Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2011-10-21 18:16:01

Amidala25
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-12-15
Posty: 785

Grzybica pochwy a dolegliwości urologiczne

Dawno się nie odzywałam, bo dobrze się działosmile w sumie dalej jest dobrze z pęcherzem, ale przyplątała mi się grzybica pochwy, i to jak! byłam an wakacjach w Hiszpanii, specjalnie nie kąpałam się w morzu i złapałam to dziadostwo w bardzo czystej łazience moich znajomych. I to nie w wannie, tylko po prysznicem, lekarzem powiedział, że inny skład wody i wystarczyło. Ale do rzeczy:) sama grzybica bardzo łagodnie się objawiała - tylko lekkie swędzenie, bez innych dolegliwości. Dostałam globulki Clotrimazol i doustnie Flumycon. Po jakichś 3 dniach swędzenie minęło, ale pojawiły się lekkie dolegliwości urologiczne - lekkie uczucie nie do końca opróżnionego pęcherza, częstsze sikanie małą ilością moczu. W sumie to bardzo delikatne rzeczy, ale są. I teraz nie wiem - czy to grzybica pochwy "sama w sobie" może dawać takie objawy albo czy może grzybek poszedł "wyżej" - do cewki moczowej albo/pęcherza?

Bo nie wiem czy doleczyć spokojnie pochwę do końca czy może zrobić na wszelki wypadek wymaz z cewki pod kątem grzybów i mykologiczny posiew moczu

I jeszcze jedno. Z tą grzybicą zbiegły się zaparcia. To może mieć związek

Będę bardzo wdzięczna za porady:)

Offline

 

#2 2011-10-22 16:41:38

evi.wl
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: Grzybica pochwy a dolegliwości urologiczne

mi bardzo czÄ™sto osobiÅ›cie grzybica objawia siÄ™ wÅ‚aÅ›nie takimi dolegliwoÅ›ciami pÄ™cherzowymi. To wszystko jest bardzo blisko wiec dlatego tak jest. Ja nie miaÅ‚am  nigdy grzyba w cewce, a w pochwie a dolegliwoÅ›ci sÄ… pÄ™cherzowe.

Offline

 

#3 2011-10-22 16:49:16

nadia
Użytkownik
SkÄ…d: Szczecin
Zarejestrowany: 2007-04-17
Posty: 1061

Re: Grzybica pochwy a dolegliwości urologiczne

powinnaś zrobić wymaz,ale nie wiem czy po lekach będzie wynik niezafałszowany.

Offline

 

#4 2011-10-23 00:46:29

Amidala25
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-12-15
Posty: 785

Re: Grzybica pochwy a dolegliwości urologiczne

Dzięki dziewczyny!

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson