Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2011-09-25 00:12:07

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Uwaga na działalność przestępczą na forum

Uwaga! Wczoraj zostaliśmy zaatakowani przez spamerów reprezentujących stronę postlinknews.com - zalogowali się (być może to jedna osoba) jako wiki8, Młodszy, OTymoteusz, marek84 - którzy pod pozorem szukania tu pomocy reklamują jakiś "test na raka".

Wobec sprawców, ze względu na rozmiar zagrożenia, w postaci:
- masowego ataku spamerskiego (3 nicki dzieliło raptem kilka minut),
- aspekt finansowy (osoby te/osoba ta zgodnie z regulaminem promocji za nielegalną reklamę powinna zapłacić za wszystkie wątki/posty/zreplikowanych fikcyjnych userów 40.000 zł)
- podawania informacji mogących zaszkodzić zdrowiu i bezpieczeństwu użytkowników

zostaną wyciągnięte konsekwencje prawne. Nie wykluczam zawiadomienia prokuratury o działaniach właścicieli serwisu.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#2 2011-09-25 12:45:12

loni
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 1923

Re: Uwaga na działalność przestępczą na forum

Właśnie też zauważyłam te nicki i podawany przez nich ten sam link i tylko czekałam, kiedy zadziałasz w tej sprawie...

Offline

 

#3 2011-09-25 22:58:14

perkosia
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-11-28
Posty: 733

Re: Uwaga na działalność przestępczą na forum

chyba dalej działają hakerzy bo znowu dziwny post

Offline

 

#4 2011-09-25 23:05:46

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: Uwaga na działalność przestępczą na forum

Właśnie zrobiłam porządek. Sprawa robi się poważna, bo atak nie dość, że nachalny, to jeszcze naprawdę zagrażający użytkownikom. Człowiek w chwili cierpienia chwyta się wielu rozwiązań, a niech ktoś skorzysta z takich "cudownych" metod i nieszczęście gotowe. Jutro podejmujemy działania prawne.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson