Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2011-10-20 20:09:59

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Motto pęcherzowicza

Czytam inicjalne posty wielu forumowiczów, bardzo często pojawiają się teksty typu: "ja nie mam typowych objawów" albo "wiem, że przy innych to pewnie nie mam prawa się skarżyć" itp.

Wypiszcie sobie wielkimi literami fragment z "Rozmowy" Jacka Kaczmarskiego i Zbigniewa Łapińskiego:

"W CIERPIENIU WSZYSCY SĄ WŁAŚNI".

Dla każdego jego własne największe cierpienie jest cierpieniem największym, bo to jest najsilniejsza rzecz, którą odbiera realnie, wszystkimi receptorami bólowymi - a nie wyobraźnią i ewentualnym przyspieszeniem pracy serca czy ściskiem żołądka ze strachu.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#2 2011-10-21 19:18:50

nata79
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-09
Posty: 128

Re: Motto pęcherzowicza

Pięknie napisane smile Redakcjo, a jak Twoja sytuacja? Poprawiło się coś? Pozdrawiam!!

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson