Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2011-04-30 10:28:49

Vin_tage
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-04-28
Posty: 37

Laboratorium Analiz Medycznych w Szczecinie

Witam,

czy sądzicie że warto byłoby zrobić w tym laboratorium badanie na posiew moczu, wymaz z cewki i kanału szyjki macicy?
Podobno wykonują tutaj również badania na chlamydię, ureoplasmy i mykoplasmy.

http://www.mikromedica.pl/diagnostyka_mikrobiologiczna.html

Offline

 

#2 2011-05-10 16:46:59

nadia
Użytkownik
SkÄ…d: Szczecin
Zarejestrowany: 2007-04-17
Posty: 1061

Re: Laboratorium Analiz Medycznych w Szczecinie

Myślę że labo jest ok. Sama nie raz robiłam tam badania. Ale czy jest aż tak godne polecenia to niestety nie wiem sad

Offline

 

#3 2011-05-15 10:54:14

nif
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-03-26
Posty: 197

Re: Laboratorium Analiz Medycznych w Szczecinie

Ja robiłem na pomorzanach w katedrze immunologii
za wymaz z cewki- chlamydia i inne, za masaż prostaty, badanie nasienia po nim na tlenowe i beztlenowe, badanie moczu po masażu prostaty płaciłem 280 czekam na wyniki
Co do personelu- cóż było miło mimo, że czułem się zażenowany bieganiem na golasa wśród pań. Jestem monogamiczny niczym łabędź i wolę swoją męskość manifestować przed żoną.
Jedynie co to łazienka gdzie pobierałem nasienie, nie można zamknąć od środka, no dziwnie się czułem myjąc narządy przed oddaniem moczu

Offline

 

#4 2011-05-16 17:06:14

Vin_tage
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-04-28
Posty: 37

Re: Laboratorium Analiz Medycznych w Szczecinie

Nif, masz na myśli laboratorium na ul. Powstańców Wielkopolskich?
W czwartek byłam w Szczecinie i widziałam baner tegoż laboratorium.

Offline

 

#5 2011-07-12 21:43:04

nif
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-03-26
Posty: 197

Re: Laboratorium Analiz Medycznych w Szczecinie

Niestety według moich doświadczeń katedra bakteriologii w szczecinie odpada - wtf zaiarniaki garm plus!

Ostatnio robię na mikromedii - ależ nie wiem, co posiew to mi coś nowego wymyślają.
1. najpierw by nasienie w jałowych pojemnikach an mocz
2. później w wymazówkach
3. dzisiaj kierowniczka nie wzięła mi do analizy, gdy się dowiedziała, że trzymałem wymazówki z 40 min w lodówce.

mam nadzieję, że przymierzają się do badań, wysłałem na lelka i p. Dorota stwierdziła, że ok wszystko-więc sam nei wiem co już sądzić mam

Offline

 

#6 2011-09-03 07:18:35

nefros
Użytkownik
SkÄ…d: szczecin
Zarejestrowany: 2011-08-19
Posty: 64

Re: Laboratorium Analiz Medycznych w Szczecinie

Z tÄ… MikromedicÄ… to dziwne mam odczucia.
Jeszcze kilka lat temu bardzo chwaliłam to labo. Teraz - coś się zmieniło in minus. Ciągle wychodzi u nich flora bakteryjna mieszana podczas, gdy z próbek danych w tym samym czasie na PAM zawsze wychodzi mi posiew z antybiogramem.
Jeszcze ciekawsze: Mikromedica jest podwykonawcą dla kilku innych labów w Sznie - i wtedy posiew wychodzi wink

Offline

 

#7 2011-09-03 09:00:14

nif
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-03-26
Posty: 197

Re: Laboratorium Analiz Medycznych w Szczecinie

Szczerze to powiem, że raz mi wyszły u nich maczugowce nastraszono mnie kontaktował się z nimi mój urolog, po 5 dniach nową próbkę u nich oddałem, i już po dniu pani stwiedziła że nic nie wyhoduje, a wcześnie maczugowce wyhodowała po 14 dniach.

Offline

 

#8 2011-09-03 12:17:23

nefros
Użytkownik
SkÄ…d: szczecin
Zarejestrowany: 2011-08-19
Posty: 64

Re: Laboratorium Analiz Medycznych w Szczecinie

No właśnie... Jeśli drugi raz już nic nie wyhodowała, a Ty dalej cierpisz i masz objawy, to pytanie o obchodzenie się z powierzonymi przez pacjentów próbkami.
A powiedz, widziałam z innych postów, że korzystasz już z Lelka. Mam namiary na to labo, wiem, że wysyła się Pocztexem, ale nie mam zielonego pojęcia skąd wziąć te podłoża transportowe czy coś takiego. Nie wiem, gdzie takie coś w Sznie można kupić.
Po prostu zanim bezpośrednio zadzwonię do labu na Lelka to chcę coś wiedzieć, a przecież trudno, żeby oni się orientowali, gdzie się takie rzeczy kupuje się w Sznie.
No i niestety urlopu mi nie starczy, żeby tam pojechać osobiÅ›cie, chociaż to by byÅ‚o najmÄ…drzejsze. Ale tracić pracÄ™ w dzisiejszych czasach, w naszym mieÅ›cie, jeÅ›li oczywiÅ›cie nie jesteÅ› lekarzem/ prawnikiem,  to jak sepuku wink
Jeżeli uznasz, że podawanie z nazwy sklepu/apteki, w której można kupić podłoża transportowe i inne potrzebne do wysyłki akcesoria to reklama, oczywiście zapraszam na Priva.
Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson