Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2011-01-23 20:56:28

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Weterani forum - sprawdźcie pocztę :)

Weterani forum, czyli osoby, które najwytrwalej współtworzą forum (mają najdłuższy staż i/lub więcej niż 100 postów oraz ich adresy działają) - mogą sprawdzić swoje profilowe skrzynki pocztowe. Nigdy nie wysyłałam wiadomości z forum, nawet o promocjach (chyba że wiedziałam, że ktoś specjalnie jej potrzebuje), ale w związku z pięcioleciem forum uruchamiam akcję "profity dla najwierniejszych" smile, przekazując Wam informacje o możliwościach różnych atrakcji kierowanych do wąskiej grupy osób. I obiecuję, że będę starannie selekcjonować oferty, żeby nie uprawiać mailingu smile.

Zaczynam od sprawy dla mnie bardzo istotnej, która może przynieść nader ciekawe apanaże smile. Jeśli ktoś nie dostał maila, a czuje się weteranem i nie chce być pominięty - albo jeszcze nie wysłałam, albo adres nie działa. Proszę wówczas o kontakt smile.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#2 2011-01-30 12:28:04

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Weterani forum - sprawdźcie pocztę :)

Tak Was lubię, że pomyślałam, że może też włączę do odbiorców propozycji osoby, które mają mniej postów albo krótszy staż, ale i tak są aktywne w tworzeniu naszej społeczności. Czy są jakieś głosy sprzeciwu smile?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#3 2011-01-31 10:59:07

nadia
Użytkownik
SkÄ…d: Szczecin
Zarejestrowany: 2007-04-17
Posty: 1061

Re: Weterani forum - sprawdźcie pocztę :)

ja nie mam nic przeciwko smile

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson