy. No i UWAŻNIE słuchamy pacjenta, bo na plaster szukać mu bakterii w licznie powtarzanych posiewach albo SM-a, jeśli ma objawy np. IC, jeśli pacjentce pogarsza się w określonych porach cyklu, po hormonach lub bez nich, jeśli pogarsza się po pewnych produktach, a pacjent ma inne objawy świadczące o alergii lub reakcji histaminowej, jeśli ma objawy pps. I tak dalej.

Ale dopóki tego nie ma, trzeba walczyć o diagnostykę, żeby ODUCZYĆ lekarzy podejścia, że jak nie ma bakterii (nb. w posiewie robionym w trakcie antybiotykoterapii lub bezpośrednio po niej), to ani chybi - psychol...


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#28 2010-02-11 18:56:35

marika 13
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-12-13
Posty: 6

Re: pomocy!

dziÄ™ki za wszystkie rady. byÅ‚am dziÅ› u urologa, wkoÅ„cu dostaÅ‚am skierowanie od tego Ruskiego;p w gabinecie byÅ‚am jakieÅ› dwie minuty, spytaÅ‚ tylko jak czÄ™sto oddajÄ™ mocz. na skierowaniu byÅ‚o napisane, że miaÅ‚am robione usg, posiew moczu i braÅ‚am antybiotyk. urolog przypisaÅ‚ mi UROFLOW, który mam stosować przez miesiÄ…c, a poźniej przyjść do niego  na kolntrole, wiÄ™c w sumie jestem zadowolona..

Offline

 

#29 2010-02-11 19:00:16

marika 13
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-12-13
Posty: 6

Re: pomocy!

a i powiedźcie mi tylko czy ktoś z was stosował lub zna ten lek?

Offline

 

#30 2010-02-11 19:03:07

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: pomocy!

To jest to samo, co Driptane (tylko robi inna firma, jest trochę tańszy), poczytaj sobie na głównej.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson