Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#26 2011-05-08 19:11:24

MAdzia
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-04-17
Posty: 290

Re: Anafranil - pomoc przy ciągłym parciu

Hmm to może i ja napiszÄ™ coÅ› o moich wÄ…tpliwoÅ›ciach. DotarÅ‚am do Pana B. dziÄ™ki Wam i powiem tak, odkÄ…d zaczęłam częściej u niego bywać to niemal zawsze zanim zdecydowaÅ‚ siÄ™ na kolejne pobranie wymazu padaÅ‚y pytania odnoÅ›nie sytuacji stresowych i i innych czynników psychicznych wpÅ‚ywajÄ…cych na odczuwane dolegliwoÅ›ci. Nie lubiÄ™ takich pytaÅ„, bo przypomina mi siÄ™ kilkunastu lekarzy, przez których mój stan siÄ™ tylko pogarszaÅ‚, bo zamiast badaÅ„ byÅ‚y gadki odnoÅ›nie psychiki i mÅ‚odego wieku.   Znam siebie, od niemowlaka byÅ‚am nadpobudliwa, nerwowa itp i jestem przekonana, że moje problemy nie wynikajÄ… z sytuacji stresowych, bo inaczej miaÅ‚abym je przez caÅ‚e życie a nie od jakiegoÅ› czasu, poza tym w sytuacji kiedy wreszcie jestem rozluźniona( bo kiedyÅ› przecież jestem smile ) problemy powinny zniknąć a tak nie jest. Ze wzglÄ™du na migrenÄ™ braÅ‚am też przez dÅ‚ugi czas antydepresanty i moja sytuacja pÄ™cherzowa nie ulegÅ‚a zmianie wiÄ™c nikt mi nie wmówi, że to kwestia psychiki.
Wracając do lekarza, skoro za każdym razem wyniki kwalifikują się do leczenia i doktor mi je przepisuje to dlaczego wciąż te pytania się pojawiają ? Jeszcze jedna sprawa, problem metaplazji pęcherza uważa za mało znaczący i twierdzi, że nie ma on wpływu na odczuwalne przeze mnie dolegliwości, co jest dla mnie w ogóle niezrozumiale, bo przecież ten stan jest patologiczny i nie można go traktować jako normy. Reasumując badania kontrolne, bezbolesne pobieranie wymazów super, ale nie obserwuję chęci pomocy w moich problemach choć ostatnio wspominał o regularnie go odwiedzających młodych kobietach z "moimi" problemami, ale to jedynie stwierdzenie faktu nic poza tym.

Offline

 

#27 2011-05-08 23:55:14

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Anafranil - pomoc przy ciągłym parciu

Wrocławianko, od kwietnia przyznajesz się na własne ryzyko. I ja, i ten serwis, działamy na lekarza jak płachta na byka. Lojalnie uprzedzam sad.

Madziu, Ty masz migreny? Na jakim tle? Możesz mi napisać na priv? Ja Ci też napiszę coś o bakteriach i podejściu lekarza. No i to samo do Ciebie - dla własnego bezpieczeństwa nie przyznawaj się do mnie i pecherz.pl, bo możesz usłyszeć parę nieprzyjemnych rzeczy.

Z metaplazją idź do dra Matkowskiego (jak wyczytałam - już dra hab., muszę podreptać złożyć gratulacje smile). To świetny onkolog. Kiedy ja miałam metaplazję, powiedział, że to jeszcze nie jest nic dramatycznego, ale ponieważ jest to ostatnie stadium przed zezłośliwieniem, należy to - bez stresu, ale jednak - obserwować. Poza tym nie wiem, jak u Ciebie, ale u mnie metaplazja towarzyszyła ubytkom warstwy GAG pęcherza i jak kiedyś może mało medycznie, ale plastycznie powiedział mi albo prof. Zdrojowy, albo dr Niezgoda, bo już nie pamiętam po tylu latach - uszkodzenia powodują odsłonięcie zakończeń nerwowych (rozumiem, że chodzi o mniejszą barierę przed drażniącym moczem?) i że mam, cytuję, "popalone zakończenia nerwowe". Na szczęście wlewki cystistatowe (nb. tak ofiarnie tyle tygodni podawane przez pana B.) usunęły metaplazję, zregenerowały śluzówkę na tyle, że tych zmian nie ma, i zaklajstrowały mi ubytki, więc dra Matkowskiego już dawno nie widziałam. Ze wstydem przyznam, że 3 lata mijają, odkąd nie byłam na kontrolnym badaniu piersi i usg.

A czy Ty brałaś tę amitryptylinę? Uczciwie muszę przyznać, że ona naprawdę działa p/histaminowo (no, fakt, że biorę też srebro), co wpływa pozytywnie na ból, bo wspomaga działanie fentanylu.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#28 2012-03-21 20:46:48

wiola753
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-01-17
Posty: 101

Re: Anafranil - pomoc przy ciągłym parciu

poprosilam lekarza o ten lek lecz przepisal mi doxepin 10mg pow ze to podobne leki co do dzialania to w nocy jest lepiej bo spie i sikam tylko raz natomiast w dzien wymiekam ciagle bym spala nic mi sie niechce i jestem rozdrazniona biore go od pon parcie jest ciagle.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson