Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.
Nie jesteÅ› zalogowany.

We Wrocławiu polecam prof. Romualda Zdrojowego. Adres jego gabinetu znajduje się w linku na stronie głównej portalu. To pierwszy urolog (po pięciu latach moich zmagań z chorobą), który stwierdził, że moje dolegliwości nie są moim wymysłem, zlecił porządną i naprawdę potrzebną diagnostykę, nie męcząc mnie zbędnymi badaniami, i zapisuje leki, które mają szansę zadziałać (a nie cokolwiek, na chybił-trafił, co tylko powoduje inne problemy zdrowotne, bo ja wielu leków nie toleruję). I, co najważniejsze, życzliwie podchodzi do pacjentów.
Offline

Hello:) a moglabys droga Redakcjo napisac czy facet mialby tam co szukac,Twoim zdaniem oczywiscie i ogolnie cos wiecej o Panu doktorze bo jestem na etapie poszukiwan kogos kompetentnego coby wiedzial wiecej odemnie i wiedzial jak te moje bakterie nieszczesne wytepic:(zanim one wytepia mnie.
Offline

Facet to nawet więcej, bo pan profesor bardziej na mój gust oblatany w męskich narządach
. A co jeszcze chcesz wiedzieć?
Offline

Tak. To jest duży plus. Jest komunikatywny i życzliwy wobec pacjentów. I co ważniejsze - otwarty na współpracę. Ja ostatnio tak się zagalopowałam, opowiadając, że chcę sprowadzić Cystistat, zejść z Elmironu, odstawić to i tamto, aż nagle, zmitygowawszy sie, zapytałam, czy profesor nie ma mi za złe, ze ja w zasadzie wcinam mu się w terapię i sama decyduję, na co usłyszałam, że on byłby szczęśliwy, gdyby wiedział, jak mi pomóc, więc zgadza się z każdym pomysłem, który da mi jakąkolwiek nadzieję. Na razie tylko gwałtownie oponuje przeciwko pomysłom proponowanym np. przez niejakiego dra R., żeby mi wyciąć pęcherz. I ten protest też mi się podoba. Jest gadułą, co także lubię, bo nie ma dla mnie nic gorszego niż nadęty, obrażony na pacjenta lekarz-mruk (poprzedni urolog taki był). Tylko czasem trzeba mu wchodzić w słowo, ale mnie też niełatwo przegadać, więc sobie radzę
.
Co jeszcze chcesz wiedzieć?
Offline

Redakcjo Droga,
Czy możesz powiedzieć jak zarejestrować się do prof Zdrojowego?
Offline

Uprzejmie pytam czy moze ktos poleca jeszcze jakiegos urologa we wroclawiu ktory zna sie na kobiecych problemach z pecherzem?
Offline

Lutra, na stronie głównej masz link do nazwiska profesora, tam jest jego numer telefonu. Profesor przyjmuje wtorki i czwartki od 15.30. Wizyta 100 zł, ale warto, bo profesor Zdrojowy nie boi się leczenia
i nie ignoruje pacjentów.
Ratunku - w Klinice Urologii (i w poradni na Borowskiej) jest pani dr Kołodziej, która jest urologiem i ginekologiem. Może jest niezła? Poza tym - jakie problemy? Bo mnie np. leczenie pęcherza prowadzi mój ginekolog (bardzo dobry zresztą).
Offline

dzięki Redakcjo-moja Pani ginekolog nie szpikuje mnie wprawdzie antybiotykami, lecz stara leczyć naturalnie ale działa a chybił trafił, byłam już u jednego urologa ale odesłał mnie z powrotem do ginekologa. tak w kółko i nic się nie poprawia. szukam kogoś kompetentnego więc.
Offline

Pan profesor bardzo miły i sympatyczny człowiek.Ale mi nie pomógł. Chyba moje dolegliwości wydały mu się zbyt błache żeby się mną zając. Nie stety jest coraz gorzej
. Ja za wizytę płaciłam 150zł więc chyba podniósł cenę.
Pozdrawiam gorÄ…co.
Offline

O, a kiedy byłaś?
Niestety, nam trudno pomóc, nawet, jak lekarz się stara. A najczęściej dlatego, że sytuację schrzanili ci, którzy się nie starali...
Offline

Byłam już jakiś czas temu. W grudniu jeśli się nie mylę. Może ta cena jest tylko dla nowych pacjentów. A ci którzy już długo do niego chodzą płacą po starej cenie.
Kilka dni temu byłam u Dr. n. med Andrzeja Basiewicza. Jest ordynatorem na uroligii w szpitalu w Kłodzku. Dostałam skierowanie na jego oddział i kilka badań.
Przyjmuje prywatnie w Dzierżoniowie (50km od Wrocławia) w przychodni Amicus. Koszt wizyty 60zl. tel do przychodni amicus: 074/645-76-10, 074/832-09-70
Polecam go. To pierwsza osoba która poważnie się mną zajęła.
Offline

Offline

Bardzo możliwe
Offline

czy ktos byl u tego lekarza? chcialbym poznac opinie bo widze, ze Pan ten czuwa nad portalem pecherz.pl, nie wiem czy zaglada na forum, byloby milo bo moglby poznac zlozonosc problemow uzytkownikow ale watpie zeby mial na to czas i checi, pytam sie bo szukam kolejnego lekarza w moim miescie, w koncu rozumnego, ktory da mi jakis promyk nadziei
Offline

Dago, przeniosłam do już istniejącego wątku.
Nie wiem, na ile profesor może Ci pomóc, ale możesz spróbować. Mnie podobało się, że był pierwszym urologiem, który mnie nie olał, choć mam wrażenie, że ostatnio stracił na mnie pomysł...
Offline

Witam rowniez z Wroclawia, nie wiem jak sie stalo ze dopiero po tylu latach poszukiwan, chyba jakies zacmienie, znalazlam ten portal, Z choroba wlasnie w naszym miescie blakalam sie juz w 97 roku, trafilam do doktora Sokołowskiego,ktory postawil diagnoze po wielu badaniach, probowal na mnie znanych mu metod -bezskutecznie, w koncu w przedzien tzw doszczepu ewentualnego do pecherza, przekazal mnie do Warszawy, do doktora Radziszewskeigo, Dalej opisywac nie bede, jedyne co uzyskalam to eksperymentalny stymulator, nie ma poprawy i od 2 lat niczym nie jestem w zasadzie leczona i nie mam lekarza! Moze jednak cos sie w tym wzgledzie zmienilo? I jest lekarz na ktorym moglabym polegac???
Offline

Romka, dr R to spec (jeśli chodzi o wiedzę) od IC, ale z tego, co piszą pacjenci, w praktyce i podejściu do ludzi dość fatalny.
We Wrocławiu, od razu rozwieję Twoje złudzenia, nikogo nie znajdziesz fachowego. Jeśli masz typowe IC i nie miałaś specjalnie ustawionego leczenia, tzn. jest jeszcze wiele do wykorzystania w Twoim przypadku, spróbuj nawiązać kontkat z prof. Zdrojowym. On przynajmniej ma życzliwe podejście i w pewnych granicach pomaga (np. nie robi problemu z importem docelowym, zwłaszcza jak sama się tym zajmiesz i nie obciążysz szpitala
), chociaż metod znanych na świecie, ale nieuznanych (czort wie, czemu) w Polsce nie zastosuje.
Ale na dzień dobry możesz tak zacząć... Wiem, że jakieś pacjentki z IC ma inny pan doktor, przesympatyczny zresztą, tylko że choć kłaniamy się sobie nisko i uprzejmie, do dziś nie wiem, jak on się nazywa
. Możesz podejść na Borowską i zapytać o młodego lekarza, który leczy Elmironem i poleca portal pecherz.pl ![]()
Offline

Lekarze-Wrocław.
Odpowiadam na pytanie zadane przez ama. Dr Tuchendler jest urologiem chirurgiem, pracuje w Wojskowym Szpitalu Klinicznym przy ulicy Weigla 5 w dzielnicy Wrocław Krzyki. Nie wiem czy przjmuje w domu.
Offline

Kaja, tym razem przeniosłam, następnym usunę!
Offline

Droga Karolino, b. Cię przepraszam, że piszę nie w tym miejscu. Jestem guła do techniki.Znam tylko podstawową obsługę komputera, jeżeli źle coś zrobię to wynika to z moich nieumiejętności.
Offline

Nie, Kaju, to nie jest kwestia techniki. Jeśli masz odrębny wątek o urologach we Wrocławiu, a piszesz o wrocławskim urologu TUŻ POD moim postem, w którym proszę, żeby pisać w odpowiednich wątkach, to nie ma to nic wspólnego ze zdolnościami technicznymi, tylko sama wiesz, z czym - i mnie to denerwuje. Mam nadzieję, że będziesz w następnych wypowiedziach bardziej przemyślanie wybierać wątki.
Offline

Jednak jestem guła. Na szczęście kolega w pracy pokazał mi jak tworzy się nowy wątek. Myślę , że następnym razem się nie pomylę.
Offline

czy mogłabym się dowiedzieć co znaczy skrót IC ?
Offline

Intersticial Cystistis = Cystitis Interstitialis = Śródmiąższowe zapalenie pęcherza.
Offline