Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#51 2011-01-30 12:05:00

zuziek121
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-11-02
Posty: 23

Re: Bardzooo poważne zapalenie cewki moczowej.

pulkos- byłam w tym szpitalu, no i nic nie wywnioskowali na razie, jeszcze mam jakieś zlecone badania hormonalne; to z przegrodą na prawdę może wpływać na mój problem? nie przypuszczałabym nigdy-no nic, powiem mamie , w końcu to od niej wszystko zależy. Czy słyszeliście o leku "biseptol" ? bo ja go brałam chyba przez tydzień i naprawdę było mi troche lepiej, ale teraz mam mieć te badania i nie mogę go brać. To że mi było lepiej oznacza że ten lek mógłby zadziałać?

Offline

 

#52 2011-01-30 17:54:42

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: Bardzooo poważne zapalenie cewki moczowej.

Biseptol--lek stary, z epoki Gomułki ....
jest to sulfonamid zwalczający różne bakterie. Kilkakrotnie postanawiano zaprzestać produkcji, bo jego skład jest stary i wiele osób ma po nim objawy kosmiczne -różne.
Jednak okazało się, że w różnych infekcjach gdy żadne antybiotyki nie pomagały--ten prymitywny lek pomagał i to bardzo.
Dlatego został w aptekach --jak strzelby skałkowe na tle nowoczesnych kałasznikowów.
Czasem faktycznie robi dobrze, ale jest dość ciężko znoszony (serce, żołądek itp).
Nieraz daje sie go razem ze współczesnymi antybiotykami JEDNOCZEŚNIE.
Jego nowszÄ… wersjÄ… jest BACTRIM, ale-------co nowe to do kitu.
Nie jest to lek który cie wyleczy całkowicie, ale jeśliby go połączyć z innym.........np z monuralem........to bo ja wiem ?
Orisul (czy podobnie) to była taka jego wersja zagraniczna, o wiele lepsza od niego...nie wiem czy jeszcze robią.......
A więc--Biseptol to taki prosty sulfonamid starego typu, jak szabla kozacka = zabija wszystko co się rusza włącznie z pacjentem i jego rodziną przy okazji.(Żart).
Owszem--przegroda nosowa nieraz jest powodem astmy, zatok, paciorkowców w stawach itp itp. jest to zdradliwe cholerstwo. Dobra tomografia zatok powinna być u ciebie zrobiona, bo tam może być i jakiś polip w nosie(zatokach) .
Z powodu zmniejszonego dostÄ™pu tlenu do zatok, lÄ™gnÄ… sie tam bakterie beztlenowe np. i potem schodzÄ… ci do nerek  lub w okolice. Tak to dziaÅ‚a.

Offline

 

#53 2011-02-01 15:29:16

zuziek121
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-11-02
Posty: 23

Re: Bardzooo poważne zapalenie cewki moczowej.

acha, tomografie zatok mam w planach, ale to daaaaleka przyszłość - ana razie wiem tylko że coraz częściej mam takie sytuacje, że ból jest tek dokuczający że nie moge usiedzieć w miejscu i funkcjonować, czasem nawet płaczę-na przykład teraz. mam juz dość

Offline

 

#54 2011-02-16 16:33:04

zuziek121
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-11-02
Posty: 23

Re: Bardzooo poważne zapalenie cewki moczowej.

mam już zrobione badania hormonalne i na cukier, niedługo będe miała wyniki

Offline

 

#55 2011-02-16 19:04:12

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: Bardzooo poważne zapalenie cewki moczowej.

Cukier. A INSULINA?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson