Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2010-09-06 20:06:02

Olka
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 154

Streptococcus viridans

Kochani p. Dorota wyhodowała takie coś w nasieniu męża.... na wyniku jest dopisek "Uwaga:
W badanym materiale uzyskano wzrost flory fizjologicznej.błon śluzowych"- czy to coś groźnego czy tzw norma???bo zaczęłam się bać...

Offline

 

#2 2010-09-27 20:44:34

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Streptococcus viridans

To może takie ostrzeżenie, żebyście przystopowali z seksem oralnym wink?

Przepraszam za niewybredny dowcip. Wyniku Ci nie zinterpretujÄ™, bo siÄ™ nie znam.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#3 2010-09-28 15:45:20

Wrocławianka
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-05-19
Posty: 1874

Re: Streptococcus viridans

Olka, najlepiej jak zadzwonisz do p. Doroty i zapytasz co to dokładnie znaczy, bo ja również z czymś takim się nie spotkałam.

Offline

 

#4 2010-09-28 20:35:28

Olka
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 154

Re: Streptococcus viridans

rozmawiałam z p. Dorotą- stwierdziła, że to normalne i nie robiła antybiogramu. Nie wiecie ile trwa przygotowanie szczepionki? powinnam ją mieć już kilkanaście dni temu i cisza... p. Dorota jak dzwonię mówi, że tuż tuż i nic...

Offline

 

#5 2010-10-04 12:42:33

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: Streptococcus viridans

Sprawa paciorkowca zieleniejÄ…cego nie jest taka oczywista.
Lekceważy sie jego obecność mówiąc, że jest fizjologiczny "czyli ma prawo być u ciebie bo jest twój taki przyjaciel".
Ale np. w okulistyce uważa sie go za bardzo groźnego sukinsyna !!!!
Bo nigdy nie wiadomo czy to twój czy to ten jaki wlazł ci od dentysty np.
Można mieć owrzodzenia dziąseł, a w posiewie --ten paciorkowiec i nic innego. !!!!!
Może być i tak że to on daje wszelkie objawy zapaleń i nic innego nie ma--o dziwo..........
Nie prowadzi sie badań na to czy on jest twój czy złapany od kochanki .........A więc raczej go sie zwalcza na wszelki wypadek.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson