Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#26 2012-02-29 19:55:56

Gizmak
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-12-06
Posty: 21

Re: Moja długa historia z zapaleniami układu moczowego

Badania moczu na Bispetolu były ok. Więc mam nadzieję, że powoli kończymy kurację (Zmieniam Biseptol na Furaginę na noc, a potem Vitabulin czy jakoś tak). Dalej boli mnie coś w lędźwiach (ostatnio już myślałam, że to nie nerki, ale dziś P. nefrolog mnie poinformowała, ze ból może promieniować ;(

Co do do guzka, to czekam na biopsję, a także mam do zrobienia PTH i Kalcytoninę...

Offline

 

#27 2012-03-02 11:39:05

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: Moja długa historia z zapaleniami układu moczowego

Dziwne by było, żeby w trakcie brania silnego antybiotyku wyniki nie były ok...

Ból w ok. lędźwiowej to też mogą być mięśnie.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#28 2012-03-05 20:29:48

Gizmak
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-12-06
Posty: 21

Re: Moja długa historia z zapaleniami układu moczowego

Offline

 

#29 2012-03-05 23:28:45

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: Moja długa historia z zapaleniami układu moczowego

Nie neguję Twoich obserwacji, ale mówimy o mięśniach dna miednicy. Przy silnych "przykurczach" możesz tańczyć kazaczoka i ponapinane jak węzły ww. mięśnie ani drgną. Dopiero po TENS/elektrostymulacji przezodbytniczej możesz na pewno wiedzieć, że z mięśniami jest ok, bo nie widzisz zmiany po terapii.
Co, oczywiście, wcale nie znaczy, że masz napięte mięśnie. Ale po długotrwałym chorowaniu ja nie pamiętam, żebym widziała kogoś, kto tego nie miał. Natomiast warto nie ustawać w szukaniu przyczyny dolegliwości.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#30 2012-03-07 21:46:30

Gizmak
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-12-06
Posty: 21

Re: Moja długa historia z zapaleniami układu moczowego

Offline

 

#31 2012-03-07 23:06:47

Kokoszka
Użytkownik
SkÄ…d: W-wa
Zarejestrowany: 2011-03-30
Posty: 372

Re: Moja długa historia z zapaleniami układu moczowego

Offline

 

#32 2012-03-07 23:44:31

Gizmak
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-12-06
Posty: 21

Re: Moja długa historia z zapaleniami układu moczowego

Offline

 

#33 2012-03-08 11:57:10

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: Moja długa historia z zapaleniami układu moczowego

Ale nie mylcie zabiegów smile. Elektroterapia to szerokie pojęcie i operuje różnymi prądami. W zależności od typu prądu i głowicy osiąga się różny efekt.

Natomiast być może (ale niech ktoś mądrzejszy się wypowie) jest tak, że "przykurczony" mięsień, pobudzony bodźcem elektrycznym, jest bardziej podatny na skurcz i rozkurcz i to działanie powoduje ustąpienie trwałego skurczu. Poza tym pobudzenie prądem poprawia ukrwienie. A endorfinki pewnie swoją drogą...

Giz, ja mam przezodbytniczą elektrostymulację, nie TENS, bo moja rehabilitantka uważa, że przy takich problemach, jakie ja mam, elektro, i to takim prądem, daje najlepszy efekt. Ale szczegółów nie umiem Ci przekazać.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson