Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#51 2012-01-01 23:49:58

nefros
Użytkownik
SkÄ…d: szczecin
Zarejestrowany: 2011-08-19
Posty: 64

Re: NawracajÄ…ce E.coli w posiewie - proszÄ™ o pomoc

Przepraszam, ale chciałam, żeby ktoś odpowiedział na moje pytanie, dlatego założyłam coś na kształt nowego wątku.

Offline

 

#52 2012-01-02 01:43:39

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: NawracajÄ…ce E.coli w posiewie - proszÄ™ o pomoc

nie chwytam::jak to """żylaki odbytu powodem nawracających zakażeń ""-----chyba mogą być SKUTKIEM jakiejś sprawy działającej tu i tu.........?
(załóżmy takie cos: mam owsiki==one dają mi zapalenia odbytu i stąd żylaki====zapalenie cewki też od nich jest )>>>.no fantazjuję ale o to mi idzie ......
PS. czy bakterie atypowe i typowe wiedzą że jest nowy rok ?
Jeśli nie----proszę do nich wysłać życzenia !!!!

Offline

 

#53 2012-01-02 02:43:38

nefros
Użytkownik
SkÄ…d: szczecin
Zarejestrowany: 2011-08-19
Posty: 64

Re: NawracajÄ…ce E.coli w posiewie - proszÄ™ o pomoc

RE:"owsiki==one dają mi zapalenia odbytu i stąd żylaki====zapalenie cewki też od nich jest"

Nie wiem, sama tego nie chwytam,
Po prostu liczyłam na to, że ktoś mi powie, czy to ma coś ze sobą wspólnego czy też nie.


RE:"PS. czy bakterie atypowe i typowe wiedzą że jest nowy rok ?
Jeśli nie----proszę do nich wysłać życzenia !!!!"

Atypówkom nie powiem "Happy New Year", bo ich nie wykryto ani na Lelka, ani PCR-em.

Jestem zmęczona naprawdę moją dolegliwością, czymkolwiek to jest... Jedyne, czego oczekuję to zrozumienia i prostych, pozbawionych NIECZYTELNYCH aluzji wskazówek. Chyba po to istnieje to Forum.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson