Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2011-12-15 21:24:50

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

usunięcie postu

Zniknął post usera w dziale "Co MI Jest "(nowy wątek) i ja pytam dlaczego, bo nie zauważyłem cech spamerstwa.
Sprawa dotyczyła częstomoczu po naświetlaniu w ramach terapii anty- nowotworowej prostaty.
Było w nim pewne zakamuflowane pytanie - czy przypadkiem częstomocz nie jest wynikiem zainfekowania szpitalnego a nie naświetlania. Sprawa nietypowa i warta pozostawienia.Więc--czy były cechy reklamy ? (np badania urodynamicznego itp. ) czy też cos innego łamiącego regulamin ?

Offline

 

#2 2011-12-15 21:28:23

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: usunięcie postu

w treści była reklama przychodni


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#3 2011-12-16 01:35:49

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: usunięcie postu

człowiek napisał gdzie miał to robione.
Reklama to namolne wskazywanie wyższości danej rzeczy , natomiast pojedyńcza informacja....to tak jak informacja gdzie robimy posiewy.
Opisywany był przypadek onkologiczny ( w tym wątku) i user wyraźnie nie był pewien czy nie ma czegoś jeszcze (bakterii). Odpisałem na ten wątek i w momencie zapisywania odpowiedzi wystąpił błąd (akurat było widocznie kasowanie).
Wszystko jest kwestią interpretacji (nadinterpretacji): Babcia zielarka lecząca skutecznie choroby była palona na stosie---za sprzeciwienie się Bogu , który chciał widocznie żeby pacjent umarł.
DziÅ› do babci takiej stojÄ… kolejki .......
Facet opisujący swoją chorobę--i to poważną----i podający dane szczegółowe DLA DOBRA INNYCH---jest pomawiany o szataństwo reklamowe.
PS. tylko proszę mnie nie posądzać o brak czujności --jako człowiek wychowany w PRLu znajduję się w tej kwestii na poziomie czekisty !!!

Offline

 

#4 2011-12-16 09:28:24

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: usunięcie postu

Pulkos, nie pouczaj mnie, proszę, w kwestii własnego regulaminu i pisania postów kryptoreklamowych. Oczywiście, z całą naiwnością wierzysz, że ktoś nagle odczuwa potrzebę odszukania forum dla osób z IC i OAB, czyli absolutnie nie dla osób po operacjach onkologicznych, i napisania w pierwszym poście o badaniu, które jest dokładnie opisane i w serwisie, i nawet na forum, oraz wymienienia w tym pierwszym poście jednego, konkretnego miejsca - komercyjnej placówki medycznej, która, patrz, panie, jaki zbieg okoliczności! - specjalizuje się właśnie w tych badaniach i nawet ma nazwę pochodzącą od tego badania - mimo że badanie to można wykonać w setkach miejsc w kraju.

Wybacz, Pulkos, ale w tym duecie to ja jestem językoznawcą i mnie na takie sztuczki się nie złapie.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson