Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2011-12-09 21:34:44

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Genialne metody leczenia

Właśnie czytam jakiś artykuł o tym, że Irena Jarocka jest chora. Poważnie. Że już 20 lat temu miała guzki więzadeł głosowych. Laryngolog zdiagnozował je jako skutek napięć mięśniowych spowodowanych mówieniem w obcym języku i jako leczenie zaordynował... częste wyjazdy do Polski!

Pocieszcie się więc - nie jest jeszcze tak źle z naszym, pęcherzowym leczeniem yikes!


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#2 2011-12-10 08:28:35

Wrocławianka
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-05-19
Posty: 1874

Re: Genialne metody leczenia

Ja również mam takie guzki i wiem o tym co nieco - może zalecił jej wyjazdy do Polski nad morze, w celu "najodowania" się odrobinkę. smile A wracając do guzków, to bardzo częsta przypadłość u ludzi pracujących głosem.

Offline

 

#3 2011-12-10 16:35:02

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Genialne metody leczenia

Nie. Lekarz kazał jej jeździć do Polski, żeby mówiła językiem, w którym umie mówić bez zbędnych napięć. Chyba nie sądzisz, że w USA nie mają dostępu do wody morskiej? (Zresztą wystarczy pojeść sobie pewnej algi, których tam mają potąd, żeby supelementować jod). To częsta przypadłość zwłaszcza osób przestawiających się na bardziej gardłowe wobec natywnego języki, ale to się koryguje odpowiednimi ćwiczeniami foniatrycznymi, a nie zaleceniem powrotu z emigracji hmm.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#4 2011-12-10 21:22:12

Wrocławianka
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-05-19
Posty: 1874

Re: Genialne metody leczenia

Chyba, że tak. smile Jednak co do suplementacji jodu to polskie morze jest bezkonkurencyjne.

Offline

 

#5 2011-12-11 17:14:44

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: Genialne metody leczenia

proszę sie tu nie śmiać z amerykanskich lekarzy, synów farmerów i emigrantów z palestyny !
A propos Palestyny: jeden taki Rosenberg(Rosencwajg) -profesor i dyrektor instytutu onkologicznego /podaję za TV / wpadł na pomysł w USA, żeby leczyc nowotwory odcinając dopływ krwi do guza. Wtedy --rozumował ----guz zginie z głodu.
Co najciekawsze-----POWTARZAM ZA TELEWIZJĄ POLSKĄ----pomysł ten przyszedł mu do głowy gdy czytał TORĘ
(prosze nie wymoderowywać--cytuję dokładnie przekaz telewizyjny).
Skoro tak--to pomysł musiał być dobry !!!!
Wdrożono cały program badawczy. Po około 2 latach okazało sie, że nikogo nie wyleczono, i większość pacjentów zmarła po średniej krajowej czasu przeżycia przy chorobach tego typu leczonych tradycyjnie.
--------------------------------------------
Dlaczego oni nie zwracają sie do mnie ? Mam kilka pomysłów znacznie lepszych, zwłaszcza gdy czytam w kiblu poradnik rolniczy !
Ale i tak, nie jestem orłem. ! Orłami są "torowcy" z Unii Europejskiej, którzy właśnie wdrażają program legalności kurników (w Polsce). Kura, musi siedzieć głową do drzwiczek ! Chodzą kontrole ! Kurniki innego typu są zamykane a gospodarstwa tracą dopłaty------dopłaty za nieuprawianie ziemi !!!!!!!!!!!!!!!

Obywateke !! Rodacy !!! (tu wpisać tekst dowolny, jednak kałasznikow kosztuje już ponad 5 tys . zł.............zapotrzebowanie rośnie).
A wy tu o leczeniu pęcherza Redakcjo, tego ten.......

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson