Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2011-12-26 11:42:43

Kokoszka
Użytkownik
SkÄ…d: W-wa
Zarejestrowany: 2011-03-30
Posty: 372

dr Wojciech Rogowski - polecam Warszawa urolog

Gorąco polecam tego lekarza. Ma bardzo ciepłe podejście. Traktuje mnie jak cierpiącego człowieka, a nie tylko jak kolejnego pacjenta. Zainteresował się także moim zdrowiem psychicznym i emocjonalnym ("musi być Pani naprawdę ciężko..."). Z własnej inicjatywy przepisał mi środki przeciwbólowe (!!!). Na pierwszej wizycie skierował mnie do szpitala na biopsję.

Offline

 

#2 2012-01-08 11:07:55

GS87
Użytkownik
SkÄ…d: WWA
Zarejestrowany: 2010-01-14
Posty: 174

Re: dr Wojciech Rogowski - polecam Warszawa urolog

Offline

 

#3 2012-01-08 13:13:58

Kokoszka
Użytkownik
SkÄ…d: W-wa
Zarejestrowany: 2011-03-30
Posty: 372

Re: dr Wojciech Rogowski - polecam Warszawa urolog

Offline

 

#4 2012-01-09 23:43:09

GS87
Użytkownik
SkÄ…d: WWA
Zarejestrowany: 2010-01-14
Posty: 174

Re: dr Wojciech Rogowski - polecam Warszawa urolog

Jezeli nie jest to podszyte ironia (pomine fakt z przeciez ja tez nie zyje w pelni "po staremu") to ja Ci oczywiscie wspolczuje, ale nie dawaj sobie pewnych rzeczy wmawiac. Ja rozumiem ze czlowieka strzela mowiac kolokwialnie k****ca, ale trzeba trzymac fason. Ja to juz jestem tak skonfundowany tym co oni robia ze chej. Nie wiem, dam Ci przyklad: kazdy ma jakies obawy, mniejsze badz wieksze niepokoje - to ludzkie i maja je ludzie zdrowi i to jest normalne. Ale w naszym przypadku lekarze urabiaja to rangi fobii i staraja sie upatrywac w tym histerii*. Nie wiem, ja ani nie placze calymi dniami, anie sobie wlosow z glowy nie wyrywam, a czuje sie traktowany jakbym takie rzeczy przejawial.
Nie minimalizuje i nie umnijszam Twego cierpienia - nie chce Ci niczego zarzucac. Moze ja poprostu jestem zbyt kaleki emocjonalnie? Musisz mi to wybaczyc. Ja nie widze nic zlego w pomocy psychologa, ale chodzi mi o pewne toki rozumowania. ICH rozumowania.



* np. mowie doktorowi ze jak naciskam brzuch to czuje parcie w cewce a on mi odpowiada ze no tak, choroba juz tyle trwa i pan sobie wmawiam ze jak sie pan podrapie za uchem to chce sie panu sikac - AUTENTYK!

Offline

 

#5 2012-01-11 11:50:35

Kokoszka
Użytkownik
SkÄ…d: W-wa
Zarejestrowany: 2011-03-30
Posty: 372

Re: dr Wojciech Rogowski - polecam Warszawa urolog

Offline

 

#6 2012-01-11 12:43:37

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: dr Wojciech Rogowski - polecam Warszawa urolog

A jakie masz objawy tej depresji? Może być na priv. Bo wiesz, jak jesteś obolała, nikt nie wdrożył Ci leczenia p/bólowego, masz brak odpowiedniego leczenia choroby podstawowej, która powoduje dysfunkcje zawodowe, społeczne i finansowe - to diagnozowanie Ci depresji dlatego, że jesteś zmęczona tą sytuacją i widzisz życie w coraz mniej jasnych barwach, jest trochę na wyrost. Jak mówił kiedyś przewodniczący Polskiego Towarzystwa Leczenia Bólu - większość nieuleczalnie chorych odczuwających bardzo silny ból porzuca pragnienie eutanazji, gdy tylko ustawi im się leczenie p/bólowe.

To tak jak diagnozowanie nerwicy przy permanentnych problemach z gardłem i przełykaniem. Pewnie z czasem już faktycznie od nieleczonego problemu można sfiksować, ale mimo wszystko diagnozowanie tejże i olanie innych przyczyn, od refluksu po raka gardła/przełyku, może być skarżone jako błąd w sztuce.

Dlaczego nasi forumowicze ze "znerwicowanym pęcherzem", z "depresją cewki moczowej" czy inszą "histerią moczowodów" - doznają cudownego nerwicowego ozdrowienia w chwili skutecznego ustawienia leczenia np. interferonem czy antybiotykami?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#7 2012-01-11 12:48:21

GS87
Użytkownik
SkÄ…d: WWA
Zarejestrowany: 2010-01-14
Posty: 174

Re: dr Wojciech Rogowski - polecam Warszawa urolog

Moim zdaniem  w tym przypadku granice sa plynne a opinie umowne, biorac pod uwage caloksztalt mojego zycia ja caly czas powinienem miec depresje... A jakos nie doszukalem sie takowej, bo nawet jadac odrapany tramwajem podniecam sie kazdym detalem mijanej kamienicy.

Musisz sie trzymac, ja wiem ze kiedy non stop czuje sie bol i dyskomfort to czlowiek ma ochote sie odlaczyc, i nie neguje tego cholerstwa, ale nie sadze by kazdemu wraczowi w takich osadach trzeba przytakiwac. Ludzie chca nam czesto wmowic rozne rzeczy, mi np. moj stary wmawial ze nic mi sie w zyciu nie uda, ze nie mam zadnych zaintersowan, ze jestem slaby fizycznie itd. a przeciez tak nie jest. I to on siedzi codziennie z piwem przy Na Wspolnej, pasjonuje sie losami bohaterow Klanu itd. - nie ja.  Zdrowie, czynnik posredno losowy - trafiÅ‚. Z reszta bucowi nie wyszÅ‚o, choć bardzo chciaÅ‚by zanegowac ten stan (no coz, patrzenia na 11 kopiac piÅ‚kÄ™ jak nie polubilem, tak i nie polubiÄ™...) .

Moze szczypta nihilizmu? Trzymaj sie. Ja trzymam za Ciebie kciuki, to i Ty sie troche trzymaj. Ostatecznie i tak to tylko zycie, dla nas samych najwazniejsze, ale wobec swiata jestesmy tylko jedna igla tajgi. Swiat sie bez nas nie zawali* - wiec spokojnie. Sadze ze jakos Ci to zlagodza, a z czasm (daj Boze) wyleczą. Wiem że jestem impertynentem, ale nie można popadać w wisielcze nastroje. Szkoda czasu, zwolnij, zamyśl się - ale nie poddawaj. Zastanów się ilu s**** by tego chciało? Jesli jest choć jeden, to warto mu podkręcić śrubę (a kto wie, może coś zaskoczy i jego arete się upasie? Wiec to wrecz działanie altruistyczne, z miłości do drugiego człowieka).


*no chyba ze masz akwarium**.

** - to Bóg sprawia że te smakowite farfocle spadaja z góry, mówie Ci.
     - Kitujesz. To naturalny proces biologiczny, one wytwarzja sie poza woda. Tam jest ich peÅ‚no.
     - A ja Ci mówie że to Bóg!
     - Argh!!!

     - Myslisz ze sÄ… inne Å›wiaty? No poza tymi granicami, tymi... no ze sie nie dalej plynac...?
     - Zwariowalas?! Nie bluznij!!!!
wink

Offline

 

#8 2012-01-11 13:36:50

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: dr Wojciech Rogowski - polecam Warszawa urolog


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#9 2012-01-11 13:56:03

GS87
Użytkownik
SkÄ…d: WWA
Zarejestrowany: 2010-01-14
Posty: 174

Re: dr Wojciech Rogowski - polecam Warszawa urolog

Nie wiem, ja wylaczajac fizyke kwantowa jestem w stanie sobie wszystko obtlumaczyc, wierze w zbawczą moc myślenia i logiki. Najlepiej jednak starać się to robić tak, jakby się coś komuś wykładało, można nawet pisać esej do nikogo, ale trzeba wyłapać w czym rzecz i mieć myśl że Twe słowa mogą być w każdej chwili zinterpetiowane przez kogoś innego. Bo to się człowiek bardziej stara. Nie ukrywam że kilkoma bęłkotami jakie tu wklepałem nieco się odfrustrowałem. Ja uwazam ze nie można zapominac, klucz to zrozumienie. Zrozumienia nie da ani Huna, ani czytanie legend zydowskich koczownikow. Trza sie z zyciem brac za łby, na tyle na ile się da, a jak sie za łeb nie dosięga to chociaż za kolana i starać sie obalić. To jak w eposie o Gilgameszu. Tam jest meritum, credo*

Są ludzie głupi, którzy nie grają czysto. Normalka - ja pod tym katem nie mam zludzen. Życie. (nie chodzi mi tu bynajmniej o doktorow - ogolnie).

*nie chodzi mi tu o fakt kopulacji Enkidu z ta prostytutka, ale fakt, to tez fajne.**
** wiem ze mam niezrozumiale zarty na niskim poziomie, ale co tam.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson