Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2011-06-10 18:53:59

Sonja
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-05-06
Posty: 973

Shewee - Komfortowy Lejek Dla Kobiet

A takie cuś wink znalazłam w necie...
http://www.estien.pl/shewee-komfortowy-lejek-dla-kobiet-p-121.html

Offline

 

#2 2011-06-10 20:54:29

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: Shewee - Komfortowy Lejek Dla Kobiet

Ja pierdziu ale śmieszne to jest. Najfajniejszy ten rózowy smile Czegóż to człowiek w potrzebie nie wymyśli

Offline

 

#3 2011-06-10 21:32:57

Vin_tage
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-04-28
Posty: 37

Re: Shewee - Komfortowy Lejek Dla Kobiet

Trzeba przyznać, że pomysłowe. Na pewno przydatne, gdy trzeba skorzystać z publicznej toalety..

Offline

 

#4 2012-05-20 17:35:50

Kokoszka
Użytkownik
SkÄ…d: W-wa
Zarejestrowany: 2011-03-30
Posty: 372

Re: Shewee - Komfortowy Lejek Dla Kobiet

Używam, i jestem bardzo szczęśliwa. Kiedyś czytałam poradnik dla kobiet o tym jak siusiać na stojąco. Według niego trzeba jakoś bardzo podciągnąć skórę żeby to wszystko poszło do góry aby strumień moczu był poziomy. Podobno są kobity które tylko rozpinają rozporek i potrafią się wysiusiać na stojąco bez żadnych przyrządów. W każdym razie bałam się że żeby faktycznie z tego korzystać, to trzeba będzie właśnie robić jakieś takie cuda. Ale okazało się, że wcale nie trzeba. I ten zbiorniczek jest idealnie anatomiczny. Bałam się że będzie zbyt wąski, ale absolutnie nie miałam żadnej wpadki. Zupełnie nic mi się nie rozchlapuje, jest idealnie higiniecznie.

Trochę głupio się czuję jak wychodzę z łazienki do umywalki, żeby to cudo umyć. Ale nikt mi się jak dotąd nie przyglądał, a z resztą i tak mam to w nosie. No i nie lubię patrzeć na własny strumień, bo jest taki słaby i przypomina mi że jestem chora.

Na Allegro można dostać, wypróbowałam i gorąco polecam. Ja już nie umiem bez tego żyć.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson