Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2011-03-19 08:28:58

YANMAN
Użytkownik
SkÄ…d: UK
Zarejestrowany: 2010-12-09
Posty: 2

Bol Pecherza,czestomocz,wyciek Z Cewki Moczowej

Witam
> Moj problem jest zlozony ,otuz problem z pecherzem mam kilka lat obecnie
> mieszkam w Anglii i zaczalem sie leczyc tutaj, jak narazie bez efektow.
> Mialem robione wszystkie badania i lekarze twierdza ze jest OK.
> Moge spac okolo 5-6 godzin budze sie z bolem pecherza ide do WC oddaje
> mocz ,po paru minutach lub troche wiecej bol ten zmniejsza a nawet czasami
> ustepuje.
> Bedac w domu chodze do toalety co 1,5 godziny oddaje mocz bez bolu bez
> wysilku i jest w miare dobrze, lecz maly bol pecherza oddczuwam.
> Kiedy ide do pracy, jestem kerowca autobusu publicznego, problem staje sie
> bardziej skomplikowany, otuz przy jezdzie na lini przez okolo 4 godzin nie
> korzystajac z WC mam wyciek z cewki moczowej, poprostu czuje ze mocz
> wyplywa bez mojej kontroli.
> Zakladam chusteczki higieniczne i jakos musze dojechac do konca lini.
> Wyciek z cewki jest czestszy kiedy wlasnie jestem w pozycji siedzacej,
> kiedy nie pracuje i chodze to mam jakas kontrole nad pecherzem poprostu
> czesciej odwiedzam WC.
> Bol pecherza jest zawsze po spaniu, okolo 2 lat do tylu nie mialem tego
> bolu ale wycieki z cewki byly i sa.
> Mialem robione wszystkie badania 3 razy cystoskopie,badania urodunamiczne
> itd itd i lekarz prowadzacy powiedzial ze mi nic nie dolega.
> Lecze sie w Klinice w Macclesfield/ East Cheshire / to jest oddzial z
> Manchester u doktora Adebanji Adeyoju.
> Doktor ten jest wspanialym lekarzem i fachowcem / prosze sprawdzic w
> internecie / lecz pomoc mi nie moze.
> Zalecili mi wlewke Cycistatu lecz pielegniarka nie mogla sobie poradzic z
> wejsciem do mojego pecherza ,no to wyslali mnie znowu na cystoskopie ,
> gdzie nie znalezli problemu.
> Badajacy moj pecherz stwierdzil ze bylem w stresie i pielegniarka nie
> mogla dotrzec do pecherza.
> No i oczywiscie odstapiono od wlewki cycistatu.
> Nastepna wizyta w kwietniu w tej klinice i chyba bede musial napisac
> skarge do angielskiego NHS bo to zakrawa na skandal, pecherz mnie boli
> ,mam czestomocz i przeciek z cewki moczowej.
>

Offline

 

#2 2011-03-19 13:28:11

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: Bol Pecherza,czestomocz,wyciek Z Cewki Moczowej

Offline

 

#3 2011-03-21 01:39:59

ifea7
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-11-02
Posty: 1379

Re: Bol Pecherza,czestomocz,wyciek Z Cewki Moczowej

"Lekarz który cię leczy to --sądząc z nazwiska--- jakiś kolorowy.
Tu chodzi o zdrowie i o życie--nie powierzaj go negrowi lub arabusowi z pustyni. Zapomnij o rasiźmie i po prostu idź do człowieka białego. W polskiej przychodni poszedłbyś na pewno do białego --nie mam wątpliwości."

pulkos - szkoda mi slow.
Redakcjo uwazam, ze ten post powinien zostac usuniety, i dodany bez tego cytatu.

Offline

 

#4 2011-03-21 11:11:32

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: Bol Pecherza,czestomocz,wyciek Z Cewki Moczowej

A ja bym prosił bez pseudopoprawnych protestów w stylu Unii .
Nie mam żadnych wątpliwości, że lekarze innych ras, często pochodzacy z imigracji, nie są na tym samym poziomie co rdzenni mieszkańcy z tego a nie innego kręgu kulturowego.
Tu idzie o studia w obcym kraju, o znajomość szczegółów języka (słaba zwykle) a więc i o ilość wiedzy jaką taki napływowy element przyswaja.
Życie to nie jest pole do sprawdzania naszych judymowskich zachcianek, proszę obywatelki. Życie i zdrowie.
Do tego dochodzÄ… różnice genetyczne. Obecnie już wiadomo z badaÅ„ (USA) że murzyni znacznie ustÄ™pujÄ… swojÄ… inteligencjÄ… rasie biaÅ‚ej. I dajmy spokój z zachciankami  co do równoÅ›ci. Tu liczÄ… siÄ™ fakty z zakresu ewolucji, tu liczy siÄ™ rodzaj i zmienność DNA.
Nigdzie nie jest powiedziane że rasy są sobie równe. Odwrotnie. są one bardzo zróznicowane i mają liczne dostosowania do warunków jakie je wytworzyły. Akurat do teorii medycyny europejskiej mogą nie mieć !!!! My tu nie zajmujemy się pozytywizmem humanitarnym w stylu Orzeszkowej Elizy. My się zajmujemy przypadkiem NIEZBADANIA FACETA W SREDNIM WIEKU jak należy i bezradnością murzyna (araba), który sobie pogrywa korzystając z absurdalnej tolerancji i poparcia "bo jest inny". A pacjent może mieć stan zagrożenia od strony prostaty !!!
Nie ma tolertancji dla debilizmu i tumiwisizmu Nkomo i Mugabe. Nie ma jej wogóle ale głównie nie ma na polu medycyny. ! Na tym polu Orzeszkowa nie funkcjonuje. To są zbyt powżne sprawy.

Offline

 

#5 2011-03-22 21:21:55

Niebonie
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-12-19
Posty: 91

Re: Bol Pecherza,czestomocz,wyciek Z Cewki Moczowej

No Pulkos fakt, że mocno pojechałeś po lekarzach innych ras, ale część racji masz. Sam nie jestem zwolennikiem pseudopoprawności politycznej i zwykle źle mi się pracowało z czarnoskórymi w Anglii i nie przepadam za nimi, ale nie generalizowałbym. Miałem wykłady z Afrykańczykiem, który był naprawdę ogarnięty i pracowity. Będąc w Anglii zdarzało mi się pracować z Jamajczykiem, o którym złego słowa nie powiem.

Niuanse językowe faktycznie mogą zakłócić dobrą relację między lekarzem, a pacjentem. Z tym, że w rzeczonej Wlk. Brytanii duża część cudzoziemców żyje od kilku pokoleń i sam rząd brytyjski wie, że wyrzucając Pakistańczyków i im podobnych to nagle lekarzy i prawników by im zabrakło, ponieważ biali Angole są zwykle zbyt leniwi i głupi żeby zabrać się do nauki(wiem bo byłem i widziałem). Dlatego nie dzieliłbym od razu lekarzy na białych(dobrych) i resztę (złych).

Dobra, koniec offtopowania i wróćmy do tematu.

Offline

 

#6 2011-03-22 21:34:24

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Bol Pecherza,czestomocz,wyciek Z Cewki Moczowej

Post zedytowałam. Nie tylko ze względu na rasizm, ale zwykłą głupotę. W Polsce chodzimy do samych białych lekarzy (ja zetknęłam się tylko z jednym, jak to piszesz, kolorowym, ortopedą, i zwrócił uwagę na wiele ważnych rzeczy) - i zaiste, zdrowi jesteśmy, że hej, od tego leczenia przez białych!
Dwa: Pulkos jesteś niekonsekwentny, bo regularnie jedziesz po naszych białych lekarzach jako neandertalach.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#7 2011-03-22 21:43:00

breadyna
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-02-19
Posty: 17

Re: Bol Pecherza,czestomocz,wyciek Z Cewki Moczowej

Przepraszam bardzo, ale najlepszy chirurg - onkolog, jakiego znam, jest Arabem. Wiele operacji widziałam i osobiście nie zauważyłam, aby którykolwiek chirurg tak idealnie wyczyścił pole operacyjne, robił tak małe nacięcia a przy okazji tak sprawnie pozbywał się wszelakich guzów i narządów. Dodatkowo zakłada świetne szwy - blizny są prawie niewidoczne. Chociaż wszystko odbywa się metodami tradycyjnymi, często blizny są niewiele większe, jak po laparoskopii, a przecież taka histerektomia wymaga naprawdę dość dużego nacięcia.
Bezzasadne, do tego głupie.

Offline

 

#8 2011-03-22 23:25:21

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: Bol Pecherza,czestomocz,wyciek Z Cewki Moczowej

Fakt--mówię stale o białych neandertalach-----oni nas nie leczą tylko zabijają . Prawda .
Ale oni sÄ… CHAMAMI !!!!
Odbyłem kilka wizyt u doktorów szlacheckiego pochodzenia----wy nie mieliście tej okazji==nie te lata. I mówię wam----inny świat !!!!!!!
Zakładałem, że w Anglii jest trochę białych lekarzy z tzw. pochodzeniem.
I drugie--co by nie było----user się leczy i ten doktor nie daje rady . Ja sie dziwię-----niby dlaczego nie daje ? Więc może mój wniosek nie jest taki bezpodstawny.
W kwestii ogólno--antropologicznej :::::  kobitki, jak byÅ‚em mÅ‚ody to miaÅ‚em te same poglÄ…dy co wy teraz na kwestiÄ™ ras.
Niestety--zmieniło mi się !!!! Życie uczy !!!
PS. Zgadzam się z Niebonie.......lenistwo Angoli i ogólny tumiwisizm ich zgubi w końcu. Pomimo wszystko--ja bym poszedł jednak do ""aryjczyka"" jak by powiedział drogi Adolf.
A propos niepopularnych poglądów :::niech żyje Kadafi !

Offline

 

#9 2011-03-23 01:17:36

Tija
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-02-06
Posty: 187

Re: Bol Pecherza,czestomocz,wyciek Z Cewki Moczowej

pulkos wiem,ze odbiegam znacznie od tematow pecherzowych,ale ile Ty masz lat?

Offline

 

#10 2011-03-23 09:25:58

maciek7
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-12-15
Posty: 283

Re: Bol Pecherza,czestomocz,wyciek Z Cewki Moczowej

masz najprawdopodobniej zapalenie prostaty - ja choruję na to od 1,5 roku, objawy mamy podobne, przeczytaj sobie mój wątek
niestety tej choroby absolutnie nikt nie potrafi leczyć
jednak mimo wszystko spróbuj, może Ty będziesz miał więcej szczęścia -> posiew na Lelka z moczu i spermy i dalej antybiotyki lub autoszczepionka

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson