Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2012-07-05 15:46:56

Rezerwowy
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-06-23
Posty: 223

Dieta Gersona

Uważam że odkryłem coś rewolucyjnego, co jest zamilczane przez współczesną medycynę, właściwie to Max Gerson został otruty arszenikiem.
Tu http://www.terapiagersona.com.pl/odkrycie.html więcej na temat historii jego odkrycia. Dieta Gersona potrafi wyleczyć wiele różnych chorób ponoć spisano kilkaset, także takie które uważane są za niewyleczalne. Ta dieta ma ogromne możliwości.
Spisano że nie potrafi wyleczyć:
Stwardnienie zanikowe boczne - tu jedynie spowalnia rozwój choroby; Choroba Parkinsona; Choroba Alzheimera - łagodzi i cofa najpoważniejsze objawy, jedynie te komórki które są chore lub uszkodzone mogą być podleczone, martwe komórki są stracone; Przewlekła niewydolność nerek - może być leczoną Terapią Gersona jeśli nerki nie są zniszczone w stopniu większym niż 80%, pacjenci którym się poprawiło nie mogą wrócić do standardowej diety jeśli chcą przeżyć; Rozedma płuc - znacznie łagodzi, chore tkanki mogą być odbudowane, zniszczone są już stracone; Dystrofia mięśniowa - czasem leczy ale częściej Terapia Gersona nie odnosi skutków;
Terapia Gersona bÄ™dzie nieskuteczna  a może spowodować szkody i nie powinna być stosowana pod żadnym pozorem wÅ›ród nastÄ™pujÄ…cych chorych:
- Pacjenci dializowani (bogata w potas dieta Gersona uniemożliwiłaby dializy, do których potrzebny jest sód)
- Pacjenci z przeszczepionymi organami (terapia spowodowałaby odrzucenie organu)
- Pacjenci z przerzutami czerniaka do mózgu (jedyny przypadek, kiedy czerniak wyleczalny w każdej innej części ciała, nie odpowiada na kurację)
- Pacjenci z nowotworami trzustki leczeni chemioterapią (rak trzustki jest wyleczalny pod warunkiem, że nie stosowano chemii)

Na skuteczność terapii Gersona są dowody ale nie chce mi się pisać 5 stron na ten temat które są w książce. Dużo przepisywania. Książkę o Terapii Gersona można ściągnąć na chomikuj lub kupić, jeśli ktoś ma i tak wydrukować w jakiejś drukarni to lepiej niech kupi, tak wyjdzie taniej. A może też kupić ze względu na szacunek dla niego i żeby jego zwolennicy mogli lepiej działać. Od str 122-127 jest o dowodach skuteczności, chociaż pewnie tych dowodów jest więcej.
Dieta jest toksyczna ale są lewatywy z kawy które detoksykują i bronią przed tym zagrożeniem. Dieta jest ryzykowna dlatego trzeba być pewnym i dobrze poinformowanym za nim się zacznie. Żaden lekarz w naszym kraju nie przepisze nikomu ani nie weźmie odpowiedzialności za dietę Gersona więc trzeba działać sam. Takie jest ryzyko, ale dobrze wykonywana może w znacznym stopniu poprawić zdrowie.

Wnoszę aby każdy na tym forum był poinformowany o możliwości tej diety. Bardzo możliwe że wyleczy kogoś zanim lekarze w naszym systemie w ogóle daną osobę zdiagnozują.
Jestem na 129 stronie czytania mam do strony 350. Czytam dalej.

Offline

 

#2 2012-07-11 19:44:46

evi.wl
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: Dieta Gersona

podobną dietę, jak nie taką samą stosuje Tombak. Generalnie gł. rzecz polega na tym aby nie łączyć węglowodanów z białkami, pić duże ilości soków warzywno-owocowych przeciskanych na wyciskarce, a nie sokowirówce + lewatywy, bardzo duża ilość lewatyw. Nie znam osobiści osoby, która by dietę Gersona zastsowała w 100%, bo jest to bardzo ciężkie. Same lewatywy do kilkunastu razy dziennie.
Ja sama próbowałam z Tombakiem, właściwie to tydzień, same warzywa i owoce +soki + lewatywa 1 raz dziennie, zmalała mi znacznie wtedy ilość drożdży, ale ciężko powiedzieć czy było to usunięcie mechaniczne czy skutek diety. Obecnie cały czas staram się nie łączyć węglowodanów z białkami i pić soki, ale w mniejszej znacznie ilości. Strasznie się chudnie.
Mam znajomych, którzy praktycznie cały czas są na diecie Tombaka, ale nie w 100%. Lewatywy robią raz na jakiś czas. Zdrowotnie czują się bardzo dobrze, koleżanka będąc w ciąży miała super wyniki, nawet witamin nie brała.
Mojej innej znajomej Mama miała raka, stosowała chemię + dietę Gersona, też nie w 100%, bez lewatyw. Usunęli raka, nie ma przerzutów, dzięki diecie polepszyła swoje wyniki więc może warto?
Myślisz Rezerwowy, że dasz radę w 100%?
aha i wątek o Tombaku też gdzieś tu jest.

Offline

 

#3 2012-07-16 20:47:31

Rezerwowy
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-06-23
Posty: 223

Re: Dieta Gersona

Nie nie dam radę w 100% bo musze pozaliczać pewne rzeczy na studiach i przez to będę wychodził z domu. Nie wiesz za dużo o Gersonie bo mówisz o kilkanastu lewatywach dziennie a ja widzę najwyżej 5. Nawet jak nie dam rady wszystko na 100% to działam z tym.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson