Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#26 2010-03-16 12:46:45

bejbe
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-01-04
Posty: 21

Re: Cipronex

Dziękuję za odpowiedzi smile Trochę mi to plany pokrzyżuje, ale wolę być zdrowa. Swoją drogą bardzo szybko działa ten lek! Tylko mam nadzieję, że grzybicy nie dostanę, ale faszeruję się probiotykami, więc może nie wink

Offline

 

#27 2010-05-02 10:02:54

beata
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2010-05-02
Posty: 1

Re: Cipronex

Witam Ja skończyłam brać cipronex jakiś tydzień temu. Początkowo wszystko było dobrze, ale teraz jestem przeziębiona i dolegliwości związane z pęcherzem też wróciły. Teraz męczę się z poduszką rozgrzewającą między nogami, właśnie po raz pierwszy zażyłam Zinnat i czekam na reakcje. Jutro wyjeżdżam do Norwegii więc tam będę kończyć kuracje. Właściwie to z tamtąd przyjechałam z tą chorobą , nie wiem czy basen lub sauna nie miały na to wpływu. Dodatkowo bolało mnie ucho i laryngolog powiedział ,że mogłam jakąś bakterię złapać na basenie. Ta sauna też jest niehigieniczna wstaje jedna osoba która zostawia po sobie masę potu, a druga siada na jej miejsce. BRRR już więcej tak nie zrobię. No a teraz ciekawe jak zadziała ten zinnat. Pocieszę co niektórych że korzystałam ze słońca i z solarium (1 raz), i jakoś nic mi nie jest, nie doczytałam że nie wolno. Pozdrawiam wszystkich chorych, jakoś to będzie. smile Napiszcie co myślicie o Zinnacie.

Offline

 

#28 2010-05-02 10:30:43

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Cipronex

Przy antybiotykach trudno coś myśleć, bo masz tylko dwie rzeczy do rozważenia:
- albo Twoja bakteria jest na to wrażliwa, albo nie;
- albo antybiotyk jest histaminowcem bądź jesteś na niego uczulona, albo nie (i wtedy albo masz nadwrażliwość, albo nie).


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#29 2010-05-06 11:31:02

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: Cipronex

Zinnat to mój ulubiony antybiotyk, ale raczej na sprawy grypowe a nie na nerkowe. On działa hamująco na rozwój choroby ale działa powoli i w zasadzie ""nie do konca"". Jednak dość dobrze jest tolerowany przez żołądek i dlatego można go brać. Ogólnie nie sądzę żeby pomógł na układ moczowy--na inne objawy owszem.

Offline

 

#30 2014-03-04 18:30:07

ninek
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-06-08
Posty: 41

Re: Cipronex

Mnie Cipro nie pomaga wcale, choć jest w antybiogramach. Była mi przepisywana kilkakrotnie (brałam polską i niemieckiej produkcji), nigdy nie pomogła "do końca", a mimo to lekarze są jacyś uparci na Cipro przy pęcherzu.

Ostatnio też mi to znów dali, po 4 dniach zaczęło mnie boleć ścięgno Achillesa, 5.dnia się naderwało To skutek uboczny Cipro niestety, jest to napisane w ulotce hmm W tym czasie nie uprawiałam sportu, głównie leżałam (zapalenie pęcherza). Cipro od razu odstawiłam, ale po tygodniu nadal kuśtykam na jedną nogę i czekam aż się zrośnie, a ścięgno w drugiej nodze cały czas pobolewa.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson