Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#326 2012-04-24 14:23:56

GS87
Użytkownik
Skąd: WWA
Zarejestrowany: 2010-01-14
Posty: 174

Re: Kącik Motywacyjny !!!

...rany - nikt tu się normalnie nie udziela. Żyjecie?

Offline

 

#327 2012-04-24 15:00:02

loni
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 1923

Re: Kącik Motywacyjny !!!

Offline

 

#328 2012-04-24 19:06:20

GS87
Użytkownik
Skąd: WWA
Zarejestrowany: 2010-01-14
Posty: 174

Re: Kącik Motywacyjny !!!

lepsze takie niz zadne. a ja olawszy leczenie od pasa w dol latam zeby - Jezu, co za bol, co za ceny (mala dziurka - 260zł poszlo! - i tak co tydzien, ale i tak lepiej wydac na cos co przeklada sie na konkretne efekty)- wydalem juz tyle ze dorobilem sie karty znizkowej na 5%.
A ostatnio przespalem 4 godziny bez budzenia sie. Rekord!
Kurde - jak wy sobie radzicie? pracujecie? uczycie sie? Spicie? Czytacie? Ogladacie? Oddychacie? Chcialbym z kims sobie porownac moj nienormalny stan - ale widze ze chyba tu kazdy jest tak podlamany ze mu sie nie chce gadac - i ja to rozumiem. Ja staram sie nie byc zbyt egzaltowany i poki co wychodzi - ale kto wie co bedzie.
Wstaje zazwyczaj o 9, marnuje caly dzien i czesto wieczor w pracy a klade sie o czwartej i tak dzien w dzien. Brakuje mi czasu wolnego. Nie mam czasu na rozrywki. Wkurza mnie to.  Zycia towarzyskiego z tym pecherzem nie idzie prowadzic, nie da sie. Choc to mi akurat tak strasznie nie doskwiera. Ale chcialbym odpoczac (zwlaszcza od sikania). Głupoty piszę.

Offline

 

#329 2012-04-24 19:45:51

Sonja
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-05-06
Posty: 973

Re: Kącik Motywacyjny !!!

co ty GS87 kładziesz się tak późno spać, a raczej nad ranem...?
ja w sumie zasypiam o 3.00 wink ale rano sobie odsypiam, ale jak się pracuje to trzeba się wysypiać

loni - życie jak życie, napisz co tam dobrego u ciebie smile

u mnie OK!!! to Wam trochę wysyłam pozytywnej energii!!!!! ŁAPCIE...!!!!!!!!! big_smile

Offline

 

#330 2012-04-24 19:58:21

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: Kącik Motywacyjny !!!

GS, ja mogę z Tobą pogadać, ale na priv. Nie chodzi o wstyd wink - chociaż ja w odróżnieniu od Was nie jestem tu anonimowa - tylko o kwestie prawne, o których Wam smęcę od kilku miesięcy.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#331 2012-04-24 20:41:01

GS87
Użytkownik
Skąd: WWA
Zarejestrowany: 2010-01-14
Posty: 174

Re: Kącik Motywacyjny !!!

Jakie kwesie prawne? Ja to chcialbym sie tak troche powymieniac doswiadczeniami by sprawdzic czy sobie dobrze radze czy nie i tak o pierdolach. Z przyjmnoscia Redakcjo z toba pokoresponduje:) Moj mail jest Ci znajomy wink (wszak Ci tylek zawracalem ongis).

Ja sie klade o czwartej bo musze miec czas dla siebie, a jak sie siedzi w pracy po 10 godzin (moj wlasny wymysl - potrzebuje zabezp. finansowego by czuc sie bezpiecznie - przy tej chorobie to nic nie wiadomo, a jak sie nie jest babka i nie ma sie meza... - no "cza" uwazac; zredukowalem nawet dni wolne z 3 do 2ch tygodniowo), okolo 1,5 idzie na dojazdy (a wierzcie mi - przez to metro moje ulubione szlaki komunikacyjne sie pozmienialy, z metrem jest do kitu, tramwaji na Targowej nie ma, na Jana Pawla juz tez - remonty - teraz maja jeszcze Marszalkowska zamknac i jeszcze pare rzeczy by sie znalazlo... a jesze to k*** mac Euro bedzie...) a trzeba cos zjesc, ogolic sie itd. No a rozrywki? Familia? I jeszcze trzeba co chwila isc sie odlac.

Boje sie ze jak wylece z roboty bedzie mi ciezko znalezc jakas i ze bez zabezp. bedzie krucho ( a wiecie ile kosztuja te leki, prywatne wizyty, badania - wszytsko nic nai daje a wszytsko kosztuje). No i zeby sobie reperuje a zamiast  mi zrobic za jednym zamachem bawi sie po jednym. dziurki malutkie a leczenie kosztuje sporo.
Z drugiej strony dobrze, bo to i tak ciezko wytrzymac na tym fotelu bez sikania wiecej jak godzine. No i nolens wolens - musze.

W ogole to dzis dorwalem Kroniki Galla Anonima i Kadlubka za 7 zl sztuka. Warto zapalowac na knigi w Carefurze - wsrod badziewa mozna cos wyszperac.
Mam mase fajnych rzeczy do czytania a nie mam czasu wszystkiego przerobic! W robocie to mozna jakiegos audiobooka pomeczyc, popic herbatke ale tak normalnie czasu na czytanie nie ma. Ja jestem malorozgarniety, wolno mi to idzie - a potrzeby mam spore. Ja juz prawie ni czytam beletrystyki.

Wiem ze jestem pretensjonalny jak cholera ale czasem mam ochote tak o pierdołach pogadać.

Offline

 

#332 2012-04-25 18:24:37

gowiska
Użytkownik
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-10-25
Posty: 84

Re: Kącik Motywacyjny !!!

Bardzo fajnie piszesz :-)


Jeśli chodzi o mnie to sobie niezbyt radzę . Pracuję - w zeszłym tygodniu byłam na chorobowym z mocnym zapaleniem pęcherza. Jestem .... noo pracuję w markecie , a tam jak możesz się domyśleć z sikaniem bywa problem. Bo nie da się wyjść tak zaraz jak mi się zachce. I to jest problem i to mnie boli . I tu sobie nie radzę.
W domu czasem przesypiam tak jak Ty te 4 godziny, ale częsciej całą noc mam zarwaną , latam do wc co godzinę, pół i budzę się niewyspana i taka "zrypana "  w pracy jestem....

Generalnie znajomi, rodzina wiedzą , że ja "lejek" jestem  i poza pracą mój czas poza domem dostosowany jest by jakiś kibelek był w pobliżu:-)

Co do czytania  - katuję Pawlikowską , ale coś słabo mi idzie już 2 miesiące czytam jedną książkę :-D

Trzymaj się, będzie lepiej :-)

Acha, ja jestem niepoprawny śpioch , mogę ostatnio spać ( oczywiście z przerwami na sikanie ) po 10-12 godzin . Ciekawe czy to normalne jest ?:-)

Offline

 

#333 2012-04-25 18:50:31

Sonja
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-05-06
Posty: 973

Re: Kącik Motywacyjny !!!

Offline

 

#334 2012-04-26 09:38:24

Majka05
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 804

Re: Kącik Motywacyjny !!!

Ja tez bym mogla spac i spac smile
Czlowiek , aby sie wyspac potrzebuje podobno 5 godzin nieprzerwanego snu. Ale jak tu sie wyspac, jak sie wedruje kilka razy w nocy do toalety?

Ja wlasnie zamierzam zaczac ksiazke mowiaca o roznych teoriach konca swiata (bardzo optymistyczne, nie? big_smile).

Offline

 

#335 2012-04-26 12:27:39

Joanna
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-06-09
Posty: 362

Re: Kącik Motywacyjny !!!

Wiecie, ja od 30-stu lat wstaje w nocy po trzy razy, jestem chronicznie zmęczona. O 21-szej już padam na nos. Musze zacząć prowadzić samochód i po prostu się boje, ze nie dam rady, mam problemy z koncentracja i z szybkością reakcji.
gowiska podziwiam Cie, ze dajesz rade z praca w markecie.

Offline

 

#336 2012-04-26 13:04:21

Joanna
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-06-09
Posty: 362

Re: Kącik Motywacyjny !!!

No tak, ale to jest kącik motywacyjny, wiec powiem co mi pomaga zapomnieć chociaż na chwile o tych paskudnych dolegliwościach. Bardzo lubię prace w ogródku i kocham las. Uwielbiam zbierać grzyby i robić zdjęcia, no i w razie czego można skoczyć za jakiś krzaczek.

Offline

 

#337 2012-04-26 19:53:26

gowiska
Użytkownik
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-10-25
Posty: 84

Re: Kącik Motywacyjny !!!

No właśnie. Mi pomaga czytanie , słuchanie ulubionej muzyki, komedie ( uwielbiam) no i .... wycieczki i te bliższe i dalsze ( mąż mnie tym zaraził) .

Niestety to ostatnie rzadko ze względu na brak czasu i.... środków.

Offline

 

#338 2012-04-26 21:46:56

GS87
Użytkownik
Skąd: WWA
Zarejestrowany: 2010-01-14
Posty: 174

Re: Kącik Motywacyjny !!!

Kolejny zmarnowany dzien. W robocie przesłcuhałem z 8 lat R&R Historia Powszechna*. Teraz pomecze komputer, oddam sie polgodzinnej alblucji i skoncze Krwawego Bialego Barona - brzmi jak romans (I know that) ale to o gwaltach i mordowaniu (wiec zdecydowanie nie romans).
I pytanie co dalej?
Do kin wchodzi Iron Sky - to bedzie kiszka, ale fakt ze traktuje o tym o czym traktuje i ze zostal zrobiony tak jak zostal zrobiony - zasluguje by go zobaczyc. Zwiastuny z youtuba z muzyka laibacha wprowadzja w konfuzje:
http://www.ahistoria.pl/?s=iron+sky





*http://peb.pl/dokumenty/305585-rapidshare-rock-and-roll-historia-powszechna.html

Offline

 

#339 2012-04-26 23:54:43

Sonja
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-05-06
Posty: 973

Re: Kącik Motywacyjny !!!

Jak miło, że wątek Motywacyjny się ożywił smile
wiosna wreszcie nadeszła, od razu człowiek lepiej się czuje...
dostałam bukiecik pachnących kwiatków i zaczynam czytać III cz. Cukierni pod Amorem wink

GS - nawet nie słyszałam o tym filmie, ciekawe...

Offline

 

#340 2012-04-30 14:57:29

GS87
Użytkownik
Skąd: WWA
Zarejestrowany: 2010-01-14
Posty: 174

Re: Kącik Motywacyjny !!!

No, ja mam dzis wolne - ale jutro od nowa mordega; o dziwo nawet mialem troche czasu poczytac nad klawiatura; spedzilem w roboce 194 godziny (jakie to smutne) a teraz znowu przed kompem.
Mamy majowy weekend wiec niewykwalifikowani pracownicy zamiejscowi pojechali uzupelnic zapasy sloikow, jest luzniej - w glosniczkach OST z Empire of The Sun, goraco jak diabli, mecze filmy dok. o Indiach - da sie zyc.

Offline

 

#341 2012-04-30 20:26:22

Sonja
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-05-06
Posty: 973

Re: Kącik Motywacyjny !!!

Dzisiaj zapełniłam lodówkę, a jutro wycieczki czas zacząć, oczywiście bedzie tylko 1 i 3 maja bo 2 mój mąż do roboty hmm
no ale i tak się cieszę...

kupiłam przy okazji trochę mazideł do ciała, więc będę udawać, że się upiększam wink

Offline

 

#342 2012-04-30 21:32:40

GS87
Użytkownik
Skąd: WWA
Zarejestrowany: 2010-01-14
Posty: 174

Re: Kącik Motywacyjny !!!

...ja w tym czasie bede marnowal czas przed kompem - swoja droga na wlasne zyczenie.  w sumie to cholernie szybko sie cieplo zrobilo i to tak ewidentnie upalnie. Ale klima jest wiec jeszcze zmarzne.
Swieto pracy - 11 defilad w tym samym czasie. Uwielbiam to. Niech jeszcze gornicy i geje przyjada. I zamknieta Marszalkowska... na CZTERY miesiace...

"wszyscy pokutujemy - za to ze zyjemy" ...

Offline

 

#343 2012-04-30 23:58:09

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: Kącik Motywacyjny !!!

GS, a czym Ty się zajmujesz?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#344 2012-05-03 09:47:22

GS87
Użytkownik
Skąd: WWA
Zarejestrowany: 2010-01-14
Posty: 174

Re: Kącik Motywacyjny !!!

Czym sie zajmuje? Najogolniej mowiac prowadze polaczen z klientami, tj. korespondencje - i tlumacze sfrsutrowanym tlumokom to i owo; w miedzyczasie zas wygladam przez okno, jezdze winda i robie sobie herbate. Siedze i klepie w klawiature; nic nobilitujacego, nic ciekawego. Jestem trybikiem. Jak pekne to wsadza drugi.
Dlatego tez sie  troche martwie, zastanawiam sie czy teraz, kiedy jest ok. (finansowo) nie pomyslec o jakichs krokach w strone renty (kiedy bedzie nie-OK) czy czekac do ostatniej chwili?
Z tego ci wiem mase osob dostaje rente ze smiesznych powodow, i mogloby z powodzeniem pracowac, a tym ktora faktycznie by sie przydala jest ciezko zaswiadczyc swoje problemy zdrowotne. I to mnie niepokoi. I hamuje. A jednoczesnie chce chodzic do pracy bo ile tej renty moze ewentualnie byc? 600-800 zl? Albo i mniej, no a czasy sa jakie sa.

Offline

 

#345 2012-05-03 21:07:24

Kokoszka
Użytkownik
Skąd: W-wa
Zarejestrowany: 2011-03-30
Posty: 372

Re: Kącik Motywacyjny !!!

Offline

 

#346 2012-05-04 16:19:39

GS87
Użytkownik
Skąd: WWA
Zarejestrowany: 2010-01-14
Posty: 174

Re: Kącik Motywacyjny !!!

Ja wiem, wkurza mnie jednak to ze z gory zostane uznany za cwaniaka ktory chce cos co mu sie nie nalezy. staram sie to jakos racjonalnie ocenic. A ty, ze swoimi dolegliwosciami - bralas pd uwage takie rozwiazanie?

Offline

 

#347 2012-05-04 17:03:42

Sonja
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-05-06
Posty: 973

Re: Kącik Motywacyjny !!!

Offline

 

#348 2012-05-04 18:08:28

GS87
Użytkownik
Skąd: WWA
Zarejestrowany: 2010-01-14
Posty: 174

Re: Kącik Motywacyjny !!!

...no to juz trzeba by zrobic jakies konkretne kroki; zastanawiam sie nad tym - poki co daje jakos rade. Ale ciekawi mnie jak to ze swiadczeniami rentowymi u innych przewlekle chorych userow i userek - no bo  - pojde i powiem ze mam - przewlekle zapalenie prostaty a oni mi: no ale do tej pory pan pracowal, wszystko normalnie wiec o co panu chodzi?

http://www.zus.pl/default.asp?p=1&id=1083#p23/

http://wyborcza.pl/1,90684,5143197.html?as=2&startsz=x

Offline

 

#349 2012-05-04 18:28:44

Dodan
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-02-22
Posty: 425

Re: Kącik Motywacyjny !!!

Na moj gust to nikt ci nie da na przewlekle zapalenie renty, jakby tak dobrze bylo to wszyscy moglibysmy sie o rente starac na przewlekle zapalenie ucha, zatok etc.

Offline

 

#350 2012-05-04 19:55:43

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: Kącik Motywacyjny !!!

Na samo przewlekłe zgk nie. Ale na dysfunkcje tym spowodowane - można próbować.

Jak ktoś się z Was będzie starał, to służę wsparciem - mam w tym duże doświadczenie, również na etapie procesów sądowych, wiem, gdzie są kruczki - i najważniejsze: znam się (zawodowo) na wykładniach językowych przepisów prawa, mogę i tu pomóc.

Tylko nie mam teraz czasu na pisanie i czytanie. Do końca maja mnie nie ma.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson