Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2012-03-27 10:52:43

Amidala25
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-12-15
Posty: 785

Jak długo utrzymuje się działanie driptane?

Ratunku!!!

Pytanie jak w temacie. Trochę ostatnio czułam się gorzej z pęcherzem - zmarzłam jakiś czas temu. No i zaczęłam brać driptane, najpierw mało, potem trochę więcej. I pomocy!! chyba zatrzymał mi się mocz. Tylko czy działanie utrzymywałoby się tak długo??? Dzisiaj jest wtorek. W niedzielę wieczorem wzięłam 3 tabletki, w sobotę wieczorem 1, w piątek rano 1, w czwartek wieczorem 1, i w ciągu wcześniejszych dni też na pewno kilka. Ale od niedzieli wieczorem nic nie biorę, a nie dość że dalej strasznie ciężko mi się sika - trwa to długo zanim zacznę sikać, muszę bardzo się napinać żeby wydusić z siebie ten mocz, a i tak leci go mało. W dodatku od wczoraj zaczął mnie bardzo boleć pęcherz - czy to możliwe że od zalegającego moczu, który drażni śluzówkę?? Ile może utrzymywać się działanie leku? czy po 24 h nie powinno ustąpić?

Pomocy! wzięłam wszystkie możliwe tabletki rozkurczowe, grzeję się termoforem i nic... czy to w ogóle przejdzie? czy może coś tam się poprzestawiało i tak już zostanie? może głupie pytanie ale naprawdę się przestraszyłam.

Offline

 

#2 2012-03-27 12:14:55

Amidala25
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-12-15
Posty: 785

Re: Jak długo utrzymuje się działanie driptane?

Redakcjo zapytam bezpośrednio Ciebie, ze względu na Twoją wiedzęsmile co robić?

Offline

 

#3 2012-03-27 12:26:38

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: Jak długo utrzymuje się działanie driptane?

Nie wiem. Ja bym na pewno nie napinała mięśni, bo tylko pogłębiasz problem. Spróbowałaś masażu by Ajpinus smile?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#4 2012-03-27 12:36:00

Amidala25
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-12-15
Posty: 785

Re: Jak długo utrzymuje się działanie driptane?

Czyli jak? jest jego watek jeszcze? bo nie mogę znaleźć

Offline

 

#5 2012-03-27 14:09:32

Amidala25
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-12-15
Posty: 785

Re: Jak długo utrzymuje się działanie driptane?

A czy takie zaleganie moczu i trudności z oddawaniem moczu - abstrahując od działania driptane - mogłoby być też objawem zapalenia pęcherza?? bo ogólnie się czuję taka rozbita, pobolewa mnie brzuch, okolice krzyża, no i w ogóle czuję dyskomfort tamtych rejonów

Offline

 

#6 2012-03-27 19:17:02

Amidala25
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-12-15
Posty: 785

Re: Jak długo utrzymuje się działanie driptane?

Driptane przestaje działać, już prawie dobrze mi się sika. Ale chyba mam po prostu zapalenie pęcherza albo grzybicę pochwy... Boli mnie dół brzucha, krzyż, w ogóle jestem rozbita, odczuwam taki dyskomfort tamtych rejonów - takie niby pieczenie, niby swędzenie, ciężko stwierdzić. Nie sikam igiełkami, ale ogólnie "czuję" tamte okolice, no i mam ciągłe parcie. Czy tak mogłoby się objawiać zapalenie pęcherza albo/i grzybica pochwy?

Pomóżcie...  mocz na posiew jutro idÄ™ oddać, a do ginekologa w czwartek dopiero. Ale wiadomo jak z tymi posiewami... wiÄ™c co robić? spróbować jakiÅ› antybiotyk w ciemno po oddaniu moczu do badania?

Offline

 

#7 2012-03-27 21:01:07

Sonja
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-05-06
Posty: 973

Re: Jak długo utrzymuje się działanie driptane?

po co od razu antybiotyk? jeśli nawet nie zrobiłaś zwykłego badania... jutro rano zrobić badanie ogólne moczu, na drugi dzień będziesz już mniej więcej wiedziała co w trawie piszczy...

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson