Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2012-01-15 22:19:47

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Do Pulkosa - ważne

Pulkos, to jest moje ostatnie ostrzeżenie. Jeszcze raz napiszesz o ksero recept, podasz szkodliwość (do zagrożenia życia włącznie) jakiegoś leku bez podania choćby najprostszego źródła albo zalecisz jakiekolwiek postępowanie w postaci nakazu - pożegnamy się na zawsze. Czy jesteś w stanie zrozumieć, że wszystko, co jest napisane na tym forum, będzie użyte w postępowaniu prawnym przeciwko mnie? I nie mam na myśli defetystycznych wizji, tylko konkrety, i to nieodległe.

Jednocześnie oświadczam publicznie, że Redakcja odżegnuje się od ww. wypowiedzi forumowicza posługującego się nickiem Pulkos, wypowiedzi te nie mają w najmniejszym stopniu charakteru porady medycznej ani innego typu wpływania na postępowanie zdrowotne czytających je użytkowników. Użytkownicy czytają wypowiedzi Pulkosa, podobnie jak innych forumowiczów, na własną odpowiedzialność i Redakcja/Właściciel serwisu Pecherz.pl nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za postępowanie użytkowników bez konsultacji lekarskiej.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#2 2012-01-17 17:09:29

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: Do Pulkosa - ważne

Pisanie o ""ksero"" to oczywiście jakby osobny temat i można się z tym zgodzić.
Ale jesłi ja piszę że jakiś lek jest szkodliwy bo wywołuje takie a nie inne objawy (u mnie) (a bywa że u innych) --to trudno być tu ostrożnym w jakikolwiek sposób.
Tym bardziej że przeciez nie ma źródeÅ‚ to potwierdzajÄ…cych  OFICJALNIE na piÅ›mie. ! NIby jakim cudem !
Wielu pacjentów odczuwa pogorszenie po szczepionkach lub auto (przeciw grobkowcowych lub paciorkowcowych)---i wynika to albo z ich organizmu albo ze złej jakości szczepionek.
Fakt ten jest znany lekarzom i dlatego przepisujÄ… oni te a nie inne szczepionki ( lub ostrzegajÄ… po prostu--nie kupuj tej firmy).
Więc co ? Mamy nadal upowszechniać przekonanie że penicylina w ampułkach produkcji polskiej jest najlepsza na świecie a zegarki rosyjskie chodzą najszybciej ?

Odnoszę wrażenie, że ktoś cię nastraszył --i nic dziwnego bo lobby lekowe jest coraz mocniejsze i bezczelne.
Przykładowo--nie ma już strony "piekielni lekarze" ani skarg wewnątrz forum "primum non nocere",,a niedawno były.
Nigdy też nie wymyślam sobie kuracji i takich wymyślonych nie podaję nikomu. Jeśłi coś podaje to pochodzi to od lekarzy i jest przez nich praktykowane.
TYLKO ŻE-----idzie o lekarzy DOBRYCH a nie pozorantów medycyny !
Jeśli ktoś namolnie naciska cię w temacie powyżej--to powiedz mu że na wszelki wypadek sprawdzisz jego dyplom oraz skontrolujesz czy naprawdę pisał pracę dyplomową u tego a nie innego promotora !

Zwracam też uwagę (wszystkim) ,że w ostatnim roku tutejsi forumowicze leczą się KOMPLETNIE BEZSKUTECZNIE pomimo tego, że biorą leki celowane z antybiogramów !!!!
Może warto by poddać analizie kilka leków ---losowo wybranych--- bo znam osobiście kogoś kto relacjonował mi jakie pisma przesyła się od zamawiającego do producenta w ....INDIACH na temat ""ile ma być procent tabletek skutecznych w opakowaniu"""
Potem te wspaniałe opakowania antybiotyków mamy w naszych aptekach ze stamplami renomowanych firm (a tak naprawdę są to szczyny słonia indyjskiego).
Może więc tym się zająć----bo sprawa coraz bardziej śmierdzi---a nie ulegać naciskom szczurów bo my ich też możemy postraszyć===wystarczy mieć znajomego w laboratorium np. uczelni rolniczej we Wrocławiu a on po godzinach może sprawdzić rozczyn na obecność składnika głównego w danej tabletce.
Jeśłi się nie zacznie w ten sposób to nas wykonczą--najpierw forum a potem każdego z nas.
Bo chorzy od dawna są do odstrzału.

Offline

 

#3 2012-01-17 23:48:13

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: Do Pulkosa - ważne

Pulkos, rozumiem Twoje wzburzenie, ale stanowiska nie zmieniam. Nb. pomysł kontrolowania dyplomu jest równie absurdalny - myślisz, że certyfikaty specjalizacyjne produkuje się masowo na lewo? Litości... A za takie "sprawdzam" w kontrze dostanę pismo z prokuratury z wszczęciem sprawy o pomówienie. Miejże trochę rozsądku, proszę.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#4 2012-01-18 19:52:22

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: Do Pulkosa - ważne

Pulkos, prosiłam, prawda? Zignorowałeś moją prośbę, więc musiałam Cię zbanować. Ja nie mam zamiaru zobaczyć wyciągu z Twoich postów jako kontry w sprawie, którą zapewne niedługo będę musiała założyć.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#5 2012-02-18 12:10:49

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: Do Pulkosa - ważne

Pulkos, ze względu na prośby panów pozwalam Ci warunkowo wrócić. Ale uprzedzam: jeden wyskok i dostajesz bana na stałe. Masz kategoryczny zakaz formułowania jakichkolwiek wypowiedzi z podtekstem seksistowskim, rasistowskim, spiskowych dot. eksterminacji Polaków czy zdobywania uprawnień przez lekarzy. O receptach nawet nie będę mówić. Wolno Ci wyłącznie odpowiadać merytorycznie w kwestiach dotyczących dolegliwości męskiej części forumowiczów oraz wypowiadać się na temat badań czy dolegliwości innych użytkowników tylko wtedy, gdy jesteś w stanie potwierdzić swoje słowa odpowiednim źródłem.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson