Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#151 2010-09-14 23:13:02

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: Kącik zdołowanych

Ale pamietajcie, że ja też się piszę. Jak już usiądziemy do tej wódki przed ekranem dziewczyny to tylko, trzeba pamietać Karolina, by następnego dnia pousuwać posty smile Ale by były jaja smile Aha i nie bedziemy oblewać rocznic gnicia w chorobach tylko na ten jeden dzieńproponuję poudawać dla oczyszczenia, żeśmy ozdrowiały.

Offline

 

#152 2010-09-15 10:57:15

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: Kącik zdołowanych

Odnośnie poczucia rezygnacji (w postach powyżej) :
Jeśli jesteś zrezygnowany/ na , to świetny moment na wzięcie kuracji antywirusowej przy pomocy zdobytej recepty na Tamiflu (lub odpowiednik). Skoro i tak kicha to co ci szkodzi ?
Czekam nadal na pierwszego odważnego bo sam na sobie to się boję tego eksperymentu - nie ta kondycja i serce.

Offline

 

#153 2010-09-15 13:39:34

hejtojaa
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-10-31
Posty: 458

Re: Kącik zdołowanych

A co to za lek? Zabije wirusy, a że przy okazji człowieka też, to mniej istotne? ( tak jak te słynne stare wybielacze... Plamy nie ma, ale bluzki tez tongue )

Offline

 

#154 2010-09-15 15:06:09

loni
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 1923

Re: Kącik zdołowanych

Kurcze prawdę mówiąc nie wiem jak to do końca działa, ale pamiętam jak kiedyś czytałam na temat leków przeciwwirusowych (to było w czasie gdy wirus świńskiej grypy szalał), że takie leki trzeba przyjąć na samym początku choroby (przy pierwszych symptomach) jeszcze przed rozwojem choroby, bo później to nic nie da.
Coś takiego mi się kołacze po głowie.

Offline

 

#155 2010-09-15 15:08:11

loni
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 1923

Re: Kącik zdołowanych

Offline

 

#156 2010-09-15 15:23:35

Sonja
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-05-06
Posty: 973

Re: Kącik zdołowanych

Madzia, no tez uważam, ze jak już się schlać to na wesoło, jednak myślę, ze na drugi dzień tak wesoło nie będzie big_smile

Offline

 

#157 2010-09-15 17:15:57

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: Kącik zdołowanych

Eee tam ale to na drugi dzień. Czasem warto poświecić ten nastęny dzień, będziemy się wtedy martwić

Offline

 

#158 2010-09-15 17:18:16

hejtojaa
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-10-31
Posty: 458

Re: Kącik zdołowanych

Ej, to nie brzmi tak źle. Gdzie haczyk?

Offline

 

#159 2010-09-15 22:55:01

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: Kącik zdołowanych

Ja wiem ,że ten lek przyjmuje się na początku choroby.
Jednak mój lekarz chciał mi go przepisać "nie na początku".
Z zasad działania leku wynika że on działa destrukcyjnie na wirusy a to tylko się liczy (co najwyżej będzie mniej skuteczny lub będzie wolniej działać). Tak sądzę..........

Offline

 

#160 2010-09-15 23:05:22

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: Kącik zdołowanych

Pulkos, przerzuć się z tym lekiem do Leków - tutaj śmieci i zginie.

I napisz, czy on na grypę li i jedynie, czy na inne wirusy toże.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#161 2010-09-24 18:13:57

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: Kącik zdołowanych

Poskarżę siÄ™ w kÄ…cie zdoÅ‚owanych. DziÅ› mam paskudny psychicznie dzieÅ„. PoryczaÅ‚am siÄ™, gdy se uÅ›wiadomiÅ‚am  - po jaki grom robiÅ‚am te operacje. Nie dość że mam zepsute 3lata zycia, to jeszcze mam zepsute caÅ‚e przyszÅ‚e. Pewnie od tych narkoz i chemii jestem jednym wielkim pasożytem, nie zdziwiÅ‚abym sie, gdyby żarÅ‚ mnie tasiemiec.
Idę za tydzień na wesele i wszyscy pewnie nim żyją a ja jak gnom siedzę i zastanawiam się czy w tej sukieneczce nie bedzie mi sie odznaczać władka. Nie dość, że nad tym dumam to jeszcze idę bez męża. Ech chyba mam dziś poprostu gorszy dzień. Jutro tez przede mną impreza i oczywiście kombinuję z ubiorem, jakby tu zakryć tyłek. Przeszłam juz chyba samą siebie w tym. Pozdrawiam udręczonych

Offline

 

#162 2010-09-24 19:12:50

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: Kącik zdołowanych

Z mężem nic Ci nie powiem, ale co do sukienki - olej wkładkę, a najlepiej popatrz sobie na www.biubiu.pl. Moja ulubiona projektantka robi ciuchy tak, żeby eksponowały, co trzeba, a co trzeba zakrywały, więc i z wkładką sobie poradzą. No i najważniejsze - wreszcie nie muszę brać ciuchów 2 rozmiary większych, żeby biust wszedł smile.
Natomiast nie jest powiedziane, że gdybyś nie robiła operacji, nie byłabyś na tym samym etapie - w końcu miałaś dysfunkcję anatomiczną, która się nasilała, stąd decyzja o operacjach.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#163 2010-09-24 19:43:43

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: Kącik zdołowanych

No wiem Karolina, że ta anatomia leżała, ale popatrz w zasadzie nic mi to nie dało, jestem w stadium takim jak przy zgłoszeniu do urologa a nawet gorszym bo jak nie mam w pobliżu toalety co jakis czas to nie doniosę nawet w minutkę...
Hi z sukienkami to mam mały biust i niestety problem odwrotny gdyz wszystko sterczy zamiast sie wypełnic. Oj i tak źle i tak niedobrze. Ale akurat tym sie najmniej przejmuje, sukienke mam gumowaną smile. Zaraz wejdę na stronkę

Offline

 

#164 2010-09-24 19:54:00

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: Kącik zdołowanych

Zajrzałam, fajne bluzki i klasyczne i dla młodziaków. Mi sie spodobała ta nazwana "do dzinów" i to moja kolorystyka. Uwielbiam takie połączenia. Turkus i brąz i wszystko w temacie smile

Offline

 

#165 2010-09-24 20:13:15

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: Kącik zdołowanych

Tę akurat mam, jest boska. Uwielbiam też Zygzaczka i Mrrau czekoladowe (stara kolekcja), czekam na Delgado. A co do wypełnienia - zerknij sobie na onlyher.pl, tam są głównie staniki podkreślające małe biusty (ale nie tylko). Wiem, że Audelki są lubiane przez małobiuściaste, ja ostatnio lubię Curvy Kate Showgirl. Tylko najpierw ostanikuj się poprawnie - wejdź na Lobby Biuściastych albo Małobiuściastych.
Oj, ale offtopuję, zaraz będę musiała się zbanować big_smile.

Natomiast z operacjami - jak mówią: lepiej zrobić i żałować, niż żałować, że się nie zrobiło. Byłabyś w takiej samej sytuacji (bo przecież stan by się pogarszał i dziś pewnie tak samo nie panowałabyś nad wypieraczem i zwieraczem, tyle że z nieco innego powodu), a plułabyś sobie w brodę, że a może, gdybyś się zdecydowała... to już lepiej mieć tę pewność "po".


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#166 2010-09-24 20:45:59

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: Kącik zdołowanych

Bielizna też owszem owszem.
A wiesz, że nigdy nie spojrzałam z tej perspektywy na zabiegi. Pewnie by tak było jak piszesz, w koncu objawy nie stanęłyby w miejscu przy takiej anatomii, siłą woli bym ich w końcu nie zatrzymała.

Offline

 

#167 2010-09-24 20:50:25

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: Kącik zdołowanych

Ja próbuję uskuteczniać - jak nazywa to znajomy profesor - "pogodny fatalizm". Widać był w tym, co się stało, jakiś cel. Szkoda tylko, że jeszcze go nie widzimy sad.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#168 2010-09-25 09:39:28

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: Kącik zdołowanych

No w zasadzie wogle jesli by zastanawiać się nad celem, bo też wierze, że takowy jest we wszystkim co w życiu nas spotyka - to ja raczkuję, bo wogle tego nie łykam. Tyle razy zastanawiałam się nad sensem wszelkich rzeczy i sytuacji, w których jestem stawiana i umysł Kubusia robi za każdym razem kuku. Zawsze jedynym wyjaśnieniem dla mnie jest reinkarnacja, choć w nią nie wierzę. Bo jak to inaczej wytłumaczyć, by do człowieka przemawiało. I tego celu chyba nigdy nie ujrzę smile

Offline

 

#169 2010-10-19 20:49:50

wiktoria05146
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-10-22
Posty: 543

Re: Kącik zdołowanych

dołączam do kącika zdołowanych. przez 10 miesięcy cieszyłam się zdrowiem ale niestety...coś się zaczęło znowu dziać. czekam na posiewy: z pochwy i z moczu (choć może być zafałszowany bo robiony po lekach).
jestem zdołowana.

Offline

 

#170 2010-10-19 21:20:26

Sonja
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-05-06
Posty: 973

Re: Kącik zdołowanych

Na pocieszenie !!!

Jedna babcia pyta siÄ™ drugiej starszej pani:
- Jak siÄ™ czujesz?
- Nie wiem - czekam na wyniki!

smile

-----
A ja na doła czytam teraz sobie (kolejny raz) Sekret R. Byrne - ot tak żeby nie zwariować...

Offline

 

#171 2010-10-20 14:32:54

wiktoria05146
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-10-22
Posty: 543

Re: Kącik zdołowanych

ale ten dowcip życiowy!

Offline

 

#172 2010-10-28 18:06:21

Killer
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-09-03
Posty: 43

Re: Kącik zdołowanych

Witam Ponownie.
Postanawiam sie podlaczyc do tego watku,bo znam to z autopsji.... Ci ktorzy nie znaja moich perypetii odsylam na moj watek pod nickiem Marlboro- zwlaszcza Ciebie Ifea.
Wybaczcie ze taka cisza radiowa z mojej strony ale jak Wiecie,wrocilem do IRL. kilka tygodni temu i jak narazie latwo nie jest,a mozliwosci z netem tez   ograniczone. Wiem ile moze dac nadzieja wiec mam nadzieje ze komus pomoze.
SKY.Kiedys wydrukowalem czesc Twojego posta,jak rozmawiales z Pulkosem,i jak lecialem do Niemiec do lekarza,to w samolocie go czytalem.Myslalem ze zejde wtedy z bolu,ale troche mi pomogl psychicznie,stad podlaczam sie do watku,a gdybys Ty,lub ktos inny z forum chcial pogadac,zwlaszcza jak ma dola i mu zle to zapraszam.Moj mail:
choco@onet.eu
Do Ifeaa7 (nie pamietam czy podlaczalem sie do Twojego watku),ale Przeczytaj moj.Rzucilem wszystko i to doslownie za granica,zjechalem do Polski sie leczyc,a po drodze jeszcze do Niemiec do szpitala,wszystko prywatnie...Zeby miec sie za co leczyc wzialem ponad 50 tys. kredytu w PL. i cala karta Kred. czyli 5 tys.euro tez poszla w ruch.....Nie wiedzialem co ze soba zrobic,wrocic za granice,zostac  wpolsce ,zaszyc sie w jakims klasztorze,czy przejsc z tematem ostatecznego rozwiazania z teorii do praktyki....

Chorowalem prawie 3 lata (teraz mija jakos 3L),i Wiesz co? Nie biore zadnych lekow,i poki co (dzieki Bogu i dzieki Choco-przynajmniej ja w to wierze),siusiam jak kiedys,czyli NORMALNIE.
Wrocilem zagranice,staram sie poukladac jakos wszystko jeszcze raz i odpracowac ponad 2 lata walki z choroba.
Gdy klade sie do lozka po wieczornym siusiu bez najmniejszego bolu,i przypominam sobie co przechodzilem wczesniej to czasem az lzy mi same leca,i ze szczescia i z nerwow.
Po drodze przeszedlem wszystko chyba co sie da i nie da zniesc i wytrzymac.Bol fizyczny nie do zniesienia,bol psychiczny,mysle ze depresje rowniez,ludzka obojetnosc ,lub wrecz satysfakcje ze ktos czul sie lepszy tylko dlatego ze nie byl chory..... walke o to zeby sie usmiechac i wygladac "normalnie" jak w srodku pekasz z bolu,itd. bez konca..
Zawsze warto i zawsze trzeba walczyc,zwlaszcza gdy przychodza te najgorsze momenty...przeciez nigdy nie wiadomo co przyniesie kolejny dzien.
Do Joanny,gdzie Jestes za granica jesli mozna zapytac?

Na koniec.Zycze Wam z calego serca ukojenia bolu i tego fizycznego i psychicznego,to chyba najtrafniejsze bo tego tez zyczylem sobie w tamtych chwilach,a raczej miesiacach w bolu.

Offline

 

#173 2010-10-28 18:25:02

Mam dosc23
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-11-02
Posty: 1118

Re: Kącik zdołowanych

Killer gratuluje zdrowia, bo jest najważniejszę!
Gratuluje i cholernie zazdroszczÄ™ powrotu do zdrowia:(
Aż łezka mi się zakręciła w oku po przeczytaniu wyższego postu...

Offline

 

#174 2010-10-28 21:53:13

Killer
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-09-03
Posty: 43

Re: Kącik zdołowanych

Mam dosc23. Pamietasz moj watek z wczesniej,jak opisalem przez co przechodzilem po drodze?
Chyba Pamietasz,wiec Wiesz ze latwo nie bylo.Wiec 3maj sie ,w koncu bedzie dobrze. Ewentualnie dam Ci namiar na mojego Interniste ktory z uporem i sukcesywnie,a przede wszystkim konsekwentnie mnie poprowadzil.
Cholernie to ja bym chcial,Zebys Ty,i cala reszta z forum tez byla zdrowa....a przynajmniej zeby bolu bylo jak najmniej,a najlepiej wcale.
Jesli moge w czyms pomoc to smialo 24/h moj e-mail nie spi.

Offline

 

#175 2010-10-29 16:37:48

Mam dosc23
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-11-02
Posty: 1118

Re: Kącik zdołowanych

Hej Killer,
Tak pamiętam dobrze Twoją historię i wiem doskonale, że dużo przeszłeś, aby wyzdrowiećsad
Ale ja też tyle przeszłam, że już sama nie wiem ile jeszcze mam dać rady:(
A gdzie przyjmuje ten Twój internista?
Też bym  chciaÅ‚a cholernie aby to forum zniknęło i żeby wszyscy wyzdrowieli:(
Dzięki wielkie Killer za słowa otuchy, ale one nie wyleczą mnie z bólu:(

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson