Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2011-03-26 17:00:13

mlynkowa
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-03-26
Posty: 1

Chlamydia Trachomatis - Co Robić Z Pościelą I Bielizną?

Niestety mam chlamydię !! Badanie miałam wykonane z wymazu szyjki macicy przy użyciu viola Chlamydia Testu, wiec mój mąż na pewno też ma!!! Mam w związku z tym pytanie. Czy należy gotować pościel, bieliznę itp.? Nie mogę znaleźć nigdzie takich informacji. Wszędzie są opisywane objawy, leczenie itp. a nie ma nic o dodatkowych środkach zapobiegawczych

Offline

 

#2 2011-03-26 17:13:57

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: Chlamydia Trachomatis - Co Robić Z Pościelą I Bielizną?

Nie zetknęłam się, ale dla spokoju możesz sobie wygotować albo dodać jakichś preparatów bakteriobójczych (słyszałam, że nawet są już proszki z jonami srebra).

Pilnuj, gdzie zamieszczasz wÄ…tki - o mikroorganizmach rozmawiamy w Laboratorium.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#3 2011-07-30 23:10:41

monia
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-07-30
Posty: 2

Re: Chlamydia Trachomatis - Co Robić Z Pościelą I Bielizną?

A możesz mi powiedzieć gdzie ten viola chlamydia test kupiłaś? To jest jego nazwa czy tylko Ty tak go nazwałaś? Mi coś lekarz rodzinny marudził, że mam sobie zrobić badanie na chlamydię, ale jakoś nie chcę iść do ginekologa. Ten test się robi samemu czy to lekarz robi? Mieszkam w małej miejscowości gdzie wszyscy się znają i jak poszłabym zrobić takie badania to cała okolica by wiedziała, że ktoś mnie "czymś" zaraził...

Offline

 

#4 2011-07-30 23:36:29

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: Chlamydia Trachomatis - Co Robić Z Pościelą I Bielizną?

Przedstawiciele marketingu szemranego ruszyli?

Testy na chlamydię robi się w profesjonalnym laboratorium. Wyłącznie.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#5 2011-07-31 23:31:46

monia
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-07-30
Posty: 2

Re: Chlamydia Trachomatis - Co Robić Z Pościelą I Bielizną?

A dlaczego w profesjonalnym laboratorium? A ten viola chlamydia jest zły czy o co chodzi? Nie daje prawdziwych wyników?

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson