Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2009-10-15 23:52:29

bragga
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-10-15
Posty: 1

kamienie nerkowe

Witam, mam problem z kamieniami nerkowymi. trzy tygodnie temu z duzymi bolami trafilam do szpitala wykryto u mnie kamienie nerkowe. lezalam 5 dni w szpitalu po czym wyszlam do domu i czekam na zabieg rozbijania kamieni falami elektrohydraulicznymi , powiedziano mi ze pojawi sie krew i bole, ale wraz z krwia pojawily sie skrzepy czy to normalne? w czasie pobytu w szpitalu zrobiono mi rozne badania i zabieg (tu jest problem) nie wiem jaki wsadzono mi jakas spiralke ulatwiajaco oddawanie moczu przez ktora mocz czesto sie cofa co sprawia bol. chcialabym wiedziec o co dokladnie chodzi z tym zabiegiem i ze skrzepami. przebywam za granica i nie wszystkie rzeczy zwiazane z medycyna rozumiem dlatego prosze o pomoc.

Offline

 

#2 2012-06-21 11:26:54

Maja30
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-06-21
Posty: 3

Re: kamienie nerkowe

spyatj sie lekarza, ja mialam kilka rzu rozbijane kamienie, i robone udraznianie przez pecherz i moczowody, ale skrzepow nie mialam , kamienie tworza sie nowe i ciagle to taka widocznie uroda

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson