Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#76 2011-02-27 20:09:27

perkosia
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-11-28
Posty: 733

Re: Miód Manuka - właściwości bakteriobójcze - naturalny antybiotyk

dzięki za odpowiedź, jeszcze czekam na odzew fairy

Offline

 

#77 2011-02-27 21:29:33

monka812
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-17
Posty: 915

Re: Miód Manuka - właściwości bakteriobójcze - naturalny antybiotyk

Redakcjo, nie chcesz odsprzedac to, co Ci zostało?


co nas nie zabije, to nas wzmocni.

Offline

 

#78 2011-02-27 21:55:29

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Miód Manuka - właściwości bakteriobójcze - naturalny antybiotyk

Ale ja go będę brała, a resztkę zostawię na zaś, nawet gdyby (w co wątpię) posiewy były zupełnie jałowe, to zawsze mogą wrócić bakcyle, no i ja to biorę też p/wirusowo.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#79 2011-03-02 22:23:20

fairyland
Użytkownik
SkÄ…d: Szkocja
Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 183

Re: Miód Manuka - właściwości bakteriobójcze - naturalny antybiotyk

Witam,
juz pisze co u mnie.

Mnie raczej nie odrzuca i biore cały czas 2x2, rano raczje po sniadaniu, wieczorem bezpośrednio przed pójściem spać.
Jest znacznie lepiej jak było, ale czasami pecherz daje o sobie znać.

Offline

 

#80 2011-03-15 21:42:56

fairyland
Użytkownik
SkÄ…d: Szkocja
Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 183

Re: Miód Manuka - właściwości bakteriobójcze - naturalny antybiotyk

Dziewczyny jak u Was leczenie manukÄ…???

Ja przestalam brać, poniewaz w tym tygodniu robie badania i niestety nie jestem pocieszona, bo xle sie czuje bez manuki sad. Znowu boli, brzuch jak balon, piecze pÄ™cherz i czeÅ›ciej chce mi sie siku..., dopiero teraz tak na prawde widze jak dobrze siÄ™ czuÅ‚am na manuce, ale niestety ma ona tez u mnie skutek uboczny, chyba mam uczulenie po tej manuce.... Mialam duzy problem ze skórÄ…, doÅ›c mocno sie wypryszczylam, do tego mialam spuchniete powieki i zaczerwienione i zaczerwienionÄ… twarz. Czy macie podobne objawy????  Manuki nie biorÄ™ od piÄ…tku, zaczeÅ‚am brac tableki przeciwalergizne i jest o wiele lepiej, ale z kolei z pÄ™cherzem znacznie gorzej.

Jeśli biorąc manukę miałabbym tak dobrze się czuć jak przez ostatni miesiąc to ja ja moge brac do końca życia, tylko żeby mnie nie uczulała!

Napiszcie jak u Was?

Offline

 

#81 2011-04-03 14:22:31

fairyland
Użytkownik
SkÄ…d: Szkocja
Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 183

Re: Miód Manuka - właściwości bakteriobójcze - naturalny antybiotyk

Dziewczyny jak wyglÄ…da u Was leczenie manukÄ…??? Macie jakies efekty?

Ja mam potwierdzone badaniami, że e.faecalis i Hafnia alvei juz nie mam, że to wytłukłam, najpiierw to byly dwa miesiace cyprofloksacyny a później miesiąc intensywenj terapi manuką i dało efekt. Wydaje mi sie, że dobrze jest połączyć manukę z antybiotykiem w tym samym czasie, efekt bakteriobójczy będzie silniejszy.
Teraz niestety przypałetała się e.coli i teraz tak robię: manuka + antybiotyk .

Offline

 

#82 2011-04-03 16:41:18

evi.wl
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: Miód Manuka - właściwości bakteriobójcze - naturalny antybiotyk

ale tak na prawdę to nie wiadomo w tej sytuacji czy pomógł Ci antybiotyk czy manuka na zwalczenie tego świństwa.

Offline

 

#83 2011-04-03 17:49:57

Anita
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-02-21
Posty: 177

Re: Miód Manuka - właściwości bakteriobójcze - naturalny antybiotyk

A czy ten miód manuka można kupić normalnie w aptece? Czy tylko wysyłkowo?

Offline

 

#84 2011-04-04 23:11:23

fairyland
Użytkownik
SkÄ…d: Szkocja
Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 183

Re: Miód Manuka - właściwości bakteriobójcze - naturalny antybiotyk

evi, masz racje, dokladnie nie wiadomo, ale było tak, że jak przestałam brac antybiotyk i na jego koniec czułam się źle, jak zaczęłam brać miód manuka (on był pierwszy przed olejkiem) to najpierw było masakryczne pogorszenie, że chodzic nie moglam, a później po kilku dniach bylo bardzo dobrze i na prawde tak jak się czułam to mogłoby pozostac na zawsze, jak będe musiala jeśc ten miód do końca życia, by sie tak czuc to będę go jeść smile

Anita, w aptece tego miodu nie kupisz, tylko wysyłkowo.

Offline

 

#85 2011-04-05 09:02:19

evi.wl
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: Miód Manuka - właściwości bakteriobójcze - naturalny antybiotyk

hmm,, no to muszę to przemyśleć

Offline

 

#86 2011-05-19 21:20:56

bard
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-05-19
Posty: 1

Re: Miód Manuka - właściwości bakteriobójcze - naturalny antybiotyk

Ja tam się już trochę pogubiłem w tych miarach, MGO, UMF i inne. Ale tak na logikę biorąc to jeżeli UMF25 ma tą samą moc co MGO550 to dlaczego producenci UMF twierdzą że UMF+25 nie mają i nie wiadomo czy kiedykolwiek będzie a MGO550 jest w ciągłej sprzedaży ? Czy możliwe jest aby producenci MGO mieli bardziej "podrasowane" pszczółki ? chyba nie, a więc być może ich badania są mniej rygorystyczne........I to co oznaczają MGO550 ma taką moc jak UMF +15 lub +20 ?
Ja tam brałem UMF i twierdzę że działa, fakt - nie chodziło o pęcherz, ale działa na 100% !

Offline

 

#87 2011-05-19 22:35:21

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Miód Manuka - właściwości bakteriobójcze - naturalny antybiotyk

Bard, masz piękny nick i brzydki początek współpracy - tak od reklamy nie zaczynamy tutaj, bo to jest bardzo źle widziane hmm.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#88 2011-06-27 13:21:30

loogon
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-06-27
Posty: 6

Re: Miód Manuka - właściwości bakteriobójcze - naturalny antybiotyk

Bardzo ciekawy temat, cieszę się że spotykam ludzi którzy stosują ten miód. Ja interesuję się nim od niedawna. Jak pytam znajomych, to najczęściej robią wielkie oczy ze zdziwienia. Poza moją koleżanką ale ona w ogóle jest pro-zdrowotna. Czyli jak oceniacie ten miód wart tej ceny. Bo jednak do tanich on nie należy prawda?

Offline

 

#89 2011-07-13 10:10:57

marcra11
Zbanowany
Zarejestrowany: 2011-07-13
Posty: 1

Re: Miód Manuka - właściwości bakteriobójcze - naturalny antybiotyk

Offline

 

#90 2011-07-13 11:44:47

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Miód Manuka - właściwości bakteriobójcze - naturalny antybiotyk

A 10.000 zł regulaminowej (zaakceptowanej przez Ciebie) kary za nieuprawnioną kryptoreklamę płacisz Ty czy Twój zleceniodawca-dostawca?
Post powisi przez chwilę, żeby wszyscy mogli przeczytać, w jakim sklepie nie robić zakupów, a potem podejmiemy dalsze działania w celu egzekucji kary finansowej.
Konto zostaje zbanowane, oczywiście.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#91 2011-07-18 13:17:45

loogon
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-06-27
Posty: 6

Re: Miód Manuka - właściwości bakteriobójcze - naturalny antybiotyk

I jeszcze jedno pytanie, czy ktoś z was kupował ten miód poprzez alle? Chyba są wszystkie rodzaje, totalny miszmasz oznaczeń, które tu próbowaliście zdefiniować. No nic, spróbuję i zamówię ten MGO ale ten pośredni bo ten najsilniejszy to jednak drogi.

Offline

 

#92 2011-07-19 13:53:12

qazar
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-10-17
Posty: 75

Re: Miód Manuka - właściwości bakteriobójcze - naturalny antybiotyk

Jej kolejne hokus pokus - miód "magiczny" manuka, ma ktoś jakieś badania* na to ? smile






*opiniotwórcze badania

Offline

 

#93 2012-04-28 22:40:08

Happiness
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-01-15
Posty: 72

Re: Miód Manuka - właściwości bakteriobójcze - naturalny antybiotyk

Ciekawa jestem czy dalej stosujecie manuke??
właśnie byłam w sklepie, kupiłam, ale MGO 30 czyli to chyba nie jest ta lecznicza wersja....
W takim razie ten dam mężowi winkwink a sobie kupię MGO 550 !!! A jaka cena z kosmosu!!!!!!!
Ale kupię i będę sie nim delektowac i leczyć ...mam nadzieje!
Ostatnio w sklepie ze zdrowa żywnością byl wielki buumm reklamowy i mnóstwo ulotek o tym miodzie, tak z ciekawości zapytałam panią w sklepie czy to faktycznie pomaga, powiedziała, ze ludzie kupują i wracają i chwala.
Powiedziała, żeby go nie dodawać do herbaty, żeby nie podgrzewać, jeść na zimno, a ze wiele osób dodaje go do soku z pokrzywy i w takiej formie przyjmuje, zapobiega anemii i oczyszcza krew.

Będę wcielac w życie manuke, oby to wspomoglo...nie tylko finansowo Nowa Zelandie wink

Offline

 

#94 2012-05-07 19:02:49

Happiness
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-01-15
Posty: 72

Re: Miód Manuka - właściwości bakteriobójcze - naturalny antybiotyk

Nie wiem czy to sila Sugestii, ale czuje sie lepiej odkąd jem miód.
Pierwszy słoik to byl MGO 100 (a nie 30 jak myślałam), a teraz wcinam MGO 400, bo nie było 550.
Poczekam na dostawÄ™.
Ale jeśli to miód tak mi pomaga, to do końca życia będę go jadła.
Nawet bialy nalot na jezyku zniknÄ…Å‚.
Ale trudno mi powiedzieć, ze to wszystko zasługa miodu.
Tak sie zbiegło, pod koniec antybiotyku wlaczylam miód i sie coś ruszyło delikatnie na plus.
Nie mam jak tego sprawdzic, bo ani zwykle ani niezwykle bakterie w wymazach mi nie wychodzÄ…. Enterococus tylko na Lelka, ale ja mam mieszane uczucia do tego laboratorium.
Teraz miód króluje w mojej kuchni wink
Boże, tyle lat już nie jadłam słodyczy, ze zapomniałam jakie to wspaniale uczucie.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson